Jump to content

pričajte


Recommended Posts

prica se da je carina u 'tihom strajku' i da namerno rade sporije. izgleda da cu paket koji je stigao jos 3. na carinu (1. u srbiju) dobiti tek posle nove godine. jebo im pas mrtve majke svima i jebem ti ovu banana drzavu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

prica se da je carina u 'tihom strajku' i da namerno rade sporije. izgleda da cu paket koji je stigao jos 3. na carinu (1. u srbiju) dobiti tek posle nove godine. jebo im pas mrtve majke svima i jebem ti ovu banana drzavu

 

Meni su dva paketa strašno zakopana, od 17.11. Odakle priča o tihom štrajku?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

meni su dve stvari (veće i manje) stigle u nekom normalnom roku iz kine, jedna pre dve nedelje, jedna pre par dana. Ali kad sam gledao treking, fazon stiglo je posle tri dana u srbiju od narudžbine, a onda je čučalo nedelju, dve na carini. A pored "odličnog" rada domaće carine, interesantno je što čovek uopšte primeti da nešto nije u redu :D

 

Ima tu i jedna dobra stvar, većina normalnih sajtova i internet autleta daje refund ako vam predmet ne stigne u nekom realno normalnom roku od 30-45 dana od dana poručivanja. Tako da ako carina zadrži sa namerom da vam isporuči kasnije, možete da tražite povrat para kada prođe taj rok, plus da vam možda stigne to što ste kupili malo kasnije. Meni se to i bez štrajka desilo par puta.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Tako da ako carina zadrži sa namerom da vam isporuči kasnije, možete da tražite povrat para kada prođe taj rok, plus da vam možda stigne to što ste kupili malo kasnije. 

 

znači znaš da je problem zbog naše carine i da će ti paket stići ali tražiš refund zbog čega tačno?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa primera radi, kupiš nešto i na sajtu stoji u uslovima da ako za 45 dana primiš predmet (negde je manje, negde više), daju (auto)refund.

 

Ako carina reši na svoju ruku da odugovlači, i prođe 45 dana, ti nisi primio predmet, nisi potpisao da si primio, iako je on u zemlji. Pošalješ mejl da nisi primio, tražiš refund jer je prošlo 45 dana, ti predmet nisi dobio, ostalo te ne interesuje. A carina i pošta ih boli kurac da vraćaju predmet sad preko pola sveta. Meni je tako stigla jedna knjiga dva puta, jer je prva otišla greškom do dal beše zanzibara ili tako nešto. Drugi put su mi dali refund jer mi nije stiglo u propisanom roku, a tri dana kasnije mi poštar doneo pošiljku. To mi se desilo bar dva puta tako da dobijem refund, a predmet stigne par dana kasnije.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...