Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

juče upadnem sa još 3 prevedmedveda....

chen lvl 7, lion lvl 6, 35ti minut partije...

Lion "supportuje" naixa protiv padža na easylane... Posle toga mene blejmuju što nisam ispušovao hardlane sa enchom protiv dazzle-a, LC-a, i fletchera...

 

wp volvo

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

evo i meni se sere od dote.

 

vec par dana igram protiv trajharderskih pikova, a u ekipi dobijam invokere koji koriste spirite, nekronomikon i s vremena na vreme promase neki meteor, mirane koje pogode strelom nekog neutralca eventualno i slicno. 

a najjace je sto u doti2 imam nekih 400 sati, od toga 200 pre godinu i po dana, a pre toga par godina nisam igrao dotu1, ne znam bas gomilu stvari, a igram sa likovima koji imaju 1k+ pobeda koji su toliko clueless da ja ne znam koji su to antitalenti

  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mislio sam na to da koristi ukupno 2 magije, od toga jednu lose

 

i da, pizdim na budjavi mmr sistem koji je jos gori nego u csu. na istom nivou dobijes igraca koji sasvim ok igra i zna dosta 'advanced' fora i igraca koji ne zna da cita bukvalno

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja imam  4k sati i ne mogu preci 3500 ne mogu vise ni 3200 pa kome da se zalim, nikom nego se psihicki odmorim pre svakog meca a posle meca odmaram posle nervnog sloma, okej nisam pro nisam dobar igrac al brate znam kad smes dajvovati znam kad ne smes znam kad smo u fajtu jaci kad treba sacekati, al problem 3k mmr je " Why u rage? This is only the game"  i njega zaboli za win-om...igra i lize sladoled otprilike :S 

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh, los mmr sistem mi je najveci problem. poredim ga sa onim u csu, a dota je ipak drugacija i skil je realno teze merljiv nekim tamo brojkama i slicno. ali da smrdi, smrdi. na mom nivou srecem sasvim solidne igrace koji znaju kad, sta i kako treba da se radi, kao i potpune morone koji ne znaju najosnovnije stvari. kao dire odmah prijavim 'safe lane farm', prijavim 3 puta zbog debila, lik se posle toga javlja sa 'solo top farm' jer ne zna da je to safe lane, nece da me pusti, uzima mi pola farma, isfiduje, proziva da sam 'redarted'. sada sam usao u trajhard mod - void jednom u najvise tri partije, pa nek rade sta hoce ne treba mi niko :D

 

edit: a da, ako ti se lik u prva dva minuta partije obrati sa 'retard' skoro bez razloga - srbin je

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh, los mmr sistem mi je najveci problem. poredim ga sa onim u csu, a dota je ipak drugacija i skil je realno teze merljiv nekim tamo brojkama i slicno. ali da smrdi, smrdi. na mom nivou srecem sasvim solidne igrace koji znaju kad, sta i kako treba da se radi, kao i potpune morone koji ne znaju najosnovnije stvari. kao dire odmah prijavim 'safe lane farm', prijavim 3 puta zbog debila, lik se posle toga javlja sa 'solo top farm' jer ne zna da je to safe lane, nece da me pusti, uzima mi pola farma, isfiduje, proziva da sam 'redarted'. sada sam usao u trajhard mod - void jednom u najvise tri partije, pa nek rade sta hoce ne treba mi niko :D

 

edit: a da, ako ti se lik u prva dva minuta partije obrati sa 'retard' skoro bez razloga - srbin je

 

 

mmr je retardiran zato što ne uzima u obzir deny, lasthitove, assistove, itd... i onda se desi da totalni retard uspe da "pliva" ~20 partija za redom sa još 4 igrača koji nose igru, a da dobija neke njemu jednake retarde u protivničkom timu ... 

mislim, barem se meni čini da je tako na 3 do 4,5k mmr-a....  zato su i većinom "stomp" partije... 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

mmr je retardiran zato što ne uzima u obzir deny, lasthitove, assistove, itd... i onda se desi da totalni retard uspe da "pliva" ~20 partija za redom sa još 4 igrača koji nose igru, a da dobija neke njemu jednake retarde u protivničkom timu ... 

mislim, barem se meni čini da je tako na 3 do 4,5k mmr-a....  zato su i većinom "stomp" partije... 

kako da uzima u obzir brojeve kao sto su deny, last hit. sta da radi support onda?  svi bi igrali mid i safe lane carry za vise poena... slazem se da mmr nije najbolje odradjen, ali mislim da nikad nece ni biti na nivou koji mi svi zamisljamo. mmr ne moze da predvidi kakav je neko kao osoba i koliko moze retardirano da se ponasa.

 

 to na sta se zalite, ima u svakom bracketu mmr-a. ja sam imao pre godinu dana ~4200, nisam igrao do skoro i zavisio sam ovih dana kad je bio ti4, te sam se nekako popeo na 5000+ solo. sinoc sam igrao sa likom 5800, a u protivnickoj ekipi 6300. mentalitet igraca identican kao i na 4k + u toku igre. isfrustrirani, nabedjeni i iskompleksirani igraci su na svim nivoima i protiv toga ne mozes da se boris, to sam zakljucio :D sinoc je nas tinker sa 5800 od pocetka pricao kako igra sa 5k trash ljudima, kunuo mmr ceo gejm, jer naravno desilo mu se da je nafidovao mid sa 0-9. posle takvog starta, kriv je ceo tim zajedno sa mmr-om. kad je neko retardirani klinac kome cilj nije da pobedi ili uziva u igrici, vec njegovo lecenje frustracija i merenje pise na razne nacine, ne postoji mmr koji ce to da regulise.

 

sad igram svoj game, ne obazirem se na izlive besa drugih igraca, a od kad sam prestao da ulazim u bilo kakav vid rasprave ingame, kao i da prozivam i branim se od istih prozivki, mnogo bolje i smirenije igram. stvarno se ne nerviram kad mi neko bez razloga kaze da sam trash ili retardiran, cak ne koristim ni mute uopste. npr ranije zbog nerviranja iz prethodne partije, necu namerno da pickujem supporta sledeci game iako nemamo nijednog, nego odem random. tako samo userem sebe ostatak game, onda necu da dam liku ward na offlane zato sto je bezobrazni retard ili uzmem namerno creepa liku kad mi pinguje na safe lane itd.. sve zato sto sam ja besan :D sad kupujem wardove zbog sebe, dajem tango uvek, upg kurira cim mogu, jer sam provalio (posle 1500 partija lol) da nista ne dobijam kad teram inat ili prevaspitavam idiote i isterujem pravdu u ekipi. mozes samo cir da dobijes, a stvarno je smesno da zbog igrice neko moze toliko da se iznervira. drugar koji ima ~2500mmr, trese se od besa svaku partiju i vice kako necu verovati koje je retarde imao u ekipi.. :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma ok, ali deny uvek supp može i treba da ti radi... ja se bukvalno "tučem" za kripove sa likovima koji tipa pikuju WD-a, pazare null i tango, i odu sejflajn...

 

ono, davao bi bonus poene za kupovanje wardova, itd

 

ne kažem, ne igram ja puno bolje, pošto znam sa kakvim ljudima igram, i fazon, ne znam da čekam i da se štekam, već redovno se  suicidujem, procenim neki meni ledžit momenat za uletanje, fazon, igram PA, zaletim se u trojcu sa bkbom, usere me da ubijem jednog, ostala 2 na dinar, a fazon šejker, invo i axe iz mog tima stoje na 1400 rejndža, tuku wave kripova na autoattack i kao "stop suicide", i onda se fazon šejker "probudi" i baci ulti na dva lika od po ~100 hp-a :D:D:DD :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

^ znam tacno sta pricas... imam isto te momente, samo sto pokusavam da ih svedem na minimum jer se uglavnom zavrsne neslavno. pogotovo kad ostane malo lika, a ti nastavis da ga vijas do tornja iako znas da gotovo sigurno stizu tp-ovi i da ce svaki cas da te useru trojica. onda obavezno ide >Well played! >Well played! od strane tvog tima :D nema veze, zato i igramo igricu, malo throwa nije na odmet. iskljucivo for fun/mmr i bez nervoze, koliko je to moguce! :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

i ja jednom da se 100 % slozim sa mitchom,secam se tog deny-a,last hita na playdota.eu,i desi se upadnem u neki high game i likovi me kickuju jer mi je slab LH a mahom sam supporte igrao,taj lh,deny da ubace,unistili bi dotu,igralo bi se mid + 4 kerija vs mid + 4 kerija :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

 

 

sad sam bas izneo sa silencerom,invalidi kunkka i storm on feeding spree ali su doom i clock bili dobri pa dobismo nekako jedva :D


jos kunkka na kraju gejma pise,easiest game of my life,nemam reporte :/

 

 

 

edit> sad bas gledam,4 gejma za redom sam supportao od jutros a izgubio sam samo 1,prosto neverovatno :)

Edited by mohr
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

eternal envy streamuje, failuje mid sa razorom i dozivljava potpunu torturu cele ekipe u prepoznatljivom stilu moba communitya [roflmao]

 

sad mi je lakse kad znam da ni takvi igraci nisu izuzeti :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

3 pika izabrana(mid off jung) ostali ja i neki lik MISKO koji nista ne prica, ja lepo uzmem keri za solo bot i naravno posle 10 sekundi afka uzima clocka, najbrzi report ikada, fiduju gore dok aj protiv mirane pravim bfury sa voidom u 14om minutu, ali ne vredi...

naravno nije hteo da uzme suppa JER STO BI JA SUPPORTOVAO

ja niasm lik koji ce uzeti 5og kerija nego kad vec igram ranked uzecu sta fali, ali ne vredi...

Link to comment
Share on other sites

ako 'zapljujem' farm lane, a oni pre mene pederski izaberu kerije, izaberem to sto fali, kazem im da puse kurac i da cu saznati ko su i da cu im silovati sestre ako failuju  ;D

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ako 'zapljujem' farm lane, a oni pre mene pederski izaberu kerije, izaberem to sto fali, kazem im da puse kurac i da cu saznati ko su i da cu im silovati sestre ako failuju  ;D

 

Vlada je sinonim za being polite :D:D:DDD

 

 

3 pika izabrana(mid off jung) ostali ja i neki lik MISKO koji nista ne prica, ja lepo uzmem keri za solo bot i naravno posle 10 sekundi afka uzima clocka, najbrzi report ikada, fiduju gore dok aj protiv mirane pravim bfury sa voidom u 14om minutu, ali ne vredi...

naravno nije hteo da uzme suppa JER STO BI JA SUPPORTOVAO

ja niasm lik koji ce uzeti 5og kerija nego kad vec igram ranked uzecu sta fali, ali ne vredi...

 

kada vidim bf na voidu, vagini ili pa kao prvi ajtem, u startu znam da smo osuđeni na neučestvovanju istih u fajtovima :D:D nekako mi je mom ili hom + mael na njemu zahvalnije rešenje

naravno posle bf

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ako covek ima kakav takav farming skill,bf ce doci relativno brzo,a zatim i neki drugi core item,tako da se nece puno osetiti izostanak carryja.Ali neretko carry igraci ne pomisljaju da ulete u fight dok ne afk farmuju minimum 4 core itema.Pada baza a oni i dalje jure neutralce.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...