Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Konačno sam malo krenuo da kapiram japanca ali me i dalje zajebava top koji je užasno neprecizan na mahove. A još 100 partija pa ću ga naučim :) Mada mi se čini da sam imao partija sa dosta više kombinovane štete a nisam dobio Ace, ali valjda bilo na tuđ spot...

shot_041.jpg

shot_040.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Evo još jedna, a imao sam i jednu danas pre nje sa Ace. Ovde je čak još manji dmg ali je poenta da sam dobio hero medalju koja ti donosi solidan boost na XP. Uzeh konačno MoE na STB-1, baš je specifičan tenk i ovaj njegov top me jako nervira ali s druge strane baš ima do jaja veliki dpm i dobru depresiju pa ako se lepo kriješ ispadne to ok. 

stb_MoE.jpg

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kakav doktorski pogodak :D

Navucices se ti Dule na arty, samo polako :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

'ajd, mada igram totalno katastrofaticno u zadnje vreme, da okacim i ja jednu:

http://wotreplays.com/site/3343591#lakeville-tzarminator-m53_m55

bilo mi je zabavno, ostao sam 1 vs 3, sve artiljerije :)

96fcs9.jpg


Eto, tako :)

Edited by Faramir
Druga slika nesto nije htela da se uploaduje... :/

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se rokanje sa artijem, fali ss gde sam one shotovao skoro full hp leoparda 1, bio je blind shot :D

29f8p69.jpg

1z683fk.jpg

2ms2d4w.jpg

s2v3fn.jpg

 

i naravno 2nd class, koliko treba za mastery, 10k dmga :D

edit, nemam pojma zasto je tinypic stavio sliku jebenog kineza sa srednjim pstom wtf?

 

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Base XP ti ne prikazuje bonus koji dobijas za neku od ovih hero medalja a one se kalkulisu za mastery. Mastery u sustini uzima u obzir sve osim premiuma, x2 za prvu pobedu dana i personalne rezerve, dok base racuna samo ono sto si dobio u standardnoj borbi. Vidis da ti je ukupan broj XP poena na prvom shotu veci u prvoj nego u drugoj partiji, zato je prva 1st class a druga 2nd class. 

Edit: Plus je glavna fora u ovome:

Courageous Resistance
(Battle Hero, Epic or Platoon achievements on a loss)

When your team is defeated but you get one of the Battle Hero, Epic or Platoon achievements, you will receive the same experience bonus as the victorious team. Coefficient of 1.5.

Dakle kad si izgubio partiju a dobio si battle hero, kao u prvom slucaju tebi je u sustini XP na kraju pomnozen sa 1.5, kao da si pobedio. 

Edit2: 

Evo ti kalkulacija kako se došlo do toga

1. Partija: Base XP 723 + 1,5 koeficijent za battle hero u porazu= 1085 XP. Na to dodaš 50% bonus na premium 1627, samo ne znam odakle ti još tih dodatnih 60 XP ali to je tu negde. 

2. Partija: Base XP (tu je već uračunat bonus za pobedu jer ga dobijaju svi u timu) 981. Na to dodaješ još 50% na premium nalog 1472 XP.

U suštini i ako oduzmeš bonuse na premium nalog koji ne ulaze za mastery opet u prvoj partiji imaš 1085 XP, dok u drugoj imaš 981, dakle veća je klasa mastery, problem je što te je zbunilo što se to ne prikazuje u base XP. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...