Jump to content

DayZ: Standalone [News/Updates/Fixes]


Recommended Posts

Dosta slabije vide, meni je zanimljivo kad ih zatvoris u kucu, jako dobra fora, a na airstripu ima dosta stvari, i po meni najbolje proveravati pandursku u Krasnostavu (tamo sam na 2 servera nasao  1mp5 i x7 sanzera za njega), i airstrip one kamione, uvek ima par po 2 puske...sad imam sks u ruci, mosin na ledjima i mp5 u torbi sa oko 200metaka, 10 hrane i 2 flase vode...znaci mos se igrati bez problema :D

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam igrao na nekom public serveru, kao da nisu nista menjali (mislim na loot) normalan, kao sto je uvek i bio. SKS pored tenka, hrane ima, vode ima, brze se ozedni (DA).. sve na svom mestu. Takodje -newui pa ono je strasno lose napravljeno, ne mogu da kliknem 5 minuta nigde dok ne ucita sve servere, ni alt tab ni nista :D

  • Downvote (-1) 2

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Malo da padnem s neba, ovaj DayZ standalone je ono, igra koja se plaća, preko Steama? Nije neki free to play?

 

I pošto je multiplayer, nema neke "pirate" - ili da preformulišem pitanje - probao bih da vidim kako izgleda, ali se plašim da mi se neće svideti pa ne bih nužno kupovao pre toga.

Link to comment
Share on other sites

ma ovaj pec je uzasan po meni, jer kao radi persistance za server ostavis pusku negde ona tu bude posle restarta, onda se potrudis ko majmun da skupis gomilu stvaru u sator sakrijes ga negde, dodje posle restarta njega nema, neki serveri baguju pa imaju previse loot-a, dok vecina pablik servera nema loota nigde skoro (citaj: klonja ili ceka neka u sumetini), i tako to na tu temu :) Meni licno nista od toga ne smeta na sve se naviknem, al smeta mi sto pec sluzi koliko znam da unapredi nesto a ne da unazadi, u poslednjih par meseci -40% community je opao ima gore link to sve i govori o njihovom pecovanju

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

pogledaj neki strim realno pre nego sto kupis polu-zavrsenu igru

 

ali ako nemas puno vremena i zivaca na raspolaganju bolje zaobidji :D

 

doduse ovi ludaci ce da poskupe igru kako se bude priblizavala final verziji, 2027 godine :D

Edited by reky
Link to comment
Share on other sites

Pa u suštini me zanima dal' valja čemu jer mi deluje kao da je trenutno najbolji izbor među tim "preživljavam" igrama - ako se varam, vi recite šta je bolje :)

 

I uopšte, jel ima tog "vajba" RL preživljavanja ili je to splasnulo malo?

Link to comment
Share on other sites

Pre nekih pola godine,igrica je bila chist pvp. Aerodromi,veci gradovi itd itd. E sad kad je izasao zadnji patch ljudi su poceli da kukaju,sto vise nema u svakoj drugoj kuci po 10 konzervi hrane,sokova etc,etc... Zadnji patch je najpriblizniji tom prezivljavanju. Ne znam zasto svi bacaju hejt. Ako mislite da je normalno da survival igrica nema ni S od survival i da je okrenuta samo PVP-u onda ne znam sta bih rekao.Ovako sad,mozete da napravite noz,ubijete kravu,isechete u snicle,ispechete i tako prezivite. Ako ne mozete da nadjete vodu,onda nemojte ni da igrate. U svakom vecem gradu ima po nekoliko chesmi. Moze se i dalje naci i oruzije,konzerve ali je sve dosta umanjeno. Persistance ne radi bas kako treba i ne treba bas na svakom serveru bacati stvari u satore,pola stvari nestane posle restarta ali i dalje je zanimljivo. Mi smo nasli 5 kamiona na serveru,sakrili ih u sumu i sad kad god nam treba prevoz,otrcimo i kamioni nas cekaju. Ko misli da to nije ok,nek ne igra ovu igru. Toliko.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Jel to na onom holandskom serveru ?
 

Slazem se sa Cyb-om, samo bi dodao jos sto mi je on i rekao a nije ovde naveo, mapa i sve podseca na Srbiju :) Cirilica, pravoslavne crkve, pejzaz, potoci sume reke planine sve sve...
Samo taj persistance da nameste ko ljudi i igrica vec dobija neki beta oblik....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dayz 0.58: Community Changelog

  • New zombie attack sounds
  • New enterable garage (building)
  • New enterable military barracks (building)
  • New enterable pump station (building)
  • New enterable transformer vault (building)
  • New smoke/particle effects for Road Flare
  • Car Tent
  • Crossbow Holosight (now has range values)
  • Epinephrine (new damaged model)
  • Glow Plug
  • Mackerel
  • Mackerel Fillet
  • Minsk Refrigerator (world container)
  • Oil Barrel (full availability)
  • Tire Repair Kit
  • Tripwire (now able to be crafted and deployed)
  • Truck Battery
  • Truck Wheel
  • UMP45 (full availability)
  • 25Rnd UMP45 Magazine (full availability)
  • USMC Pants (Woodland, Desert)

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...