Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

  • 1 month later...

52MMR na rank double down zbog jebenog bezrukog pudgea koji pusti first blood da odseta i onda moj maloumni balavi terrorblade crkne na 3v2 lejnu protiv svena i jakirao?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!

i onda igram 40 minuta #5 gde sam jedini igrac u ekipi koji mzoe da napravi kill?!?!?!?! tnx gejm.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

prvo dva dana zaredom imam 24h ban zbog abandona, onda danas ulazim sa namerom da ocistim lp, dobijam mec, acceptujem, on zabaguje i dobijam novi 24h?!?!!

onda uzimam da odigram koju partiju na ortakovom 3k akauntu. 3k je bukvalno pakao. pa ka o. prevelika koncentracija likova koji ne znaju bas nista, a pametuju. partije se dobijaju jedino ako mjutujes sve.

prvu partiju sa sf-om mi lik kaze da s njim dobijam lejn ali da posle sf ne moze da nosi. likovi igraju preuzasno, gubimo, na kraju mjutujem sve i preokrecem. sledece dve ih ugazimo ladno.

poslednju partiju manje vise dobijamo, opet sam sf. ubijamo roshana, hvatamo njihovog suporta na midu, ja im kazem back, trcim na shrine posto imam 20% hp-a, za to vreme clinkz sam napada skoro kod njihovog t3 gine i proziva me sto sam uzeo aegis da farmujem kripove umesto da se bijem. lik ima boots i bloodthorn u inventaru, onda on kao da mi vrati stoji u sumi dok gubimo fajt posle prodaje iteme. i gg

previse ljudi mora da umre kao i cele njihove porodice sa sve bebama koje jos uvek nisu krive ali ce svakako postati retardi neminovno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mohr said:

menjali su LP,vise nije samo da pobedis vec pobedis + vremenski ban 

haha, pa jos samo da uvedu da moras da ga popusis jednom crncu dok te drugi guzi da bi izasao iz lpa

odigrao sam 2 gejma za pola godine, u oba slucaja samo jos sigurniji postao da mi je jedna od pametnijih odluka bila sto sam batalio ovo smece

Link to comment
Share on other sites

neverovatno nemoguce je igrati vikendom kad je sve puno rusa,na zalost i dalje nacije koja postoji,koliko bi dota 2 bila dobra igra da nema njih jbt,plakao bih od srece,ovako sam danas imao 4 gejma za redom gde 1 rus fida od pocetka jer mu je neko uzeo rolu ili tako neki kurac,svaki game po 3-4 komada i ne staju,nista,ostaje mi i dalje da se nadam nekoj hiroshimi/nagasaki samo u mnogo mnogo vecoj razmeri,crkli redom svi do jednog.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2 low prio partije zaredom, kacim 2 ortaka muslimana, jedan ide direktno mid bez reci i fiduje. ovaj drugi kao troluje i tovari druge koji mu kazu nesto. drugu sam izvalio da su ortaci.

hvala doti sto je resila moje nedoumice po pitanju sirih narodnih masa. definitivno ce svaki covek nadalje biti smatran govnetom dok se ne dokaze suprotno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne moze 1 partija normalna da se odigra. od poslednjih 10 solo partija, u 6 je sigurno neko fidovao mid ili otisao afk posle 15 minuta. trenutno je pakao, nije ni cudo sto batalim uvek posle 2 meseca

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vlada_ said:

ne moze 1 partija normalna da se odigra. od poslednjih 10 solo partija, u 6 je sigurno neko fidovao mid ili otisao afk posle 15 minuta. trenutno je pakao, nije ni cudo sto batalim uvek posle 2 meseca

Ja imam redovno likove na midu koji crknu 10x i onda napisu i go feed :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

himna topika

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

posle 10 dana na moru,prvi game,all russian team,svi pisu cirilicu i 25 minuta ne mogu da namolim axe-a da se infestujem i da samo predjemo preko njih,nista se nije promenilo,a koliko su debilna i glupa nacija uverio sam se licno na crnom moru :D,kako ne kupih solju sa slikom hitlera,sad mi bas krivo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...