Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Ne mogu da ne obracam paznju, odmah sam krenuo da napisem - vidi se da je Dule doktor - interface mu je na nemackom :D

Bilo je jace od mene :D

Inace, n1 za partiju :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Dule stavio svim posadama da pričaju nemački :) Inače koliko je ovaj B-C 25t lud tenk nemam reči, još mi posada nema ni prvi skill, da sam imao bar sixth sense verovatno bih rešio ovu partiju jer nisam skontao bio da me Tigar II spotovao. S tim da je u ovakvim partijama problem i municije, jebote staje samo 30 granata, pa to je ništa :)

bc1.jpg

bc2.jpg

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne stižem baš nešto da igram, a i to malo što odigram nije za pokazivanje :( Inače lepo sam ti rekao Dule da je za tu misiju najbolji Tier VI TD :)

I taman ja završim post i kao aj da skinem x2 na tenkovima koje grindam kad ono medjutim! Nije tako loš ovaj T37 ali mi je trenutno na TierVI najbolji skaut koji sam igrao, tj najzabavniji da tako kažem i dalje VK.28.01, a igrao sam i AMX 12t i MT-25 i 59-16 (mada mi je on recimo drugi po redu posle Nemca).

t37_1.jpg

t37_2.jpg

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...