Jump to content

Recommended Posts

Ako imas onaj gray screen uradi sledece:

skini ridistributable fajlove 

nadji Emu.ini (tacan naziv je emunesto) tu proomeni "english" u "English" (dakle veliko slovo) ako je sve ok pokazace ti main meny za 10ak sec.

 

E da:

 

Neki TS server ako neko moze da hostuje bilo bi sjajno. :P

 

jos jedna komanda u konzoli:

"grass.on false" bez navodnika

ok, gde nalazim ridistributejbl fajlove

 

promenio sam u limaemu.ini English sa velikim E

 

jos uvek je grejskrin...

ubicu se :D

 

retardiran sam

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine.

Meni je instalacija vcredist-a sredilo to, ali mora 32bitna verzija :)

 

sta je to sranje sad? isto ono sto ide uz sve moguce nove igrice? :D

osecam se kao da skidam directX ali noviju foru

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

x86/32bit i radice 100%.za WL nzm,on rece svi koji su koristili moj nick su na WL ,uglavnom nece biti prob sa tim,samo pazite da ne pogresite Uid i ip.

 

Mnogo lakse kada se krece u grupi po mapii,niko ne napada.Sutra formacija 3-2-1,ko čopor [:D]

 

Fen,ovaj rad, u onu rupu

 

x8r5.png

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Whitelistovan sam, vidimo se unutra. Usao jednom cisto da proverim, ovo je ko slum city iz brazila, jebeno je svuda gradjeno, nasao sam gradjevinu 5 sprata mozes da se prosetas kroz celu, sve kutije prazne :D

 

A sta nisam nasao? Prase, kokosku ili zeca ma ni vuka nisam nasao. Crko sam od gladi :(

 

A da, onaj hrvatski_veliki je vec u nekoj grupi, ganjali se sa nekim po mapi.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Whitelistovan sam, vidimo se unutra. Usao jednom cisto da proverim, ovo je ko slum city iz brazila, jebeno je svuda gradjeno, nasao sam gradjevinu 5 sprata mozes da se prosetas kroz celu, sve kutije prazne :D

A sta nisam nasao? Prase, kokosku ili zeca ma ni vuka nisam nasao. Crko sam od gladi :(

A da, onaj hrvatski_veliki je vec u nekoj grupi, ganjali se sa nekim po mapi.

Prvo sam umro od gladi, pa me pojeo vuk, pa medved, pa zombi, pa od gladi, pa opet zombi, onda su me nasli feno i stex posle pola sata besomucnog trcanja po mapi. :D

Mare jesi skinuo http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784 x86?

.

Link to comment
Share on other sites

Pekare mi smo na staroj lokaciji, s tim sto smo malo blize moru i malo dalje po X osi (kad kazem malo, mislim na bukvalo 40 koraka) ako ne gresim (imas 4 sheltera okrenuto jedno ka drugom i camp fire u centru) im tu jos 2-3 sheltera sa strane, ali ovo ti je orjentir :D 

 

Ili ako neko moze pre 18h da te dovuce, ja mogu tad.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Onda nesto nisi uradio kako treba, ja sam rekao i na serveru - u dva navrata i poslao sam na FBU kao message, i rekao da WLuje sve koje su stavili SteXmaNa kao referal. Jebem li ga enzou, reci cu danas opet, ali tek posle 18h, ako neko bude tu i vidi Pedestriana neka ga zamoli opet. Ne navaljute da lik ne popizdi.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Uleteo na random server sinoć, prvi put sam umro od ne znam čega bio sam alttabovan, drugi put su dva kompleksaša doleteli preko planine, sleteli i upucali me, treći put sam zapičio inland i umro od gladi zato što nema nijedne životinje - površni google search kaže da se dešava da na serveru nema ničega sem vukova i medveda tj da je jelte... alpha :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...