Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

За 4 епизоде се сага од 7 сезона завршава, и сада се догађаји, за мој укус, мало пребрзо одвијају. Сцена са Браном је мени лично кул. Риђана је заплакала као "ево га мали бата", а он је Бог-Отац. Нема времена за њу, показао је да не лаже, и рекао јој ајде не смарај ме. Он чека Џона, као што Ђенерал вели. Санса му није циљна публика.
Допада ми се надмудривање и како се рат одвија и главе падају. Надам се и озбиљном ватромету до краја серије :)
И наравно чекам Ариу.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je ova epizoda bila mnogo cudna =o)
tj mnogo sam se lepo zabavio dok sam je gledao (pogotovo pohvala za vise vremena provedeno na svakoj lokaciji pa cela stvar nema bljutavi vajb serije "srecni ljudi") , ali evo dan kasnije nakon prvog gledanja utisak mi je skoro pa negativan, najvise zbog mega trzavog tempa kojim se odvijaju paralelne radnje (nakon toliko sezona razvlacenja i govorancija i cega sve ne, tokom kojih smo naviknuti na sporiji tempo, ovaj bunny hopping likova svuda po mapi blago iritira)

takodje, predstavljanje jedne strane, koja je na kraju prosle sezone bila full OP, kao totalno retardirane da bi se snage izjednacile (verovatno kako bi njihov krajnji okrsaj bio napetiji) je blago receno vestacki 

na kraju, jos jedna epizoda bez hounda i tormunda i sa agonalno neiskoriscenim bronom...sad =o(

 

Kori, GRRM od prosle sezone uopste nema veze sa produkcijom serije
do cetvrte sezone je saradjivao na strukturi sa denom i dejvom + pisao 1 epizodu po sezoni
od pete vise ne pishe nista, a od seste, kada im je dao krajnje obrise price kako on planira da zavrsi knjige, vise nema veze ni sa cim

ako zavrsi 6. knjigu "uskoro", za taj rumored 2018. release date, mooozda dobije priliku da saradjuje na scenariu za neku od epizoda u poslednjoj sezoni ali to je bas veliko mozda

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

У преводу, говна смо зато што подржавамо ово скрнављење. Поводљиви смо на чуло вида и слуха, јер мрзи нас да седнемо и прочитамо књиге. Тако нам и треба!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je bila ok epizoda

dzejmi je ipak sposoban vojskovodja, i bilo mi je ok obrt da su nadmudrili protivnika, samo je to izgledalo previse plitko i bez ikakve napetosti zbog jebenih 7 epizoda po sezoni, i nemanja vremena za detalje i produbljivanje desavanja, jer je ovo ipak bitan zaokret od momenta neprijatelji su svuda oko nas

pescana mama i omg cerka su om nomnom :P steta sto ce im kraj biti uskoro

dzon je kilavo objasnio kakva je pretnja na severu, i fazon deneris kao ok nema veze bicemo super ortaci evo vam kopajte sta god... previse blago i bez napetosti sve u svemu, vidi se da je tu mogla situacija dodatno da se zategne, al jbg nema se vremena, mora saljivi sem da dobije svoju minutazu i da malo razveseli decu 

generalno atmosfera u ovoj sezoni je mnogo manje mracna sto je realno smorina, vrhunac izvitoperenosti opet neka sex scena bate i seke ala tv 1000 - nepotrebna, jer vise niti je sokantna niti zanimljiva

bren jos uvek nije OP, jer je i sam pojasnio da ne vidi jasno sve slike vec fragmente i tek treba da masteruje tim darom, pa svakako nije mogao da locira sve sto je potrebno iste sekunde, sto je sasvim ok

neke price u ovoj sezoni se desavaju prebrzo, a druge presporo i otuda disbalans u ritmu tokom epizoda

ali zabavno je i pored manjka ucesca omiljenih mi likova 

serseji ponovo jase, i imala je odlicne dijaloge

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Што се тиче Арие

Па да, чекам да се довуче до севера и да видим где се она уклапа у расплет.

 

 

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, overkind said:

Што се тиче Арие

 

  Hide contents

Па да, чекам да се довуче до севера и да видим где се она уклапа у расплет.

Ima da jaše ona dva zmaja sa bratom od tetke

Usput kako zmajevi nisu nanjušili Snowa da je "njihove krvi", to mi je bilo malo meh ili je još prerano

 

 

2 hours ago, G!!! said:

meni je bila ok epizoda

 

  Hide contents

pescana mama i omg cerka su om nomnom :P steta sto ce im kraj biti uskoro

"omg" ćerka što je "odgajila bucka" što joj visi ispod pupka dok je vode ulicama.

je bilo baš bljak fuj

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...