Jump to content

Gamepub Calling - Dota 2 turnir TC Stadion Beograd


99Dre

Recommended Posts

Ma realno je da mi ni ne zasluzujemo bog zna kakav turnir, sa ogromnim nagradama, prvenstveno zbog toga sto nemamo ekipe, kod nas se sve svodi na mixovanje 2,3 nedelje pred turnire i raspadanje po zavrsetku istih. Dokaz su KGB i Gaming Festival od prosle godine, gde je na prvom bilo 25 ekipa a na drugom 21, od toga do dana danasnjeg su samo 2 opstale (pa su cak i one promenile po jednog ili dva clana).

Sto se tice odlaganja, smatram da je velika greska jer je bas taj ispitni rok, koji su stavili kao obrazlozenje, na VECINI fakulteta upravo u periodu novog datuma turnira... Ali cisto sumnjam, bilo je ranije organizovano u sred ispitnog roka pa je retko kad falilo ekipa, neka me neko ispravi ako gresim ali u ovom slucaju je turnir odlozen zbog CS-a :)

 

p.s. Onome koga je pogodila ova poplava i sve to, nece sigurno pomoci ni odlaganje od 2 meseca a kamoli od 2 nedelje.

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Ja se u ime organizacije GamePub izvinjavam na odlaganju turnira ali moje licno misljenje je da 2 nedelje nikom nece odmoci a mislim da ce pomoci da se prijavi veci broj igraca kako za Dotu tako i za sve ostale igre.Takodje sa novim sponzorima cemo pregovarati o povecanju nagrada do tada.

 

Nadam se da ce veliki broj ekipa uzeti ucesce na istom.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ali show program..Pa sta ocekujete od domace scene, domace ekipe da igraju i da se trude i onda da dodju na lan na kojima su nagrade kao u ovom slucaju da sa drugim mestom svaki igrac moze da kupi pljuge neku pljeku i da odigraju singl na kladzi za soma kinti..Rezultati bili pa prosli i dalje nema ni 1 domaceg igraca na Interantionalu(svaki komentar je suvisan) 

o cemu ti pricas crni sine :) 4 posta imas i nasao si nesto da komentarises

Link to comment
Share on other sites

o cemu ti pricas crni sine :) 4 posta imas i nasao si nesto da komentarises

haahah dal me zajebavas, pa bas iz tog razloga i ne postujem godinama jer je svaki komentar suvisan :) na kraju krajeva vecinu lanova sam ispostovao...btw jel ovo vec 3 put kako se ovaj lan tour odlaze?

Link to comment
Share on other sites

svaki komentar koji ti postavis je svakako suvisan, to si dobro rekao :) potpuno se slazem. nastavi da ne postujes i postedi nas svojih umotvorina


Ma realno je da mi ni ne zasluzujemo bog zna kakav turnir, sa ogromnim nagradama, prvenstveno zbog toga sto nemamo ekipe, kod nas se sve svodi na mixovanje 2,3 nedelje pred turnire i raspadanje po zavrsetku istih. Dokaz su KGB i Gaming Festival od prosle godine, gde je na prvom bilo 25 ekipa a na drugom 21, od toga do dana danasnjeg su samo 2 opstale (pa su cak i one promenile po jednog ili dva clana).

Sto se tice odlaganja, smatram da je velika greska jer je bas taj ispitni rok, koji su stavili kao obrazlozenje, na VECINI fakulteta upravo u periodu novog datuma turnira... Ali cisto sumnjam, bilo je ranije organizovano u sred ispitnog roka pa je retko kad falilo ekipa, neka me neko ispravi ako gresim ali u ovom slucaju je turnir odlozen zbog CS-a :)

 

p.s. Onome koga je pogodila ova poplava i sve to, nece sigurno pomoci ni odlaganje od 2 meseca a kamoli od 2 nedelje.

 

za CS:GO je prijavljeno vise ekipa nego za Dotu

Link to comment
Share on other sites

daj andre ne sramoti se ovde prozivajuci celu koji je jedan od retkih koji i dalje dolazi na srpskim turnirima redovno sa nekim mixom i koji se usput trudi i igra online za razliku od tebe sto seres ovde po drugima koj si ti kurac :D


i da turnir vam je smesan do besvesti 

Link to comment
Share on other sites

tomo, popricao sam ja s celom u pmu, nemoj ti nista da brines oko toga. prvo nisam znao da je on, drugo naravno da cu da serem po liku koji se pojavi s 0 postova i prica nesto o celokupnoj sceni i ovom turniru (a ne znam ni ko je ni sta je).

 

ja sam kurac koji se trudi da takvima kao sto je cela (a i ti i tvoja ekipa) obezbedi kvalitetne dota turnire. to sto ne ucestvujem na turnirima ne znaci da ne igram dotu, uostalom mislim da je bolje da se iscimam da turniri u srbiji lice na nesto i da cela prica napreduje nekim tokom nego da ucestvujem na turnirima, jer mislim da mnogo toga mogu da ponudim i da ce za celokupan event vise znaciti da ucestvujem u organizaciji nego kao igrac.

 

kad vidim ovakve komentare od tebe, pravo da ti kazem zapitam se da li uopste i vredi cimati se oko nase 'scene' i oko ovih turnira :)

 

slobodno ne moras da dodjes ni ti ni tvoja ekipa kao ni bilo ko kome je smesan, iako bih ja jako voleo da ucestvujete. samo nemojte da mi pisete ovde takve stvari i onda mi se javite na mail ko rio da ipak dolazite posto me to uzasno iritira

Link to comment
Share on other sites

valjda me znas za dovoljno da ja nisam rio i kad ja nesto kazem ja sam reko to prvo,a drugo kapa dole za vecinu turnira koje si ti organizovao ali iz turnira u turnir je sve to mnogo slabije andre...da se ne vracam na pricu kako ja na turniri ne dolazim da uzmem pare i tako dalje al ipak gledam Value i isplativost trosenja para i vremena za potencijalnu nagradu koju ne ocekujem da cu da uzmem al ono ja sam pokeras i gledam +ev (ko igra poker razume) a ovde samo vidim -ev...nisam nameravao da postujem nista al kad sam video da si mi celu isprozivao morao sam da se aktiviram stari smo drugari znas i sam da cu te ja napusim kad nisi u pravu ali da te volim uprkos svemu <3

 

 

edit : brate cimanje je na tvoju ruku ako se tebi isplati da se cimas,cimaj se nemoj samo zbog mene i cele da se cimas za turnire molim te :D

Edited by Luci-_-
Link to comment
Share on other sites

Zasto se ja spominjem u bilo kakvom kontekstu?!

Niti sam napisao nesto lose protiv turnira, niti sam ga hvalio, ostao sam neutralan. Moj komentar pre ovog se odnosio na raspravu koja je predhodila istom. Sto se tice moje prijave slobodno je izbrisi, ne bih nikog da nerviram sa tim sto cu da ucestvujem, a da sam nesto "lose" napisao ovde. Pozdrav.

Edited by rio
  • Upvote (+1) 1

tt

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno neutralno u odnosu na ostale. Ne svidja mi se u odnosu na ostale turnire zato ne mogu da pohvalim, a da trolujem nisam hteo jer znam koliko se cimate oko svega, i sta si ti sam uradio za dotu u srbiji, upravo do ovog nisam hteo da dolazi, ali kako god. Necu da se pravdam jer sam najmanje "hejtovao" od svi ostalih sa kojima se recimo slazem po misljenju. Pogledaj ostale postove sta su pisali, i ti od svih njih izaberes da prozoves mene koji napisem tako nesto.

  • Upvote (+1) 1

tt

Link to comment
Share on other sites

matori kao sto sam njima dao odgovor dacu i tebi - ako ti se svidja dodjes, ako ti se ne svidja ne dodjes. i to je cela prica.

 

ko god zeli da zaradi pare na doti, imate toliko online turnira. dokazite se, pokazite da ste najbolji, uzmite pare, proputujte i imacete sve sto zelite.

 

pricamo o zaradi na turnirima u srbiji. pa prodajte te slusalice koje dobijete za prvo mesto ili ih iskoristite da igrate jos bolje, nemojte da mi pricate o tome kako je malo para i kako to ne moze ni na sta da se iskoristi. ako je vama 8000 po igracu za prvo mesto malo ocigledno da vam pare ni ne trebaju :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...