Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

Prijavio sam se vec za kodic poodavno, ali realno, moram da prokomentarishem, jer bacih sada pogled po ovom topicu i kontam da ochekujem da Lakiju pukne film i izdeli banane zbog neposhtovanja pravila nagradne igre pojedincima.. par stvari - spam vam nece pomoci ljudi, vash nick SAMO JEDNOM ulazi u bubanj (ako udje u bubanj), takodje, kodovi vaze SAMO JEDNOM po nalogu, tako da vam ni dobijanje mase kodova nece znachiti ama bash nishta. Takodje, mozda nisam kompetentan za ovo shto cu dodati, ali mislim da bi mozda organizatori (voljene baje KlanRUR-a), trebale da ubuduce uzmu u obzir da ograniche ucheshce u nagradnoj igri koja pochinje na ljude koji su do tog trenutka registrovali naloge, jer sam pod utiskom da je ovo bila politika "SPAAAM EVERYWHERE", pardoniram ako sam nekoga uvredio ovim.

 

Onima od vas koji ZAISTA igraju WoWp i WoT, tj. onima koji ste zaista chlanovi ove zajednice vec neko vreme, zelim svu srecu u nagradnoj igri o/

Potpuno se slažem da treba dati kod prvo onim ljudima koji su vec duže vreme na ovom forumu i kojie aktivno ucestvuju u raspravama. Ali moram da kažem da ja nisam znao za ovu stranicu dok nisma video na fb. Ja jesam ovde došao zbog koda, ali mi se dopao forum fbog tema koje se obrađuju i kontam da postanem aktivan član u diskusijama. Slažem se da ima spamera, ali mislim i da će dosta ljudi ostati na njemu i diskutovati o temama i mislim da im je reklama uspela u potpunosti.

Link to comment
Share on other sites

Evo, ja sam nov clan na ovom forumu, za koji sam cuo preko fb strane, pa da se prijavim i ja za kod, inace, imam 16000 borbi na WoT-u i mogu da sve zainteresovane ljude pozovem da mi se obrate oko bilo kakve pomoci, kako oko igrice, tako i oko klanske saradnje, posto sam vodja klana -SRJ. Uglavnom, klan -SRJ svim clanovima foruma zeli sretne predstojece Novogodisnje i Bozicne praznike, mnogo srece, zdravlja i da Vam se sve zelje ostvare.

Link to comment
Share on other sites

Prijavio sam se vec za kodic poodavno, ali realno, moram da prokomentarishem, jer bacih sada pogled po ovom topicu i kontam da ochekujem da Lakiju pukne film i izdeli banane zbog neposhtovanja pravila nagradne igre pojedincima.. par stvari - spam vam nece pomoci ljudi, vash nick SAMO JEDNOM ulazi u bubanj (ako udje u bubanj), takodje, kodovi vaze SAMO JEDNOM po nalogu, tako da vam ni dobijanje mase kodova nece znachiti ama bash nishta. Takodje, mozda nisam kompetentan za ovo shto cu dodati, ali mislim da bi mozda organizatori (voljene baje KlanRUR-a), trebale da ubuduce uzmu u obzir da ograniche ucheshce u nagradnoj igri koja pochinje na ljude koji su do tog trenutka registrovali naloge, jer sam pod utiskom da je ovo bila politika "SPAAAM EVERYWHERE", pardoniram ako sam nekoga uvredio ovim.

 

Onima od vas koji ZAISTA igraju WoWp i WoT, tj. onima koji ste zaista chlanovi ove zajednice vec neko vreme, zelim svu srecu u nagradnoj igri o/

 

Jedna od ideja ovakvih nagradnih igara i jeste da se forum dalje popularise, tako da to sto neko nije bio clan dosad ne mora da bude ogranicavajuca okolnost. U smislu ako samo zbog tog kod postane clan foruma i nadalje nastavi da postuje, postuje pravila i bude koristan sve kul :) Sa druge strane potpuno stoji ovo tvoje da ne moraju ljudi da se prijavljuju po vise puta jer se kod moze iskoristiti samo jednom na jednom nalogu. A po nekim insajderskim informacijama bice kodova za sve ;)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jedna od ideja ovakvih nagradnih igara i jeste da se forum dalje popularise, tako da to sto neko nije bio clan dosad ne mora da bude ogranicavajuca okolnost. U smislu ako samo zbog tog kod postane clan foruma i nadalje nastavi da postuje, postuje pravila i bude koristan sve kul :) Sa druge strane potpuno stoji ovo tvoje da ne moraju ljudi da se prijavljuju po vise puta jer se kod moze iskoristiti samo jednom na jednom nalogu. A po nekim insajderskim informacijama bice kodova za sve ;)

 

znam koja je izmedju ostalog bila svrha ove nagradne igre, ali je realno forum odjednom postao pre-spamovan :D video sam neke teme aktivirane posle godinu i kusur dana, a i tada su bile aktivne posle nekog arheoloshkog iskopavanja :D mislim da si razumeo shta sam hteo da kazem tamo gore :) dakle, nemam problem (da se tako izrazim) sa ljudima koji planiraju da ostanu na forumu, imam problem sa spamovanjem topica, kucanja po par puta u istoj temi vezanih odgovora itd. :)

 

enivej, necu vishe da kucam ovde, nije tema predvidjena za to, ali sam morao da skrenem paznju nekima da njihovo ponashanje nikuda ne vodi :) kada je recheno 10 postova, nije se mislilo 10 spamova :)

 

dakle jedan kod, jedan nalog, budite milostivi sa spamom, inache ste dobrodoshli, hvala :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...