Jump to content

Kakvo veče!


Recommended Posts

Kakvo vece. Rain i ja otisli do NEA,usli u prvi zatvor,izlutovali,izasli kad odjednom puc puc,dvoica likova poceli da pucaju po nama. Ranili me,sva sreca pa je Rain drugar nasao bandaze pa me je izbandazirao. Cekali smo ih 15ak min u drugom zatvoru gde smo zatvorili vrata. Doduse nismo znali od prvog momenta da ih je dvoica pa je Rain izasao kao veliki pro da ga ubije posto ga je video da je u garazi od zatvora. Ubili su ga ko zeca naravno :) . Ostao sam ja sam na njih dvoicu sa mutnom slikom i 20-ak metaka. Znali su da sam unutra i vikali su mi da izadjem iz zatvora ali naravno zna se sta bi bilo da sam izasao. Posle nekih 25 minuta jedan od njih je pretrcavao levo,desno (posto su mi vrata bila otvorena a ja virio kod stepenica napolje) da vidi gde sam,nisam uspeo da ga ubijem,doduse nisam ni pokusao.U jednom trenutku jedan od njih ulazi u zatvor i ubijam lika. Drugi je izasao i ja sam zatvorio vrata,izlutovao lika ali nazalost sve je bilo unisteno od mog rafala iz SKS-s :) .Uzimam M4A1 od njega i u jednom momentu cujem jos nekoga kako setka oko zatvora. Sakrijem se na isto mesto,kad su se vrata otvorila opicio sam rafal i ubio 2 lika. Na svu srecu nasao sam morfijum,lupio sam ga odmah u vejn i slika je polako pocela da se vraca. Sve u svemu vece bi bilo predobro da Rain nije glumio pro lika i izleteo u osinjak :) . Na kraju svega cuo sam jos jednog lika kako pije nesto u garazi ali je pukao server tako da nisam imao prilike da i njega roknem(ili on mene ) :)

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...