Jump to content

NVIDIA GeForce Dota 2 online kup (1on1)


Mojsije

Recommended Posts

ESL Balkans organizira 1on1 turnir u Dota 2.



nvidia.png


O turniru:
Turnir se sastoji od 4 kvalifikacijska kupa iz kojih prva 2 prolaze u finale ESL Balkans regije. Prvi igrač regionalnog finala osvaja NVIDIA GeForce GTX 760 grafičku karticu i uz to prva 3 igrača osvajaju prolaz u veliko finale gdje će se boriti protiv najboljih igrača iz drugih regija za ukupni novčani nagradni fond od 1,500 dolara.

Tko može sudjelovati:
Sudjelovati mogu svi igrači iz Srbije, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Makedonije. Svaki kvalifikacijski kup za početak je namješten za 32 igrača no prema potrebi može se smanjiti ili povećati. Svi kupovi igraju se po single elimination sistemu, sa best of 3 mečevima.

1. kvalifikacijski kup:
Datum: 29.12.2013. - prijave do: 29.12.2013, 18:30

Mode: Single Elimination | BO3 | 1on1

Linkovi: Naslovna stranica turnira | Kako se registrirati na ESL-u | Kako upisati svoj Dota 2 SteamID | Pravila (ista će vrijediti i za ostale kupove)

Support: IRC | Support tiket

Nagrade:
1. prolaz u finale ESL Balkans kvalifikacija
2. prolaz u finale ESL Balkans kvalifikacija
3. 1 mjesec ESL Premium Account


 

Prijavi se za 1. kvalifikacijski kup!


FB_560x292.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prvi u seriji od ukupno 4 kvalifikacijska kupa. Prijave za ostale kupove se otvaraju po zavrsetku svakog prijasnjeg kupa.

Provjeri datume u naslovnoj stranici kupa.

Takodjer primjecena je greska u sustavu prepoznavanja IPa korisnika pa se igraci iz Srbije nisu mogli prijaviti. Sada je to rijeseno te se svi mogu prijaviti.

Link to comment
Share on other sites

Takodjer primjecena je greska u sustavu prepoznavanja IPa korisnika pa se igraci iz Srbije nisu mogli prijaviti. Sada je to rijeseno te se svi mogu prijaviti.

Siguran? 

 
Residence Your residence must be in the same country as the League.
 
Sad sam se prijavio preko nekog drugog linka gde mi nije trazio residence. Valjda je to- to, "
29.12.2013 I Qualifying Tournament Sign up!

"

Edited by MaYM.Dex
Link to comment
Share on other sites

Siguran? 

 
Residence Your residence must be in the same country as the League.
 
Sad sam se prijavio preko nekog drugog linka gde mi nije trazio residence. Valjda je to- to, "
29.12.2013 I Qualifying Tournament Sign up!

"

Da siguran sam. Možda si završio na HR kupu koji prihvaća samo igrače iz HR.

U svakom slučaju vidim sada da ima i igrača iz Srbije pa valjda više nema problema.

Link to comment
Share on other sites

Evo vijest sa malo više detalja za 1. kup:

http://www.esl.eu/balkans/dota2/nvidia_cup/news/234865/NVIDIA-GeForce-1-qualification-cup/

Napomenuo bih kao neke od važnijih stvari iz vijesti:

- kup je povećan na do 64 igrača

- kup će početi 2 sata ranije (u 17:00) sati.

MaYM.Dex, on 24 Dec 2013 - 18:24, said:

Kako idu prijave?

Btw. kako da potvrdim ovo?

You must confirm your participation in the cup from this time onwards

Piše ti u ovoj vijesti vezano za Check-in sistem. U pravilu samo na naslovnoj stranici kupa moraš kliknut check-in u vremenu koje je zadano (30 min do 5 min prije kupa) kako bi ja znao tko je prisutan :)

 

 

Da li se dobija garancija na graficku?

Ukoliko ćemo je mi slati onda ćemo grafičku poslati preko naših kontakata u Srbiji a oni će vam poslati grafičku sa garancijom. Ukoliko će je slati sama NVIDIA, u tom slučaju moram provjeriti. Trenutno mi još nisu potvrdili kako žele isporučiti nagradu.

Edited by Mojsije
Link to comment
Share on other sites

Otvoren je slijedeći NVIDIA GeForce Dota 2 kvalifikacijski kup. Više informacija možete pročitati na slijedećem linku:

 

http://www.esl.eu/balkans/dota2/nvidia_cup/news/235024/NVIDIA-GeForce-2nd-qualification-cup/

 

Sudjelovati smiju svi koji su sudjelovali i u 1. kvalifikacijskom kupu izuzev osvajača prvog i drugog mjesta.

 

Prijave su na ovom linku:

 

http://www.esl.eu/balkans/dota2/nvidia_cup/qualifier_cup_2/signup/

 

Također, dodan je i zahtjev da se upiše ispravan Steam kontakt na vaš ESL profil kako bi se olakšalo pronalaženje protivnika za vrijeme meča.

Edited by Mojsije
Link to comment
Share on other sites

Mojsije kako se namesta taj steam kontakt na esl profilu?

nebitno snasao sam se, mnogo glup sajt

Zna ponekad bit glup site, al jednom kad uhvatis konce ide veoma lako. Meni je trebalo nekih tjedan-dva konstantnog koristenja jos tamo 2007 da bi se naviknuo i od onda jednostavno radim stvari skoro pa napamet.

Hmmm ne secam se da sam se ja prijavio?

Jesi, jesi...samo si zaboravio kao i jos par ljudi ocito :)

Edited by Mojsije
Link to comment
Share on other sites

Saznali smo i 3. i 4. finalista NVIDIA GeForce kupa. Prvo mjesto te bolji plasman u regionalnom finalu osvojio je Violen iz BiH a drugo mjesto uzeo je Chivava iz Srbije.

Pred nama su još 2 kvalifikacijska kupa te još četiri moguća finalista u borbi za NVIDIA GTX 760 grafičku karticu i prolaz u EU finale.

Info o 3. kvalifikacijskom NVIDIA GeForce kupu pročitajte ovdje:

http://www.esl.eu/balkans/dota2/nvidia_cup/news/235678/NVIDIA-GeForce-3rd-qualification-cup/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...