Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta prica ovaj Kole:). Ali ne i prisustvo ledenog undead zmaja, to je vec veliki spojler, nisu trebali to da stavljaju pre nove sezone. Svi misle da su zmajevi ultimativno oruzje portiv white walkera i da im ovi ne mogu nista, a kamoli da ih pretvore u jebenog ice undead ghost dragona, wtf:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Sta prica ovaj Kole:). Ali ne i prisustvo ledenog undead zmaja, to je vec veliki spojler, nisu trebali to da stavljaju pre nove sezone. Svi misle da su zmajevi ultimativno oruzje portiv white walkera i da im ovi ne mogu nista, a kamoli da ih pretvore u jebenog ice undead ghost dragona, wtf:)

primas se u smislu da je slika fejk 99%
tj deluje kao official graphic, ali mogao je neko da se zeza malo sa jahacem/bojom zmaja/plamena i gg
inace, ko zheli da si spojluje s7, ima pun net leakovanog infoa gde bukvalno po stavkama navode glavne plot pointove svih 7 epizoda ...ne znam da li su real ili fejk ali mislim da ih nema smisla kaciti ovde

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posto pretpostavljam da ovo niko ko nije gledao seriju ne cita, necu stavljati u spoilere. Ako nekog ipak ima, moze da prestane da cita sada :)

 

 

 

 

Sinoc zavrsio 4.sezonu.

Mogu reci da sam prijatno iznenadjen promenom Dzejmija Lanistera (ne racunajuci incest sa sestrom bliznakinjom :) ).

Naravno, Tirion Lanister mi je omiljeni lik, i mala Arja Stark. 

Tri omiljene scene smrti - smrt Dzofrija (njegovo naduveno lice), Lord Belish koji gura iritantnu Lisu Arin kroz meseceva vrata, i trenutak kada Tirion ispaljuje strele ka ocu koji sedi na "wc solji" :-D

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

1. Dance of the dragons

2. Blackfyre Rebellion 

3. Dunk and egg

4. Robert's Rebellion

Mogucnosti.

Ne verujem da ce aegons conquest

 

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...