Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Snow se upoznaje sa "bratom od tetke" koji se "mazi" sa njim, a Deneris ne kapira...

"hobbit" Tarli "uskrati" nas za saznanje koga je "Reggar" priženio ali će mu se svi klanjati (kao u LOTR) kad mu budu dali zamak zbog glupe logike oca i brata da kraljica zmajeva nije rodjena u westerosu iako jeste - izdaš jednom ali si drugi put karakter

mira marković "ufati" "slobu slobodu" na bebu (bez obzira na degenerisanu decu)

"konjska glava" nadmudrena od maloprstića, neočekivano, razočarala me [;)] kao moj omiljeni lik, nastavlja se tradicija RRM da likovi koji su na vrhuncu ili blizu prave debilne greške

i na kraju  Haund kao Kikuchiyo u "Seven Samurai" rly fu

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tortky said:

PeškoG, možeš slobodno da prestaneš da gledaš seriju ako te smara, nema frke torimaći.

Ono, ionako si nam se svima popeo na vrh kurca sa svojim visoko intelektualnim postovima. Slobodan si da se vratiš u Sezam eru iz koje si i potekao i u kojoj si intelektualno i ostao.

Vučiću jesi to ti? Idi leči se, ne misle svi kao ti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BoskoG said:

Vučiću jesi to ti? Idi leči se, ne misle svi kao ti.

Mogao bi da poslusas svoj savet. Dolazis na topik samo da bi se pravio pametan i zalis se kako serija u kojoj ima zmajeva, andedova, magija i ostalog, nije uvek logicna. Opusti se bre i uzivaj, zivot ce ti biti zanimljiviji, ako ne mozes - nemoj bre da gledas, vidis da ti utice na zdravlje vec.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, manager said:
  Reveal hidden contents

ja ne mogu da se setim za sta je vezano pismo?

 

Spoiler

Robb, I write to you with a heavy heart. Our good king Robert is dead, killed from wounds he took in a boar hunt. Father has been charged with treason. He conspired with Robert’s brothers against my beloved Joffrey and tried to steal his throne. The Lannisters are treating me very well and provide me with every comfort. I beg you: come to King’s Landing, swear fealty to King Joffrey and prevent any strife between the great houses of Lannister and Stark.

“How many men did you bring?” “Not enough.” “The big woman?” [roflmao][roflmao] 

Link to comment
Share on other sites

poruka smaracima (a i upravi da posle ne bude pitanja)

pocinjem da od danas brisem svaki post koji ukazuje u pravcu govnanja topika
get along or get out.
 

@Menzhi i @epizoda

pismo je poruka koju je sansa poslala u winterfel nakon nedove smrti po sersinom nalogu i u kojoj se trazi da sever prihvati dzhofrija ko kralja jer je ned bio traitor...

sta je endgame igre macke i misa izmedju littlefingera i arje (i sanse) nije toliko jasno kao sto neki ljudi tumace, jer sa jedne strane takva poruka moze da se iskoristi za ucenjivanje sanse pred severnjackim lordovima (ili za glumu "nabavio sam poruku da spasim sansu potencijalnih ucena" kao dokaza svoje vernosti sansi) ili, pak, za start/rasplamsavanje konflikta izmedju arje i sanse... licno se nadam da ce mu se to obiti o glavu na najbolji moguci nacin, mada on mi deluje kao jedan od onih sto ce da na kraju zavrsi najbolje =o)

 

ok epizoda, mnogo setapa i pomeranja figura...ali vise funkcionise kao najava cool stvari nego da je sama overwhemlingly cool
ceo plot "idemo duvatimo zombija" mi je mega nategnut i tardisan...iako je sve realno oldskul fantasy akcija "ide druzina po nesto"  =o)

lol gendry car, mada su preterali i sa velicinom i gravurom jelena na greathammeru

najkul moment u epizodi je tormundova faca kad kaze "the big woman" ;oD
najdno moment - dzhejmi krpetina kom pomen nove bebe ponovo ponistava sav character development (dok sersi profi nesto petlja sa qyburnom, bice tu iznenadjenja =o))

profi momenat - smeh mi je da im nije dosta da je dzhon targerijen nego mora da je i legitimni naslednik prestola =oDDD

jos samo 2 epizode do kraja sezone, 8 do kraja serije....sad =o(

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kole said:

poruka smaracima (a i upravi da posle ne bude pitanja)

pocinjem da od danas brisem svaki post koji ukazuje u pravcu govnanja topika
get along or get out.
 

pozdravljam \o/

16 minutes ago, Kole said:

@Menzhi i @epizoda

 

  Reveal hidden contents

 

pismo je poruka koju je sansa poslala u winterfel nakon nedove smrti po sersinom nalogu i u kojoj se trazi da sever prihvati dzhofrija ko kralja jer je ned bio traitor...

sta je endgame igre macke i misa izmedju littlefingera i arje (i sanse) nije toliko jasno kao sto neki ljudi tumace, jer sa jedne strane takva poruka moze da se iskoristi za ucenjivanje sanse pred severnjackim lordovima (ili za glumu "nabavio sam poruku da spasim sansu potencijalnih ucena" kao dokaza svoje vernosti sansi) ili, pak, za start/rasplamsavanje konflikta izmedju arje i sanse... licno se nadam da ce mu se to obiti o glavu na najbolji moguci nacin, mada on mi deluje kao jedan od onih sto ce da na kraju zavrsi najbolje =o)

 

ok epizoda, mnogo setapa i pomeranja figura...ali vise funkcionise kao najava cool stvari nego da je sama overwhemlingly cool
ceo plot "idemo duvatimo zombija" mi je mega nategnut i tardisan...iako je sve realno oldskul fantasy akcija "ide druzina po nesto"  =o)

lol gendry car, mada su preterali i sa velicinom i gravurom jelena na greathammeru

najkul moment u epizodi je tormundova faca kad kaze "the big woman" ;oD
najdno moment - dzhejmi krpetina kom pomen nove bebe ponovo ponistava sav character development (dok sersi profi nesto petlja sa qyburnom, bice tu iznenadjenja =o))

profi momenat - smeh mi je da im nije dosta da je dzhon targerijen nego mora da je i legitimni naslednik prestola =oDDD

jos samo 2 epizode do kraja sezone, 8 do kraja serije....sad =o(

 

 

Spoiler

 

nisam se odmah setio o cemu je rec, posle citanja celog pisma sam se, ofc, setio :)
slazem se da je to vise maloprsticev pokusaj da posvadja sansu i arju i malo mi je smesno sa kakvom ju je lakocom nasamario...

isto mi je nelogicno da dzon sazna da su arja i bren zivi a da ne ode prvo u vinterfel da ih poseti nego ide glavom bez obzira iza zida i rizikuje da ih vise nikada ne vidi...
kao sto si rekao, nekako mi je nelogicno to da idu po zarobljenika a videlo se da se uglavnom drze svi zajedno, a ima ih trista miliona :D

drogon nanjusio svoju krv :D kapiram da ce ga mozda i dzon zajahati u glavnoj okrsaju sa WW, a da ce treceg kontrolisati bren :O

meni je isto kriv sto je dzejmi pao na glavno oruzje preglupih zena, jebem ih u usta :D bas je pocinjao bivati kul, cak sam u jednom trenutku pomislio da bi mogao da pojaca targerijen tabor :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kole said:
  Hide contents

profi momenat - smeh mi je da im nije dosta da je dzhon targerijen nego mora da je i legitimni naslednik prestola =oDDD

 

 

 

 

koliko se ja razumem u rođačke odnose Deneris je u prvom naslednom redu a Snow u drugom jer je dete njenog brata

1 hour ago, manager said:

 

  Hide contents

meni je isto kriv sto je dzejmi pao na glavno oruzje preglupih zena, jebem ih u usta :D bas je pocinjao bivati kul, cak sam u jednom trenutku pomislio da bi mogao da pojaca targerijen tabor :D

 

 

 

 

ufati budalu na bebu je

"najstarija tehnologija"

446493_24-26.jpg

Link to comment
Share on other sites

 


@Bosko

po tradicionalnom "nasledjuje najstariji zhivi sin" linija ide aerys ii > rhaegar > jon
e sad, posto je rhegar capno na tridentu pre nego sto je dzhejmi slayovao aerysa onda moze da se dovodi u pitanje da li su pre u liniji druga aerysova deca, ali uvek je naslednik bio muski, tj pre Deni targerijeni nisu imali kraljicu

also, po "nasledjuje najstariji zhivi clan familije" moze da ide malo drugacije...zavisno od toga ko je treci zmaj, ali od ovo dvoje poznatih, jon je rodjen na samom kraju pobune, a deneris nekoliko meseci kasnije...

@Maki
nije jos rip za dhejmeta, ima on jedan posao pre toga d'obavi ;oP
sasvim moguce da nije trudna nego da qyburn ima neki melisandre-level zajeb u najavi (ne smoke demon ali neko zlo svakako =o))

 

inace, do nedavno sam bio ubedjen da ce sve razmirice oko prestola biti resene pre obracuna sa walkerima, ali sada sam ubedjen da ce prvo da bude walker fajt, u toku kog ce svi zmajevi da capnu...i onda ce preziveli da se ko lesinari pofajtaju za throne =o)

 

edit

sad mi pade na pamet da prave neki los trougao izmedju deni, jona i dzhore mrmota sto je ffs....
also

 

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

dosta stvari u ovoj epizodi, bas su se rasplinuli...retardirano ronjenje pola jezera sa full oklopom je mega glupo, gluplje od hvatanja zombija da bi ga pokazali sersei i izboksovali mir lol...maloprstic govno, klasika, valjda arja nije toliko glupa da rokne sansu...dzejmi, sersei i kiburn isto lol...onda imamo ovo sto je kole rekao za deni, dzoru i dzona snowa...przenje tarlija mi se isto nije svidelo, ima deni na kraju da prolupa kao cale pa ce morati night king da je rokne na undead zmaju :D...i tako, videcemo sta ce zbrzati u ove 2 epizode, a sta ostaviti za sledecu sezonu

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...