Jump to content

34k gaming tournament - GRUPE 21.12.2013


F1Qs

Recommended Posts

gameagents > kbp

Pa cekaj dal istina da pisete ovo ako ste vec u istoj grupi ! ja bih razumeo da se raspravljate oko toga ko treba da bude nosilac i ko je vise zasluzio da vas je organizator naguuzio u neku drugu grupu ! ali vas stave u grupu sa "nosiocem" kog prozivate i vi se bunite ? :) pa ovo je umobolno isto koliko i Ackke ! Al mozda bi se bolje osecali da ste nosioci ? A da bese kad si nosilac imas neke povlastice tipa biras prvi mapu ili stranu ? ili sedas prvi da igras pa igras 2 meca vezano ne ustajes ? CIRKUS !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kobrice ocigledno nisi informisan ja ne igram za gameagentse tako da ti je post suvisan,po meni nisu zasluzili da budu i to je to.

ne znam ko su game agents uopste i realno me ne zanima ,tvoj post sam quote jer vidim da si u raspravi , samo sam rekao da je nebitno da se bune ako vec igraju u toj grupi ! mozda gameagents i jesu nosioci nego ih roki stavio na 2 mesto ? :) ovo je nova igrica totalno novo sve , ali koliko vidim sastav te game agents ekipe svi zajedno nemaju 1 lan u 1.6 :) haha

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Da se javim i ja koji sam vecito "nametao turnire" i sam birao nosioce i uvek bio napusavan zbog toga.


Pod 1. Kostinjo je mozda u pravu ali verovatno to necemo moci da vidimo jer nisu u istim grupama i ne verujem da mogu da se sastanu, tako da je prica skroz nerealna.

Pod 2. Ispao sam u grupama u KGB-u, a vec sam na sledecem turniru bio prvi nosioc  ( iz ne znam kog razloga ali smo to opravdali maksimalno )

Pod 3. Buxe ne znam sto napusavas toliko klince kad smo i mi bili takvi i sam znas i tu se nesto s njima raspravljas.

Pod 4. Totalno sam nebitan lik u celom tom sistemu biranja i svega, ali mi kao "organizatori" i dalje dajemo prednost ljudima iz 1.6 jer su momci na svakim turnirima i apsolutno igraju isto u lanu i online,

Pod 5. Licno ja bi takodje stavio kbp kao nosioce jer MAD DOGS kao ekipa ne dolazi, a ti GAMEAGENTS ( znam ko su momci i nisu za podceniti ) ne vezbaju i ne igraju kao kbp koji je mozda u najboljoj formi do sada.

Sve u svemu ne trosite vreme i energiju na RURU nego dodjite u KG i pokazite to sto pricate, demantujte organizatore i iznenadite igrace. Napravite promeni u pojacajte SRPSKU scenu. Vidimo se na turniru! 

Sportski POZDRAV!

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

Koji je ovo cirkus, ja koji nikad nista specijalno nisam uradio u 1.6 jer sam stalno bio u mix ekipama bio sam na svakom turniru i ako nisam igrao dosao sam da gledam a nosioci su bili oni koji su najjaci u tom trenutku, npr. edge juric nosioc u mojoj grupi pa sam ga lagano kickovao na celu sa malim lesijem agentsom i ukrstio se sa doticnim playmore-om i otiso kuci posle sat vremena, no nema veze, prvenstveno sam isao na turnire da se zajebavam sa tim nekim ljudima protiv ili sa kojima sam igrao svaki dan, sa ljudima koji su "ONLINERI" i te price, manite se prozivanja, nego dodjite da se zajebavamo i da odigramo dobar kanter. Vidimo se sutra, ljubi brat sve!

Link to comment
Share on other sites

 Kakve veze ima da li su odigrali 550 turnira u 1.6 ili 0 ? ovo je csgo?

pa ja to kazem , nisu poznati organizatorima za razliku od kbp-a koji postoji i u jednom i u drugom cs-u . 

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...