Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

To postoji već par patch-eva unazad.

Svaka od tih zona ima toranj sa senzorima i utvrđenje sa topovima.
Oba mogu da se unište, pa im onda treba neko vreme da se poprave.
Dok zona pripada tvom timu, te građevine rade za tebe.
Ti topovi umeju da budu vrlo nezgodni za razarače i krstarice, tako da je vrlo poželjno da neki battleship prvo sprži utvrđenje, pre nego što se krene u osvajanje zone.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Nemoj ni da pamtis, u planu je da se brisu iz igre. Sa tvrdjavama je bilo problema jos od faze testiranja. Preciznije su i smrtonosnije i dalekometnije od nabudzene Bizmarkove sekundarne artiljerije. Ko osvoji bazu moze samo da cuci dok tvrdjave odradjuju najmanje 25% posla. Uglavnom pobedi tim sa brzim dd ili bar dd koji nisu u startu AFK. Na srecu ove mape su retke. 

Inace tvrdjave nisu zgodne ni za nemacke bb koji se lako pale i lepo i dugo gore.

Edited by Dr Sidious
Link to comment
Share on other sites

Smucile su mi se ovakve partije, gde pola tima kao da je retardirano i ne radi nista. Pa nas idiot Wyoming je pola meca proveo pokusavajuci da ubije afk igraca. I jos mu pricamo svi i on nista, debilcine. I na kraju smo ostali nas dvojica vs neprijateljskog CVa, al dzabe kad su oni capovali sve i vreme isteklo taman kad sam ga nasao.

149nlsh.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije poenta da ih resetuješ svaki čas.

Ubuduće će moći da se resetuju i uz pomoć elite XP-a kapetana i free XP-a, tako da će postojati i potencijalno besplatne alternative.

 

Nego... upravo u partiji naleteh u protivničkom timu na tri Bismark-a u platoon-u, pa su još krenuli napred u pratnji dva Kutuzova. Priđeš na 10km, a ono 1000 projektila leti ka tebi.
Pogazili su nas, naravno...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Kupio drugi mis. Probao bez brze rotacije kupola na Tirpicu i smeta, do sada sam mogao da opletem po razaracima a sada tesko. Izgleda da adrenalin rush nije tako los pa sam u razmisljanju dal da brisem Fire prevention da gorim kao ranije? Popust na reset traje jos pet dana.

34 minutes ago, Dandy said:

 

Nego... upravo u partiji naleteh u protivničkom timu na tri Bismark-a u platoon-u, pa su još krenuli napred u pratnji dva Kutuzova. Priđeš na 10km, a ono 1000 projektila leti ka tebi.
Pogazili su nas, naravno...

Sto mrzim kad vidim Mikhail-a Kutuzova, taj samo siba HE i pali sve oko sebe, i po pravilu cuci u nekom dimu.

I ako neko moze da mi objasni kako funkcionise voice chat u ovoj igri?

Edited by Dr Sidious
Link to comment
Share on other sites

Evo nisam bio lenj pa kacim ovde, dajte vase predloge:)

Prvo Leander, uzecu concealment sledece pa onda Manual AA ili ATF?

shot-17.01.24_20.39.49-0009.jpg

Gneisenau, uzimam manual secondaries i ATF? Ovaj glupi katapult za 2 aviona mi se ne uzima nikako, al sta uzeti kad je prvi tier skillova meh.

shot-17.01.24_20.40.08-0960.jpg

Ovaj kapetan sa Graf Spee sto smo ga dobili trenutno mi nije bitan, mzoda ga posle prebacim na nemacku liniju krstarica, sta mi tu jos bilo korisno od skillova?

shot-17.01.24_20.40.18-0090.jpg

Moj omiljeni Akizuki, ide concealment sledeci naravno. A za dalje nemam pojma, zavisi dal ce produzavati tu liniju do tier X

shot-17.01.24_20.40.32-0282.jpg

Za Kagera nemam blage veze sta sledece da uzmem:)

shot-17.01.24_20.40.55-0293.jpg

Fuso mozda nisam trebao manual secondaries i ovaj glupi maintenance, al opet ne znam sta?

shot-17.01.24_20.41.31-0853.jpg

I za kraj Zuiho, ti ide air supremacy sledeci, a posle cemo videti dal cu imati zivaca da igram CV:)

shot-17.01.24_20.41.39-0397.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

A zasto za Gnajzenau uzimas manual AA? Nemci i nisu neka AA platforma kao npr ameri a pogotovu bez BFT i AFT koji su logican sled ako zelis kapetana sa Gnejzenaua da koristis na Bizmarku. Za Spea bi mozda A. Rush bio opcija (testiram ga na BB da vidim kako mi ide, kupio sam N. Carolinu pa da vidim znaci li sta sok me pune sa stock koritom). Manual secondaries za japance mozda tek od Izuma koji ima respektabilnu sekundarnu bateriju (7km domet). Mozda za britance ono sto daje 20% radijusa dimu, malo sam igrao RN krstarice i uvek imam problem da sinhronizujem brzinu i dim, jedino ako se zabijem u ostrvo dok dimim tada je sve ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Nemoj manual secondaries neka ti to bude opcija kad kapetana dovuces do Izuma. Ne mozes da pogresis sa CE a mozes i da uzmes nesto od 2 ili 3 boda. Nemam pojma jos i isprobavam. Npr na N. Carolini A.Rush na 70% healtha  nista ne cini za brzinu reload-a (sa 30 na 29). Onda mislim da mi nije ni potreban. Pogledacu kako izgleda na Tirpicu.

 

Link to comment
Share on other sites

Mene najvise nervira ovaj prvi skill za battlehipove mi se ne uzima glupi katapult za dva skauta. Videcu kakav je ovaj priority taget ili incoming fire alert, mozda mogu da budu korisni. A manual AA sam uzao jer je onaj lik u klipu preporucio to prvo za nemacke BB, valjda nekad doguram do Kurfursta:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...