Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/517442/SAZNAJEMO-Nacisti-iz-Srbije-ratuju-u-Ukrajini

 

Ajde sto "nacisti iz Srbije ratuju u Ukrajini na strani proruskih snaga" sto je samo po sebi debilizam jer u Rusiji bas ne smes da se pojavis s istetoviranom kukacom nikako, ali tek ove dve recenice

 

 

Ti motoristi na prslucima imaju nacističke simbole - gvozdeni krst i lobanju.

 

 

Aktiviran je neonacistički sajt „Borba 14“, koji predvodi sveštenik SPS, i on sarađuje sa „Srbskom akcijom“.

 

Ovo poslednje jeste typo, ali je umiranje od smeha :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

 

U nedelju uveče oko 18.30 časova, u kasarni „Vasa Čarapić“ u Beogradu, dogodio se nesrećni slučaj u jedinici Vojne policije specijalne namene „Kobre“, objavila je Vojska Srbije na svom zvaničnom veb sajtu.

Nakon izvršenog zadatka, a u toku rutinske provere naoružanja, pištolj N.I. je opalio, i tom prilikom je ranjen njegov kolega stariji vodnik I klase Milan Dosković.

Nakon ukazane prve pomoći, stariji vodnik I klase Dosković je, nažalost, podlegao povredama na Vojnomedicinskoj akademiji.

Link to comment
Share on other sites

 

BEOGRAD - Miroslav Jovanović (51) iz Smedereva, koji se sumnjiči da je ubacio „kašikaru“ u kiosk u kojem je radila Mirjana K., na saslušanju u tužilaštvu detaljno je opisao pozadinu sukoba.

- Rekao je da je nekad imao sopstvenu marketinšku agenciju i da je za emisiju „Žikina šarenica“ pravio reklamu za jedan salon nameštaja. Pošto mu je salon ostao dužan za reklamu koja se emitovala u emisiji, kao kompenzaciju su mu ponudili nameštaj, te je on s Mirjanom K. otvorio prodavnicu - kaže izvor Kurira.

Osumnjičeni je još naveo da mu je od zajedničkog posla Mirjana K. ostala dužna oko pola miliona dinara.

- Kad sam je pozvao da mi vrati pare, vređala me je i psovala. Prošao sam pored kioska i video da je unutra. Sačekao sam da iz trafike izađe vlasnik i raziđu se ljudi koji su bili u blizini, a onda prišao pultu i ubacio bombu. Seo sam pored i sačekao policiju - ispričao je Jovanović i dodao da je, nakon što je ubacio eksplozivnu napravu, radnici rekao: „Ovo ti je kusur.“

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Inače, klanica "Anderson kastom pek" je sada pod istragom nadležnih organa jer su još četiri krave pobegle pre nekoliko dana. Jedna od njih je ubijena, jedna je vraćena u klanicu, a dve su i dalje na slobodi. 

 

[roflmao]

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...