Jump to content

Smite


MarvinPvP

Recommended Posts

Pozdrav svim RUR-ovcima, dosao sam da vam predstavim igru Smite, u prethodnim danima je lansiran amaterski projekat vezan za sirenje ove igre na nasim geografskim prostorima

Da ne duzim, otvoren je youtube kanal gde se polako lansiraju klipovi koji prikazuju sve game modove u igri, prezentuju se likovi u igri, ovde sve mozete pogledati:

 

http://www.youtube.com/pvpmarvin

 

Po gameplayu, Smite podseca na hybrid LoL-a(Layout mape, farming, jungle) i WoW-a(Sto se tice kretanja)

Likovi se "vade" iz mitologija raznih svetskih kultura, grafika je finog kvaliteta, igra je u zavrsnoj Beta fazi, besplatna je za igru...

Toliko od mene za sad, malo zurim pa je stur topic, ali samo jos da napomenem da radimo i Live Stream redovno :)

 

Dajte sansu igri ako imate vremena, bio bih jako zahvalan da se registrujete preko mog linka (u descriptionu na kanalu)

Pozdrav! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Meni zaglavljuje igra na pocetnom screenu pre starta.Odigram po neki game i deluje mi ok.Jedino si heroji preskupi  za favor koji se dobija.

 

Kako to zaglavljuje?

Koja ti je konfiguracija?

Nisu preskupi iskreno, brze se razvijas nego u LoL-u u svakom slucaju.

+Imas da kupis god pack

Link to comment
Share on other sites

Pa evo da kazem svoje misljenje, moji drugari su se zaludeli pre jedno godinu ipo dana, uzeli za 20-30e acc sa svim herojima, tipa svim skinovima(? valjda, imaju ih skoro sve, siguran sam da ih nisu kupovali pojedinacno), dok sam ja pre nekih 7-8 meseci poceo da je sljakam...

U pocetku sam se zaludeo, totalno zaljubio u igru, posle mi postane monotono... prija mi da je odigram svaki drugi dan partiju ili dve, kad me smore dota, lol ili csgo.... 

Pristojna igrica stvarno, kao sto je rekao decko treba dati sansu ali eto i ja i moji drugari koji su imali prilike da je igraju vise je uopste ne igraju...

Takodje, rekli su mi da se mapa mnogo promenila u odnosu na ranije i kapiram i da je to normalno jer se tad verovatno zavrsavala beta ili tako nesto, ali eto njih je to u potpunosti odbilo, kazu da su menjali dosta toga mnogo puta...

Link to comment
Share on other sites

add ign marvinpvp

 

evo zavrsio se launch turnir

 

linkovi su ispod

 

zaposleni u hirez protiv proova

 

finale TSM vs DIG

 

dodela nagrada i na kraju filmic jedan promotivni za kinu

 

znaci zaista

 

proglasili su zvanicno da su #3 moba na svetu

 

cenim da je LoL i dalje prvi zbog ogromne populacije dece sa ostecenom polovinom mozga majmuna koji su se tu nakotili i tolerisu se medjusobno. izvinjavam se izuzecima koji su zaista normalni igraci, znam ih i sam dosta, ali ova vecina zaista razara community i zato su mnogi normalni ljudi, zbog manjka mazohizma otisli na dotu, smite i ostalo...

 

i dota2 sa hardcore scenom ali dota2 ne moze da se poredi sa ostalim shitom

 

smite je srodan lolu nekako kad uporedis neke sisteme

 

a izasli su official pre nedelju dana

 

u rankedu ako naletis na trolla izreportas ga, ako je bas napravio sranje napises mail, i lika NEMA u roku od par dana, banovi su ostri, prvi ban 3 dana pa se ti cesi...

 

 

i da

 

20-25eur za sve likove u igri koji ce ikad izaci

dobra investicija, to ce ukinuti u nekom trenutku

Link to comment
Share on other sites

cenim da je LoL i dalje prvi zbog ogromne populacije dece sa ostecenom polovinom mozga majmuna koji su se tu nakotili i tolerisu se medjusobno. izvinjavam se izuzecima koji su zaista normalni igraci, znam ih i sam dosta, ali ova vecina zaista razara community i zato su mnogi normalni ljudi, zbog manjka mazohizma otisli na dotu, smite i ostalo...

 

 

kakav retardirani post  [:)] ne osecam se uvredjeno,ne pamtim kad sam zadnji put igrao lol ili dotu vec samo kazem da je post vrhunac retardiranosti. [:)]

 

btw...apsolutno sam siguran i potvrdjujem da u doti i te kako ima trolova.Smite nisam probao pa ne mogu da kazem ali mogu ljudi da mi pricaju kako tamo lete jednorozi preko duge i kako je sve bajno...the truth is...i don't believe you  [:)]

sasvim sam siguran da sve mobe pate od istih simptoma (trolova i rage igraca) ne zato sto naokolo ima puno takvih ljudi nego zato sto moba igre stvaraju od normalnih igraca trolove i rage igrace...vise se puta uverio u isto.

Link to comment
Share on other sites

kakav retardirani post  [:)] ne osecam se uvredjeno,ne pamtim kad sam zadnji put igrao lol ili dotu vec samo kazem da je post vrhunac retardiranosti. [:)]

 

btw...apsolutno sam siguran i potvrdjujem da u doti i te kako ima trolova.Smite nisam probao pa ne mogu da kazem ali mogu ljudi da mi pricaju kako tamo lete jednorozi preko duge i kako je sve bajno...the truth is...i don't believe you  [:)]

sasvim sam siguran da sve mobe pate od istih simptoma (trolova i rage igraca) ne zato sto naokolo ima puno takvih ljudi nego zato sto moba igre stvaraju od normalnih igraca trolove i rage igrace...vise se puta uverio u isto.

 

 

ako ne pamtis kad si zadnji put igrao onda ne zasluzujes uopste da pljujes po tudjem misljenju jer ne znas o cemu pricas.

u LoL-u mi je procenat normalnih partija jednocifren, zato sam i otisao odande. Ne mozes uzivati u igri jednostavno jer, ili kod tebe, ili kod protivnika su flameri, leaveri, debili, feederi, i na kraju ili ti se ne zivi posle partije ili ti nije zabavno kako odvaljujes ljude gore nego botove.

 

u Smite-u ne cvetaju ruze ali barem postoji efikasni report system koji osigurava da budale nece dugo potrajati. Posebno za ranked. Tu te odvale ako zaseres jednu ili dve partije ponasanjem. Licno sam se uverio da sistem radi, jer ljudi koje reportujem za teze prekrsaje nema da udju da igraju 3 dana koliko traje ban... Hi-Rez se zahvali na reportu i svima lepo. Posle upalim match history od tog jednog lika koji mi je bas bio zanimljiv kako se ponasao u toj ranked partiji, vise nije imao te ispade

Link to comment
Share on other sites

To je tvoj slucaj,ja kontam da si ti mozda imao par ispada pa su te reportovali pa te je sistem tretirao kao toxic playera,zato si i imao los procenat normalnih partija jer te je sistem povezivao sa trolovima.I taj sistem u Smitu za reportovanje mozes da "okacis macku o rep" sto bi rekli jer i lol ima isti sistem,i to vrlo strog,znam dosta ljudi koji su dobili banove,sto na 3 dana sto na nedelju sto stalni ban,nista ih ne sprecava da naprave drugi acc kao sto ih i u Smitu ne sprecava.
 

Kao sto sam rekao,sve je to isti djavo,i broj trolova zavisi samo od popularnosti igre,ali u principu male su razlike izmedju lol-a,dote,smite-a,strif-a itd.Ceo moba sistem igara je zatrovan losim community-em i to je razlog zasto sam prestao da igram moba igre.

 

Ljudi misle da je do lola- da je do dote,da je do ovog ili onog.Poenta je da moba igre prave od normalnih igraca ne sportske rage igrace i totalno je ne bitno da li je u pitanju lol ili dota ili neka treca igra.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Super, nek napravi novi acc i nek izleveluje do 30 i nek dodje do mog ratinga i nek opet trolluje, ako nema zivot... Danas i juce sam igrao 8 ranked partija i nisam imao ni jedan problem. Tojest imao sam jednog debila i jednog ok lika kome nije islo ali smo izvukli kolektivno

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Na svom "main akauntu" sam level 15, tako da imam nekog iskustva a i pozitivan win rate.

Drugar je igrao jos u closed beta, pa mu je na neku pricu ostao level 30, ali ni jedan heroj nema rank 1 kako bih mogao da igram ranked, tako da se osecam kao da igram iz pocetka, samo hvala bogu igram sa boljim igracima tako da je sasvim prijatna atmosfera. 

Pre svega mnogo bolji community od league of legends, i nadam se da ce tako i ostati. Zanimljiva je MOBA stvarno i draza mi je od LoL-a koji sam igrao jos od kada je izasao sa prekidima :)

Ako neko zeli da igra, username Scorpion95 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...