Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

17 hours ago, millanče said:

TLDR - povećali budžete, smanjili zaradu, pravili sranje za sranjem 😄

 

haha, e pa onda su ga baš "zadali" 🙂

gledam malo i na svom slučaju i ljudi bliskih - tipa kad su bili prvi gardijansi kao to to idemo jes, onda drugi kao hajde da ispoštujemo i sad nemam pojma ni dal ima treći i četvrti ili samo treći ali bukvalno nikakav interes nemam da pogledam te filmove.

slično i sa torom. ajde onaj prvi "smešni" je bio zabavan, ovaj drugi nisam ni pogledao.

da ne pričam o ovim shang-chi, eternals, black panter, marvels i to.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

haha, e pa onda su ga baš "zadali" 🙂

gledam malo i na svom slučaju i ljudi bliskih - tipa kad su bili prvi gardijansi kao to to idemo jes, onda drugi kao hajde da ispoštujemo i sad nemam pojma ni dal ima treći i četvrti ili samo treći ali bukvalno nikakav interes nemam da pogledam te filmove.

slično i sa torom. ajde onaj prvi "smešni" je bio zabavan, ovaj drugi nisam ni pogledao.

da ne pričam o ovim shang-chi, eternals, black panter, marvels i to.

E, to, bukvalno si prototip, da se ne uvrediš, onoga što sam očekivao i predviđao do čega će da dovedu svoje franšize. 

Postoje GotG 3, meni su odlični i bolji od dvojke, ali toga više neće biti. 

Za sledeću celu kalendarsku godinu za sada je u planu samo Deadpool 3. ako se ne varam. 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, millanče said:

E, to, bukvalno si prototip, da se ne uvrediš, onoga što sam očekivao i predviđao do čega će da dovedu svoje franšize. 

Postoje GotG 3, meni su odlični i bolji od dvojke, ali toga više neće biti. 

Za sledeću celu kalendarsku godinu za sada je u planu samo Deadpool 3. ako se ne varam. 

nisam se uvredio, mogu da budu bolji od dvojke ovi u trojci (pun intended) ali prosto onda cela komunikacija prema meni kao "prototipu" mora biti drugačija, jer me prosto neće privući kao što i nije 🙂

i onda u gomili tog đubreta ne želim prosto da investiram vreme da to gledam, pre ću neki polu dobri horor! :))

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...