Jump to content

House of Cards (2013- )


Recommended Posts

meni je baš posle četvrte, koja mi je bila možda i najbolja serija, peta bila mlaka.

Spoiler

Preterali su mi sa Frenkovom svemogućnošću da može apsolutno da uradi šta god hoće, i da pođe po njegovom, a onda da padne zbog nekoliko svedočenja, kad ima mnogo gorih stvari koje je radio. Serija je trebalo mnogo ranije da se završi, imho

 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 

Ал Капоне је пао због неплаћеног пореза, а радио је много горе ствари, то није уопште нереални моменат у серији.


Мени се баш допада та његова свемоћ, јер ипак је то главна тема серије, моћ, највећи афродизијак. Ако ће неко да се домогне најужег круга моћи, а Френк томе тежи, онда је неопходно да издоминира све игре нижег ранга, као што је председништво Сједињених америчких држава. И није тачно да је све по његовом, гомилу пута није и онда се некако закрпи, или ухвати пречица, а то су ствари због којих он на крају "пада" и "губи".

У британском оригиналу њега жена убије на крају, и више ми се допада америчка верзија. Јесте испала глупа и алава, али добро, хоће да се еманципује пре свега.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

togFu je deliverovao. Pet sezona na isti fazon svemogućeg Frenka koji je jači od Vučića, čak i da je realno, a nije, itekako nije više zanimljivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 12/09/2017 at 7:56 PM, togFU said:

Odgledah i ovo, ovu sezonu gledao sam fazon 1 epizodu nedeljno, što dovoljno govori koliko mi se svidela :D

Na kraju još i ok, ali previše su me smorili sa paralelama iz RL-a, ne znam, iako ništa spec sigurno ću gledati i sledeću lol

taj faj. ja još nisam stigao do kraja sezone, na pola sam. isti utisak imam.

mada ne znam da li ću gledati dalje, jer je Netfliks raskinuo saradnju sa Spejsijem zbog ove pomame oko seksualnih napastvovanja u Holivudu.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sorry, zapravo su rekli da će završiti seriju NAKON S6, koja se snimala u momentu kad je izašla vest o spejsijevom pokušaju pederisanja.

Evo nađoh sad ovo, vest od pre nekoliko dana, kao nastaviće bez njega, ali ipak je ovo The SUN pa treba uzeti sa rezervom

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/4808493/house-of-cards-cancelled-netflix-filming-suspended-latest/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...