Jump to content

Outland-EU 3x Ret Pala 90 LvL - main 551 iLvL PVE


Lomax

Recommended Posts

Nalog sam počeo da igram sa MoP-om od nule i imam BC i Cata fizički, dok sam MoP kupio za gold. Imam sve kodove sačuvane, čak i za dopune.

Na nalogu imam 3x ret paladina 90lvl, DK lvl 86, druid lvl 25, mage lvl 6, warlock lvl 6, hunter lvl 1 monk lvl 1 (ally), priest lvl 16 (horda). Svi na Outlandu-EU.

Main je Ret Pala 551 iLvL PVE, 503 iLvL PVP, 9445 anchievementsa, 22 titule, 104 mounta, 91 peta, mnoštvo exalted reputacija, završen legendary questline, guild master lvl 24 guilda 7 taba, Royal Satcheli, i razni soulbound itemi u voidsstorage-u, dva transmog kompleta, skoro svi heirloomovi za sve klase upgradeovani na 1-85 lvl-a. . .

Nalog takodje ima i AH trade char koji je guild master guilda sa guild bankom od 6 taba.

Profesije na max 600: enchanting, tailoring, cooking, leatherworking, inscription, jewelcrafting, alchemy (transmute), engeinering, blackmithing. Većina sa svim researchima.

Nalog je prvenstveno korišćen za igranje sa main charom, i za pravljenje golda TSM-om.

www.maskedarmory.com/anonymous-wow-armory-profile-241209.html

Moguć dogovor oko cene. Prednost lično preuzimanje.

Moguće plaćanje Skrill-om (Moneybookers-om), Bitcoin-ima, ili nekom drugom varijantom.

Edited by Lomax
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...