Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Haha otprilike... Najtuznije je sto sam bio poprilicno ubedjen da mi je account potajno flagovan sa nekim prioritetom za predstojece bete sobzirom da sam se cimao oko prijavljivanja bugova i slicnih stvari u Heroes of the Storm beti,kad ono....

Bilo bi skroz korektno da objave svaki put koliko njih je flagovano u wave-u,tipa 500 u EU 1500 u NA. :)

Edited by Urosh92
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi,sobzirom da vec par vas iz ovog topic-a ima betu u EU,verujem da su se ipak otvorili za invajtove, doduse znam da ti imas veze sa blizzardom pa si po tom osnovu upao odmah verovatno, ne znam da li isto tako nesto vazi za koleta i noleta... Mada verujem da vazi, stvarno mi je nerealno da od nas 15+ iz kraja apsolutno niko nije dobio betu, mada moguce da i dalje dele tipa 90% beti po principu "friends and family" tj novim strimerima,novinarima,jutjuberima,prijateljima istih itd. a preostalih tipa 10% podele random :( 

Link to comment
Share on other sites

Posto je Tracer efektivno TF2 Skaut na 83ci stepen, zar si ti uopste igrao sa bilo chim drugim? ;o))

hahaha, nije da nisi u pravu :) Ali inače pored nje za sada nalazim povezanost sa Zaryom, Soldierom, Pharah i McCreejem. Videćemo za kasnije a i kad podrobno ispitam sve heroje.

btw, mi se nešto dogovaramo za zajedničko igranje SUTRA, ČETVRTAK od 18:30h pa do 21h. Javite se ako hoćete da napravimo neki party. Idealno bi bilo za full 6na6 al' ne znam dal' će nas biti toliko. Mi imamo potencijalno 6 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Otkud to? Meni je baš delovalo da neće tako lako izdati za konzole, ali možda i jesi u pravu.

Pravo da ti kazem zenuo sam se izgleda, ucinilo mi se da je Blizzard potvrdio IGNu da ce biti za Xbox one i PS4 60$ ali izgleda da sam nesto lose procitao, videcemo na blizzconu sve :) 

Link to comment
Share on other sites

Kažem ja Laki nub! 

On a serious note, kad kreće open beta?

Je l' ovo neki press key koji ste dobili ili se vrši random dodela?

mogao si da se prijavis pa ako te izvuku. imas beta test za sve tokom cele nedelje i stress test kad puste vise ljudi vikendom. ako ne upadnes ni u jednu od te dve mislim da nemas srece sve do kraja godine do kada traje ova beta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...