Jump to content

WTS Legendary MoP ACC , Povoljno!


Xenius

Recommended Posts

Prodajem svoj nalog na kom imam 3 lvl 90 lika , jednog lvl 86 i dosta low lvl altova... Main char je DK LvL 90, ilvl 557 DPS sa 4set bonusom poslednjeg tiera , ali takodje ima i i tank opremu , slicnog ilvl. Ociscenj poslednji raid Siege of Orgrimmar ( i LFR i FLex i Normal difficutly ) kao i prethodni , Throne of Thunder ( Full Heroic clear zajedno sa Ra'Den-om ) sve sa FoS Achivmentom sto daje i Kor'Kron War Wolf mounta , a pored tog mounta poseduje i mnogo drugih retkih kao sto Raven Lord , Crimson Deathcharger, Thundering Onyx Serpent,Big Black War Mammoth,Mountove od meta achiva poput - Glory of Ulduar(10 i 25),Glory of Icecrown (10 i 25),Glory of Firelands,itd... Puno titula i preko 10k achivmenta a takodje na sebi ima 5 legendary itema u koje spadaju : Legendary Cloak ( najnoviji legendary ) , Shadowmourne , oba Warglaiva ( i MH i OH ) , Sulfuras , i ima levi binding of the windseeker... Pored njega na nalogu se nalazi i shaman LvL 90 koji je isto dosta dobar , i koji na sebi takodje ima legendary item Val'Anyr... Imam i Warriora koji je nedavno nabio LvL 90 i pored njega imam jos dosta altova poput druida LvL 86 , Paladina LvL 58 , Huntera LvL 55 , itd... Acc je aktivan do 21. Januara 2014. Prvi sam vlasnik i posedujem sve vezano za nalog.

 

Prodajem po povoljnoj ceni jer sam odlucio da ovim nacinom zavrsim svoju karijeru u ovoj igrici.

Sve informacije vezane za acc mozete dobiti , postavite slobodno pitanja za armory linkove itd u porukama

Kontakt preko poruka na forumu :)

Edited by Xenius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...