Get Adobe Flash player
SavKe

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)

705 posts in this topic

Blizzard upravo najavio novu franšizu i čekao sam ko napaljeni majmun da vidim šta je, kao ono neki tizer ala piksarov crtani film, baš sam razočaran na prvi pogled.

Blizzard upravo najavio novu franšizu i čekao sam ko napaljeni majmun da vidim šta je, kao ono neki tizer ala piksarov crtani film, baš sam razočaran na prvi pogled.

Imal' neki link za bacit' ?

Ja sam gledao ceremoniju otvaranja ovde pošto pratim Hearthstone šampionat na BlizzConu, još ne znam da li negde ima zvanični tekst, bukvalno su malopre objavili.

Que ? Overwatch ? Team based... multiplayer... shooter ? wat?

kao blizzova verzija team fortresa sa dota-like herojima

ima da se pogleda de oces

znači na ovome je radio onaj lik što je posle otišao da radi wildstar :))

Prvi utisak je bio ocajan jer su najavili kao da je Warcraft 4, ali izgleda bas solidno i nesto su na ceremoniji otvaranja pomenuli da ce izaci skorije nego sto milsimo, pa da vidimo.

Izgleda vrlo igrivo. Al jos ne znam dal mi je previse Pixaroliko sto kaze Savke...

Ja bih najvise zeleo da najave wc4, ali od toga mislim da nema nista. Ne vidim RTS kao isplativ zanr spram trenutnih konzumenata igara.

Neisplativ je jer nisu još našli pravu always online formulu :tf:

pošto će ljudi kupiti original da bi igrali kampanju

pls shekky

Prvi utisak je bio ocajan jer su najavili kao da je Warcraft 4, ali izgleda bas solidno i nesto su na ceremoniji otvaranja pomenuli da ce izaci skorije nego sto milsimo, pa da vidimo.

Taj rad, lik priča pola sata o 20 godina WarCrafta, 120 iljada ljudi napaljeno na twitch četu WC4 WC4, onda kao novi IP, ljudi još više hajpuju i onda kreće onaj prvi video sa klincima i majmunom, i svi su u wtf fazonu :D Moraću bolje da pogledam detalje oko igre, nemam sad želje pošto sam previše nahajpovan zbog Goblina i Gnomova, jebeš Overwatch :D

Edited by Савовски

pošto će ljudi kupiti original da bi igrali kampanju

pls shekky

poneo me cinizam  [:D]

Šta sam hteo reći je da možda tripuju da im se "ne isplati" da prave buy2play RTS za $50 kad već imaju jedan i da kad bi umeli da monetizuju preko tih $50 po ekspanziji da bi je napravili juče

Ovo je izgleda trebao da bude PVP segment Titana pa su samo to izvukli i napravili igru oko toga. 

Izgleda lepo 

Meni izgleda kao precarska mešavina TF2 i Smitea.

Zli money overlordi naravno gađaju demografiju m/f/x, 3-99, pa će FFA serveri biti prepuni i svako ko ima prste će moći da ima ispisano "Eliminated XXX" preko ekrana i da slavi, biće prostora za casual "uđem na 10 minuta" igrarije, a pretpostavljam da je potencijal za teamplay, skillovanje i esports na skali od 1 do 100 oko 99.

Mikrotransakcije do kraja 2015. donose oko zbrilion dolara Blizzu, posle čega Morhaime ulaže skoro sva sredstva da ispuni svoj tajni plan - pravi Overwatch - Mecen dobija robotsko odelo, a Moskeira postaje demon. Zajedno sa lesser developerima kao topovskim mesom idu u bazu Valvea, gde ih čeka debeli Gaben u svom tanku koji je ispunjen novčanicama i spajsom. Dolazi do strašne bitke, u kojoj gine Icefrog, a kojom započinje Treći svetski rat.

Edited by shw.

Ahahahaha Paja car!

tanku koji je ispunjen novčanicama i spajsom

[roflmao]