Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Skines majicu i pocepas je, zavijes se :D
Kada te zombi juri nemoj sprintati po kucama, vec BILO GDE :D dok ne prestane da te juri, ako treba pomoc neka, ja i Sonty smo fully geared, malo se motamo oko airfielda i military base-a ne bili nasli nesto za upucati :D
Oruzija su ti obicno po garazama da znas, jedino oruzije za melee koje ce ti najvise pomoci je sekira, ostala mozes da ignorises slobodno.. biker helmet je koristan jer kada te zombi udari neces odma prokrvariti... :D

Mene savatala dva lika veceras, promasi me lik mosinom sa 2 metra i ja rafal sa m4 po njemu, drugi lik mi utrcava ispuca iz magnuma sve na mene, nije me pogodio, odsekao sam se samo tako :D nesto mi je promumlao na voice i nesto je na kraju.. usro sam se samo tako >_<

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana ocekujem da kupim i svoju kopiju DayZ SA. Pa cu detaljnije da napisem utiske. Ali po onome sto sam video sa streamova, odusevljen sam.. Igrica lepo napreduje i mislim da ce od alfe do full verzije biti ogromnih napredaka... :) vec sada ima preko 1 000 000 jedinstvenih igraca. Zamislite tek kroz koju godinu ;)

Svaka cast. 
Trebalo bi napraviti Srpsku DayZ zajednicu :)

Link to comment
Share on other sites

Nema tu dominantno/ne dominantno. Malopre smo zbog naše neopreznosti poginuli nas trojica od petorice. Tu jedan lik dobro postavljen/uštekan može da izroka 5-6 ljudi iz grupe i da pobegne. A kad umreš ćao zdravo. Nema instant replay-a da ti pokaže odakle te lik pogodio. Samo black screen i :"you are dead" poruka :)

 

Da ne pričamo o dobro pozicioniranom snajperu.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Nema tu dominantno/ne dominantno. Malopre smo zbog naše neopreznosti poginuli nas trojica od petorice. Tu jedan lik dobro postavljen/uštekan može da izroka 5-6 ljudi iz grupe i da pobegne. A kad umreš ćao zdravo. Nema instant replay-a da ti pokaže odakle te lik pogodio. Samo black screen i :"you are dead" poruka :)

 

Da ne pričamo o dobro pozicioniranom snajperu.

 

To mi je sve jasno, ali o koliko ljudi na serveru mi govorimo? 

Link to comment
Share on other sites

trenutno se nalaze serveri od 30 do 40 ljudi, a ako bi se svi okupili bilo bi nas bar 15 .. :D sada zamisli 15 budala ide i trci po Chernu :D

 

da dodam samo, da je zvuk u igrici jako bitan, da se moze cuti iz kog pravca je opalio metak provaliti stek mesto ukoliko se osoba koja je pucala ne skloni na vreme.

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

zar stvarno mislite da nece postojati neki klanovi/grupe i da cete stvarno moci da uradite nesto ako idete sa trojicom ili petoricom ortaka?

po nekom mom skromnom misljenju, bice mnogo klanova i trebace jaka organizacija da bi se nesto postiglo, klanovi ce kontrolisati citave blokove zgrada, neke vazne pointe, igraicma ce biti dosta lakse da opstanu ako su zajedno, pogotovo u igri kao sto je ova gde morate da jedete, pijete, pazite itd.

 

mislim da nema nista lose u nekoj organizaciji, pa ne moramo svi da budemo uvek zajedno ali cisto da se organizujemo i da mozemo da se 'oslonimo' jedni na druge

 

edit

a sto se tice broja igraca na serveru, siguran sam da nece biti tako malo igraca, vec da ce se vremenom i testovima i to povecavati

Edited by Koma
  • Upvote (+1) 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...