Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

Sto se Euronovog poklona tice, jedino sto vidim dovoljno vrednim je glava zmaja ili sam zmaj. mama zmija i zmijici jednostavno nisu tolko vazni, pa cak ni Tirion sem Serseinog licnog hejta nije dovoljan razlog da zbog njega prihvati ponudu.

Treba nam dobar razlog da mrzimo negativca treceg arc-a a i da ga se plasimo, sve sem pada zmaja mi posle Joffrey-a i Ramsey-a deluje smesno.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мени је Ариа пала на памет. На ркају крајева, путеви им могли лако да се укрсте.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

nekako bas bi mi bila truba da je zmaj... urusilo bi mi sliku o zmaju nekako

kao sto pokazuju white walkere i ekipu malo malo pa mi ceo hajp opada i oko njih

isto mi je zapalo za oko euron i najveca armada ikada, pa koliko ima njih uopste, koliko ih ima kad mogu i da naprave toliko brodova i da upravljaju njima oko pola vesterosa 

sve je to nakrafski nebitno za seriju, samo nekako me malo trglo u toku gledanja... epizoda skroz ok, the hound  i scene sa njim sve bolje i bolje, obozavam ovu pojavu, totalno stripksi trip imam kada ga gledam

sansu nekako ne mogu da smislim, i glumica mi je iritantna i daleko od simpaticne :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rofl, da =o)

mnogo jaka epizoda nakon koje ocu odma da vidim sledecu (sto nije bio slucaj sa prethodnom epizodom)

Nymeria \o/

Arya car!

Hotpie car! =oD

Nathalie Emmanuel <3

pobi Euron sve vajperke sem "bed pusi" - mozda bude bron u sledecoj epizodi da se operu sto nije bio Hound u ovoj =o)

vecina rezova izmedju scena su vrhunski!

 

Sve u svemu, ako izuzmeo zjapece odsustvo Sandora i napaljenog Tormunda, sve je super sem dzhona u kripti sa bejlishom, taj potez je na n-ti stepen gluplji od najglupljih stupid ned stark poteza...i mislim da nije u skladu sa svim sto je lik prosao do sada...

e da, i vrljava balista koja jedva dobacuje 50 metara kao high tech superweapon je bilo mega-sad...al ok treba imati love za naval battles pa kao ok =o)


 

Link to comment
Share on other sites


Mene je epizoda smorila filerom, al kontam mora sezona da se pristavi.
U stvari, jedino Juron bode oči kao mega buffed boss sa nepobedivom flotilom. Nema karakter dovoljno istorije da ga toliko guraju, pa se nadam da neće dugo živeti.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ima par momenata koji su bas bas mnjeh i nepotrebni fileri kada ima toliko toga sto se moze pokazati, a ima i toliko toga sto je trebalo da bude simpaticno ali mi nesto nije kliknulo

E to je Juron kako sam zamisljao, samo sam ga zamisljao sa dugom crnom i sedom kosom, kao smrt koja hoda :D

relativno smor epizoda

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

isto. osećam se kao da je filer epizoda, malo lošiji nastavak prve epizode. 

 

ne mogu da ne primetim lezbejsku orgiju u dragonstonu i tu neku podvučenu poruku, gde se u prostoriji nalazi 5 žena, 4 muškarca od kojih samo jedan ima kurac i to je patuljak. najveći kurac u sobi u principu ima jara grejdžoj. nije da mi smeta, ali čini mi se da se prepotencira bez neke poente.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

pa jeste, generalno u seriji su muskarci u svojim ulogama jako tupavi, lako zavodljivi, izdeformisani ili fizicki ili u glavi, zli, nesposobni, naivni, i ako su bili sposobni to je bilo cisto na prevaru,  dok su zene sve do jedne izuzetno hrabre, lukave,  snazne, nezavisne, neustrasive, velike, male, princeze, kraljice, svestenice, stare ili mlade i sl.. muskarci su prosto ovce spremne za klanje, i smara nije da ne smara ali jbg to je trend... dobro je da bar nema transgender tripova, gej brakova i ostalo

dobro si to primetio... mene licno je pocela da smara ekipa oko deneris, iskreno se nadam da ce na kraju da plavusica prolupa i da joj neko skrati glavu [:D]

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...