Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

  • 2 months later...

Istina je verovatno negde na sredini, ali muka mi je vise od ovog bahacenja u saobracaju koga je sve vise. Pre neki dan normalno preticem nekog lika koji gnjavi i vozi 30 i on namerno daje gas i vozi paralelno sa mnom da sam morao da odustanem. I posle nastavlja da gnjavi i vozi 30.
http://www.b92.net/sport/atletika/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=12&nav_id=1271101

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Истина је негде на средини, али чим је кучка искључила оригинални звук и налепила музику преко њега, то ми је довољно да верујем момку.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:
Možda je bio presretač al se nisi upecao

 


Moguce, al ne verujem da je na lokalnom putu presretac...a i ne znam dal smeju da koriste te fore da ubrzava dok pretices...ali cinjenica je da su ljudi stvarno prolupali u saobracaju, dodje mi da prestanem da vozim...mada da ne gresim dusu, ima stvarno finih ljudi koji te propuste, upale sva 4 da se zahvale kad ti njih pustis, cak mi je pre neki dan bajker pokazao thumbs up sto sam se sklonio u desnu stranu da me obidje...ali oni su nazalost u manjini kao i svugde
 

 

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Možda je za ovde.

Zna neko, ozbiljan sam, koga kontaktirati za ovu javnu rasvetu, kako već, na putu? Negde od pola puta od Pupinovog mosta do Zrenjaninca, samo petlja na Zrenjanincu i dalje ka Pančevu do negde, ni jedno svetlo radi, već prilično vremena. Na petlji je baš gadno.

Sumnjam da ne znaju ti koji bi to trebalo da održavaju, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da traze lance i kad nema snega,to je jedina stvar koju nemam ali eto komsiji napisali kaznu jer nije imao samo to,1500 kazna ako platis odma,nije velika ali dovoljna da te iznervira retard u plavom :D

edit> prebacite ovo negde ako nije odgovarajuca tema,vise i ne znam gde sta pitam :DDDDDDDD

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

U periodu od 1. novembra do 1. aprila vozila moraju biti opremljena zimskom opremom ako se zbog vremenskih uslova na kolovozu nalazi sneg, led ili poledica. Van navedenog perioda vozila mogu biti opremljena zimskom opremom.

Izuzetno od stava 4. ovog člana, u naselju vozila ne moraju biti opremljena lancima, odnosno drugim uređajima za povećanje trakcije.

Oprema iz stava 1. tačka 2) ovog člana može se postaviti na točkove na delu puta koji nije označen znakom "lanci za sneg" samo kad je kolovoz prekriven snegom.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...