Jump to content

Manga


Feno

Recommended Posts

De ces bre ti Lexe jos vise stvari...pa vec ti treba jedna cela soba za sve sto imas :P

Posto nisam narucivao preko amazona, vec ranije dok je postojao onaj comicbookdepository kod njih je bila jedna cena samo, to sto ste uzimali jel ste isli njihovu defaultnu cenu ili ste uzimali od re-sellera ?

Gledam bogami dosta je velika razlika tipa Blade of the immortal 15$ vs 8$

A na brzinu sam bacio pogled sta bi sve uzeo, mnogo je to stvari...pa mi se ne daje toliko para ako ne mora :P

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Istina je da imam viška i da se razmišljam da se rešim nekih stvari koje smatram da mi ne trebaju, a da time oslobodim prostor za još ovo malo stvari što (mislim da) mi treba. :D
Absolute Sandman i Pluto su mi trenutno jedini na 100% listi za nabavku stranih izdanja. Što ne znači da neću posrnuti još neki put. :P

Naravno, ako se Platinum End (novi Ohba + Obata) pokaže dobrim, to ću verovatno da skupljam kako bude izlazilo. Billy Bat (Urasawa) mi se takođe prilično dopada, ali se već odužio pa mi se na započinje ako ne budem 100% siguran, a plašim se da će kraj da bude loš (20th Century Boys me je, recimo, baš razočarao pri kraju, pa ga stoga nikada nisam skupio).

Mogao bih ovde da preporučim Wayward. Malo shonen, malo Buffy. Odvija se u Tokiju (look & feel je za desetku), a nije manga, mada crtač živi u Yokohami. Izdaje Image Comics.

Generalno nije frka da se uzima preko resellera, ako šalju u Srbiju i ako taj trošak slanja nije veći nego kad se uzima direktno od Amazona (mislim da se na Amazonu isplati kad uzimaš tri tankobona odjednom). Mada sam ja većinu sveščica uzeo preko bookdepositorya dok je imao normalne cene.

Rejz, ne znam kako stoje stvari sa učenjem japanskog kod nas... Osim da se upišeš na filološki. :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzimao po amazonovoj ceni i sto kaze Lex najvise se isplati ako uzmes tri knjige odjednom. Naravno, kada ti sabere cenu sa shippingom uporedi to isto sa cenama na bookdepositoryju, neretko je jeftiniji, a cak i da su iste cene, sa amazona stize za 2+ nedelje, dok sa ovog drugog stize za ~5 dana.

Sad cu dati sebi par meseci da procitam sto vise mogu, pa cu onda da razmisljam o daljem prosirenju kolekcije.

Fakulteta mi je odavno dosta u ovom zivotu :) raspitacu se jos oko kurseva.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sidooh.

sidooh-894535.jpg

Japan 1855. Burazeri klinci ostaju bez keve koja umire od kolere. Napustaju selo u nadi da ce postati jaci.

Nalazi ih Kiyozou Asakura koji im obecava da ce od njih napraviti samuraje.

Kiyozou Asakura

Nema klasicnih cepanja tela na pola i krvavih otkidanja udova, ali je i te kako fino stivo. Meni je barem dobrano leglo.

Da ne dodje do zabune nije "Naruto suza moram da budem jaci" fazon. Dajte mu sansu.

Rejz, mrzim te, poy.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Reko da priupitam prvo drugare sa RUR-a.

Jel neko zainteresovan za mint condition Vagabond Vizbig edition(3 in 1) brojeve od 8 do 12. Preko 600 strana svaka knjiga.

Nije cilj da zaradim vec samo da pokrijem donekle troskove posto su duplikati :)

 

8-12.jpg

vaga.jpg

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...