Jump to content

CS 1.6 turnir u Beogradu


doppe

Recommended Posts

Ljudi morate da shvatite da ne odredjujete ni ja ni vi kad se igra..Covek koji drzi igraonicu ne uzima nikakav novac od ufura a ni ja njemu nije isplatljivo da daje 2 dana igraonicu tako da se igra u nedelju i to je kraj..Zvao sam coveka pricao sam i ne moze subota sta da se radi ko oce neka dodje u nedelju ko ne bice valjda i drugih turnira i zdravo :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi morate da shvatite da ne odredjujete ni ja ni vi kad se igra..Covek koji drzi igraonicu ne uzima nikakav novac od ufura a ni ja njemu nije isplatljivo da daje 2 dana igraonicu tako da se igra u nedelju i to je kraj..Zvao sam coveka pricao sam i ne moze subota sta da se radi ko oce neka dodje u nedelju ko ne bice valjda i drugih turnira i zdravo :)

Pa ako se igra na 40 racunara kasnice standardno tur ali moci ce da se zavrsi do ranih jutarnjih casova :) Pohvale za gazdu ako nije uzeo tal od ufura svaka cast!

Link to comment
Share on other sites

Ti ako si vec odlucio da organizujes turnir, trebao si da planiras subotu, a tog coveka ne razumem. Koliko on moze da ima zaradu subotom, da je toliko preko da se igra nedeljom turnir. Henshi sta pricas ti, pogledaj koliko ekipa igra turnir, tur je gotov za jedan dan bez problema, hocu da kazem da je gazda debil. 

Link to comment
Share on other sites

Ti ako si vec odlucio da organizujes turnir, trebao si da planiras subotu, a tog coveka ne razumem. Koliko on moze da ima zaradu subotom, da je toliko preko da se igra nedeljom turnir. Henshi sta pricas ti, pogledaj koliko ekipa igra turnir, tur je gotov za jedan dan bez problema, hocu da kazem da je gazda debil. 

MAtori ja sam drzao igraonu pa je pazar u Pazovi znao da bude po 7 soma u bg kontam moze i 20 i subota je najbolji dan kao i nedelja jer deca nisu u skoli uz duzno postovanje svih igraca da se ne naljute iz perspektive gazde kome treba da danas bude los 15 -20 soma zbog nekog tamo turnira? Ne razmislja on rezonom svih igraca to je problem. Trebali su ranije da kazu kako ce se igrati to je greska ja sam samo pohvalio to da ne uzima tal od ufura sto i jeste za pohvalu i ne secam se da neki tur nije otisla odredjena svota sto na nekog iz org sto na nekog od gazda :)

ps Videces kad ce se turnir zavrsiti i dal sam bio u pravu :P Rani jutarnji casov!! :D

Edited by HENSHI
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je bilo , obrati se gazdi tom ne meni :) Ima ekipa koje ce doci ne moze svima da se udovolji..Znam da je greska to ali on je to napravio ne ja..Pokuso sam da trazim 2 dana ali ne moze jedva sam izborio 40 racunara bar za grupe da bude.

ne treba ti 2 dana, dovoljna je subota. zavrsit ce se to od oka za 12 sati.

Link to comment
Share on other sites

Svasta... Znaci imaces 8 ekipa sad. 40 racunara, gj. Srecno ti. 

 

/ ipak imas 16. Super drago mi je zbog tebe. Eto kako vam kad date djetetu da org turnir. Kad je svima tesko da se uhvate organizacije. Poceli klinci da organizuju po sistemu online liga sto gledaju- igraju..

Edited by Ninoslav
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...