Jump to content

FIFA 15 - Ignite on PC


Recommended Posts

ma smara online

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

definitivno mrzim fifu, vec sutra idem da probam pes 2015, jer sam upravo shvatio da sam ga potpuno ignorisao ove godine, zbog 2014. koja je bila uzasna, bio sam u fazonu da je fifa neprikosnovena i da tu nema govora. medjutim malopre bacim pogledam sta kazu ljudi po netu i vidim da na 1 coveka koji je za fifu ide 4 ovih drugih, a i taj 1 je u fazonu 'gameplay fife je losiji, ali licence i grafika'. izvinite ljudi sto ovde pisem, ali nema pes topica, jebiga. definitivno sam veceras shvatio koje je fifa smece, iserem im se u lepu grafiku i licence

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

upravo se vratio, gameplay pesa toliko sije fifu da to nije realno. udario bih sad sebi samar sto sam potpuno ignorisao igru ove godine, misleci da nema povratka nakon proslogodisnjeg uzasa. poz fifo, poz retardirano skriptovano smece, poz suplji retardirani golmani, poz retardirani debili u odbrani koji nasumicno propustaju lopte za koje se perfektno pozicioniras, poz napadu koji moze da se igra samo na trougao i kocku opusteno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

bukvalno sve, smucice ti se zivot posle 50 partija pes-a

i ja sam istripovao da je ok i onda posle nekoliko partija postane neigriv, plastican itd

zvucis mi ko oni likovi sto mu je sve nerealno, pritom igramo istu igricu(samo sto ja vodim tipa 3:0) :D

Link to comment
Share on other sites

brate, doneo sam odluku da ne igram vise ovo djubre dok sam pobedjivao ortaka, nije rage quit. igra je djubre, ai se ponasa retardirano, igraci koje je nemoguce kontrolisati se ponasaju kao moroni, prave random rupe za magicni trougao ili l1 trougao, pozicioniras ih kako treba ali pas kome je odredjeno da prodje ce mu proci kroz noge, pored, kako god. desavaju se imbecilne stvari na obe strane, igram bolje od ortaka, sabijam ga na pocetku, on mi daje jedan usran gol, dobija naj random penal ikad, koji mu je bukvalno igra poklonila, i onda bih voleo da mogu da okacim gol koji mi igra daje da se vratim u mec. hteo sam da povratim, pritom naglasavam da sam ga ja dao. nakon sto se to desilo prihvatio sam cinjenicu da mozes da igras odbranu najbolje na svetu, mozes da propisas krv za taj mec, ali da ako igra resi da ga primis (hee), primices ga. da ne pricam sto je ping pong sprint fest koji je fifa, mnogo lakse igrati, mozes da uzmes loptu na svojoj polovini i da ne koristis nista osim trougla do sesnaesterca.

vec nakon 15 minuta pesa sam osetio olaksanje jer nisam vise strepeo kao u fifi da ce se neko od odbrambenih izretardirati, da ce random pas proci kad tad bez obzira koliko se ti trudio u odbrani. ovde toga nema, pozicioniras odbrambene perfektno uz dobro menjanje igraca i zatvaranje prostora i bices nagradjen za to, pas koji ide direktno u tvog odbrambenog nece magicno proci ponekad, vec ce je on jebeno uzeti. da ne govorim o tome sto golmani jebeno brane i ne ponasaju se kao moroni. kao sto rekoh, pes je teze igrati kao sto je to uvek i bio slucaj, napad moras da gradis od svoje polovine, preko sredine koja je najbitnija, koja je u fifi skoro nepostojeca, a pas na X gotovo obesmisljen.

i da, ja sam lik koji je igrao pes ceo zivot i prosle godine jednostavno prestao jer je pes bio djubre, tako da nisam fanboy ili slicno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

javi posle xyz partija pes-a sta mislis o njemu zivo me zanima, svaka fifa i svaki pes do sada su bili bagoviti to nije nista cudno ali ja igrajuci nisam toliko rejdzovao jer se na kraju svodi na to da uglavnom dobija onaj koji je bolji, desi se da izgubis budjavo ili pobedis budjavo ali je uglavnom kao sto sam rekao znanje presudno. to je bar moj utisak, a da da da je kao sto si video i po trolfejsu trol jer si bas izrejdzovao gadno :D

 

 

edit

ja ne mogu da prezalim to da kada sutnem loptu uopste nemam osecaj da kontrolisem koliko jako i gde ce otici lopta, retko gadan osecaj, pricam o pesu 

Link to comment
Share on other sites

iskreno, to je jedina stvar koja mi fali ovamo, potpuna kontrola pri sutu, ali to je sve

pazi, istina je da na kraju pobedjuje bolji, ali nije sve u tome. ne zelim da primim gol jer je igrica tako odlucila, ne zelim da dam takav gol, prosto i jednostavno. ako igram perfektnu odbranu, hocu da ne primim nijedan, ako ne mogu da se pokupim u napadu a protivnik sabija odbranu, hocu da ne dam nijedan gol na 2 utakmice, prosto. hocu da igram fudbal jebeni

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Izbacili su "update" u FIFI 16, toliko je ogavan da mi je smucio igru do daljnjeg. Navodno sredili passove, sudije i golmane, ono sto se zapravo desilo je to da su golmani postali debili. Svaki sut = gol. Reakcija golmana je opala za 70%. Sudije pola faulova ne sviraju, sto se tice dodavanja igra i dalje namerno salje loptu igracima koji su u ofsajdu, iako ste vi uperili ka nekom drugom igracu koji nije.

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...