Jump to content

Recommended Posts

Dok je server bio free for all bilo je pucanja i strecanja na sve strane. :) Videces ako se pojavi jos ljudi na sta ce da lici to...odma se oprosti od sheltera realno :P

 

EDIT: Pekare imamo metall foundation/pillar/wall/window blueprintove. Your gathering skills are needed! :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nece ni da ti stigne, samo gledaj tamo kad ti se u members pojavi da si postao jedan, onda mozes da se ulogujes ... pod uslovom da nisi zaboravio sifru koju si stavio :( onda moras da cimas admina da ti da novu i posle dan - cetri mozes da se igras ... taman da krenemo zajedno, braca golih guzova :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hello! Our Terms of Service have been changed.
To continue your membership we enquire you to agree with our Terms of Service (TOS). If you choose not to agree your account will not expire but you will not be able to login until you do.


:fp:

avaj, ulogovao sam se...

vidim da ste vi vec bacili rikvestove na forumu... jel moram nesto posebno da znam?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Napravis tamo acc, viknes u shoutbox za svaki slucaj da ga aktiviraju. Kad to urade popunis aplikaciju koja ne moze da se ne vidi.

Za char name stavis Yes :) Dole navedes ime lika (postujes caps ako ih imas) i cekas PM na tom forumu sa klijentom.

 

U Instalacionom folderu posle nadjes onaj Emu.ini (puno ime je na prvoj strani ovog foruma) tu promenis player name u to koje si naveo, "english" u "English",

siknes redistributable files i to je to.

 

Udjes u igru, stisnes F1 u konzoli kucas onu adresu sto su ti dali u PMu tamo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan server http://semetric.webzai.com/PedestriansRust/#!HOME Prijavite se tamo ,pise kako da uzmete Uid i za referala koristite moj nik posto sam mu objasnio da ce te da se pridruzite iako nisam  na white listi.

 

Tako da imaju dva dobra ant-hack servera,na ovaj prvi tek treba da se popuni sa igracima,tu mozete da isprobate mehaniku igre,upoznate se sa mapom a ovaj drugi vec ima poprilican broj igraca.

 

edit:na white listi sam,odlican server,uvek neko ima online,300 slotova,bez hakera,dobar community...

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...