Jump to content

Strife


Teyaki

Recommended Posts

Ehm, posle par meseci, cisto da se javim ^_^

Skinuh igricu pre 2 dana, vec sam odigrao jedno 15-tak partija... i manje vise sam zadovoljan igricom, pristojna je za ubijanje vremena i prva stvar koja mi se svidja, jeste ta sto igram sa takodje novim ljudima, i dalje je beta, pa niko nije rage, svi su relativno prijatno raspolozeni i svi ucimo zajedno :D

Tako da ustvari shvatam da mi sama takva atmosfera prija jednostavno da igram bilo koju igricu, i prosto mi je neverovatno sto je to tako. 

Sama igra po sebi, sto se tice potrebnog skill-a negde je u ranku sa LoL-om, ja bih cak rekao malo laksa. S druge strane, igra ne moze da se poredi sa Dotom 2, to je po meni i dalje najbolja moba.

Meta je drugacija i sam fazon da sherujete gold na lejnu donosi nesto novo, lejnovi ne moraju biti kao sto smo navikli na dotu ili LoL, vec mozete bukvalno da birate izmedju 2/2/1 , 2/1/2, 3/1/1 ili cak i 1/1/1/2 formacije heroja. 

Da rezimiram, fino izgleda, moze da ubije vreme, moze da bude zabavno, ali ako zelite neku high skill mobu to nije to, nije ni blizu dote

btw isti nick ko na forumu i tamo ako neko igra neka bude slobodan da me doda za prijatelja, trenutno sam level 11

Link to comment
Share on other sites

to sto si rekao

casual je

fun je

kazu mi da high level partije nemaju debile

 

yet again, tako je u svakoj beta igri.

na zalost cini mi se da ne postoje high level partije, jer ja sam lvl 17, igrao sam protiv lvl 52 primera radi :)

fazon je jednostavno da po mogucstvu se skupis sa jos 4 lika koji znaju sta rade, upoznao sam vec neke ljude, tako da imam 78% winrate u igri i nije mi vazno ko je koji level :) mi sigurno zajedno imam winrate oko 90-95%, ali sam igrao previse solo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...