Jump to content

Šta igrate?


Recommended Posts

Sve sam tripovao da postoji ovakav sličan topik o generalnoj priči šta igrate i slično ali ne mogu da ga nađem. 

 

Ja sam skorije odpikao par igara.

 

- Guacamelee - beat em up, nije loše, podseća me na PG13 verziju Shanka, interesantna je priča i simpatičan gejmplej. Ume malo da dosadi doduše. 7/10

 

- Rocketbirds: Hardboiled Chicken - isto neki sidescrolling beat/shoot em up ali meni lično i nije neka igra. Kontrole i sve to mi je malo kljakavo odrađeno. Deluje kao port neke mobilne igre. Slobodno preskočiti. 5/10

 

- The Swapper - sve sam se nakanjivao da igram ovo pa nikako da stvarno i uzmem da igram i super je igra. Podseća me na LIMBO meets Waking Mars, grafika je gotivna, atmosfera takođe. 8/10

 

- The Powerpuff Girls: Defenders of Townsville - očekivao sam neki solidan bmup ali igra je baš, baš, baš, bazična 2D zajebancija. Smorio sam se posle pola sata, i to u fazonu sam igra još pola sata i ne planiram da nastavim. Igra izgleda lepo ali je mega dosadna i isprazna. Da ne kažem - glupost. 4/10

 

Sad instaliram Goat Simulator :D

 

 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

- Darksouls - jedna od najboljih sp igri koju sam igrao u skorije vreme. Zao mi je sto je nisam poceo da igram ranije, nego sad na polovini semestra :D. Ako vec treba ocena, dao bih  9/10 samo zato sto je lose uradjen port na pc, pa je ne moguce igrati normalno bez fixova.

 

- Dont starve- survival avantura nije losa, ali smori posle nekog vremena. 6/10

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ja menjao s nekim Witcher 2 ključ (kupljen za ispod 5 evra) za tog Thiefa (koji i dalje košta 50 evra, doduše lik ga je dobio uz grafičku, al svejedno, bilo mi je malo sumnjivo :D ), posle sam video rivjue i skontao zašto je menjao po sistemu daj šta daš :D Tako da sad imam tu igru od 50 evra na akauntu a verovatno je neću igrati nikad.

Link to comment
Share on other sites

World of Tanks, EVE od online shitova...

 

Hitman Absolution - 9/10.

 

Krater - odlican post-apocalyptic rpg.Radnja se dogadja u Svedskoj.Postane malo tezak kasnije, jer nema pauze za smisljanje taktike. :) A kada clan grupe bude KO-ovan dobija ili trajnu ili trenutnu povredu.Trenutna se otklanja kod doktora, dok trajna ima preveliku sansu da sjebe lika (tj, klasu).

3 povrede (bilo koje) = lik umire.Pa mrs na regrutaciju i levelovanje novog. :P Dobar humor.

Neko moje, nebitno, misljenje, 8/10.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja menjao s nekim Witcher 2 ključ (kupljen za ispod 5 evra) za tog Thiefa (koji i dalje košta 50 evra, doduše lik ga je dobio uz grafičku, al svejedno, bilo mi je malo sumnjivo :D ), posle sam video rivjue i skontao zašto je menjao po sistemu daj šta daš :D Tako da sad imam tu igru od 50 evra na akauntu a verovatno je neću igrati nikad.

 

Dishonored bolji Thief nego Thief.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Thief, malo po malo, opterećujem se time da pokupim sve moguće i nemoguće secrete i predmete.

Betrayera, Stridera, Braveland, Castlevaniu 2, South Park i Ether One.

 

Absolution je praktično nemoguće igrati na najtežem nivou težine, ja se ložim na najhard da igram uvek, tu sam morao da smanjim za dva stepena (jer nema ni ono malo checkpointa, koji se inače gube ako izađeš iz igre pre nego što završiš nivo). Stigo do predzadnjeg nivoa, i još čekam da mi se regenerišu živci da završim konačno to. Nivo su inače genijalno osmišljeni, i atmosfera je fantastična (zvučna obrada takođe upadljivo maestralna).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Repetativan, svaki nivo je na isti kalup, i grafički je sve isto, ali ima nešto što vuče na igranje i zarazno je (atmosfera je odlična, ko voli te usamljeničke varijante, podseća me iz nekog razloga na film Valhala Rising).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hearthstone - zato što moram da igram neki card game 7/10

diablo 3 - igram kad mi je dosadno 7/10

L4D2 - kad uspe ekipa da se skupi vrhunac koncepta video igara 10/10

South Park - igrao sam dosta, svidela mi se priča al me je smorio gameplay igrao sam thiefa i samo koristio backstab od skillova nikakav izazov pa sam se smorio i prestao 8/10

Hexcells - prešao nažalost za 3 sata igranja, jako dobra igrao, uvek sam se ložio na minesweeper jebiga, uzeću DLC u nekom trenutku 9/10

One Finger Death Punch - super za treniranje refleksa, mindelss fun 8/10

 

To je otpirlike to što sam igrao u proteklih mesec dana i igram trenutno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...