Get Adobe Flash player
Grotar2

Heroes of the Storm - slobodna diskusija

1,101 posts in this topic

Posted (edited)

Sto je vise igram sve mi se vise svidja. Prava je gladijatorka, ratnica, savrseno docaran karakter kroz playstyle.

Igra ima nekoliko savrseno dizajniranih heroja, kada pricamo o tome kako njihovi abilitiji apsolutno precizno kroz igraca formiraju licnost heroja. Dok igras takve heroje deluje kao da je karakter heroja postao, ni manje ni vise, karakter igraca - to je mnogo sire od samog playstylea.

To su Butcher, Chromie, Cassia, Zeratul, Murki... a iskreno cini mi se i ovaj Genji.

Chromie je dizajnirana tako da jedino ako ti, kao igrac, imas super moci kao ona da vidis buducnost, mocices da koristis uspesno njene abilitije. Bices dobra chromie jedino ako i ti sam vidis buducnost. Ako nemas tu super moc, mozes ti da koristis njene abilitije do sutra, dzaba, sve ces promasiti. Tvoje licne odluke su deo licnosti samog heroja. Tvoje odluke izgradjuju karakter heroja. Nisi ti samo korisnik njegovih abilitija. Kada se sa butcherom zaletis sa dve kockice helta u nekoga da bi probao da se o njega hilujes kao jedina opcja da ostanes ziv, time si ustvari doprineo da butcher izgleda bas onakav kakav jeste - da bezumno, pomracene svesti jurne na prvo sto se mrda.

Retko gde se prica o tome, obicno se prica jel heroj OP ili UP.

Cassia mnogo bolje docarava ratnika nego 90% igara sa srednjovekovnom tematikom.

Edited by SerbCommando

2 hours ago, SerbCommando said:

Chromie je dizajnirana tako da jedino ako ti, kao igrac, imas super moci kao ona da vidis buducnost, mocices da koristis uspesno njene abilitije. Bices dobra chromie jedino ako i ti sam vidis buducnost. Ako nemas tu super moc, mozes ti da koristis njene abilitije do sutra, dzaba, sve ces promasiti.

to je predikcija, nisam siguran da je super moć u pitanju :)

da ne kažem, preskordicija!

Posted (edited)

4 hours ago, Lucky said:

to je predikcija, nisam siguran da je super moć u pitanju :)

Naravno da je predikcija, nisam napisao bas da me bukvalno shvatite :) Probao sam da predstavim ulogu predikcije igraca kao deo core dizajna chromie, gnoma koji vidi buducnost, pa cak i uzima talente 2 levela pre zbog toga.

Uvek su mogli da stave nekog klasicnog generickog dota heroja, tipa goblina sto baca rakete koje padaju sa malim delayom...

Edited by SerbCommando

Posted (edited)

O boze koje je smece Cassia ja ne mogu da verujem koliko nemam volje samo da je izlevelujem do 5ice..

Ja ne znam kako su izbacili ovako heroja koji nicemu ne sluzi. Ako ne padne neki rework ili neki bezuman dmg buff ja cu da budem sokiran. 

Edited by SpiRo

U jednom trenutku je bilo 133 575 gledalaca. Jedino sto niko nije ocekivao da ce novi cinematic biti za Divu, vec za Heroes of the Storm generalno, sa pojavljivanjem novog heroja u njemu. Ocekivao sam neki zaplet nesto, kad ga je diablo uhvatio za gusu, ocekivao sam da ce se pojaviti Hanzo ili tako nesto... pojavila se Diva koja vristi kao Tracer :)

Tako da eto, na kraju sam ostao uskracen za epski cinematic... Ali dobro, oduvek sam zeleo da igram heroja sa mehanikom koju diva ima (katapultiranje), tako da sa samim herojem uopste nisam razocaran. Trailer sa druge strane... propustena prilika.

Posted (edited)

Drugari  treba mi neko za ovaj nexus challange 2.0 event, pa ako hocete da igramo zajedno?
hvala unapred :)

Ruske#11765

Edited by nrusic

ja biK al' nemam ti kad. 

možda @shpanac @SavKe hoće, čujem da su krenuli da cepaju!

Posted (edited)

Samo da ti kažemo da smo apsolutno pro i da ne tolerišemo greške i zajebanciju :) @nrusic

Edited by shpanac

to bre!

joooj koliko je genji zanimljiv.... 

Vratih se i ja u Heroje oluje. 
Uzeo sam Assassins pack jer sam imao ravno 0 assassina :)
Najviše se zabavljam sa Valirom i Li Ming trenutno.

Dobio sam neka 24 epic chest-a, je l to isto daju svima u okviru promocije verzije 2.0 ili kako se kome zalomi?

Zavisi od ukupnog hero LVLa i samih lvla pojedinacnih heroja itd... nije svima isto.

Samo pozdrav za ekipu @shpanac @SavKe @Grotar2 @Pakosni i miljana koji nemam pojma kako se zove ovde na sjajnim partijama i mislim tipa 14/1 skoru na kraju!

2 hours ago, Lucky said:

Samo pozdrav za ekipu @shpanac @SavKe @Grotar2 @Pakosni i miljana koji nemam pojma kako se zove ovde na sjajnim partijama i mislim tipa 14/1 skoru na kraju!

Kad nije bilo mesta za mene :P 

Kad nije bilo mesta za mene  

nisam ni znao da si se javio, u jednom trenutku je falio peti! :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Gledam ovaj novi šop, dramatično je veća ponuda skinova, bolji su nego ranije a i jeftiniji, al s druge strane, pre revampa sam dao deset soma golda za master skin za sgt. hammer-a, i sad ga nemam jer se sve resetovalo -.-

20 minutes ago, voodoo_ said:

Gledam ovaj novi šop, dramatično je veća ponuda skinova, bolji su nego ranije a i jeftiniji, al s druge strane, pre revampa sam dao deset soma golda za master skin za sgt. hammer-a, i sad ga nemam jer se sve resetovalo -.-

Nije moguće da se sve resetovalo. Moraš da imaš sve skinove od ranije. Ako nemaš, kontaktiraj Blizzard. Na svom bnet accountu imaš istoriju transakcija i tačno možeš da vidiš kad i šta si kupio, tako da imaju i oni taj uvid.

On 5/7/2017 at 2:08 PM, voodoo_ said:

Nista se nije resetovalo. Sve sto si imao, imas idalje.

http://imgur.com/gkYuL0O

Očigledno nemam. Mada sad gledam transaction history, uopšte se ne vide na spisku kupovine master skinova za golde (imao sam za Silvanu i Rejnora), vide se samo za heroje. Jebaga.

pa il' si bio pjan il' otvori ticket :)

Posted (edited)

52 minutes ago, voodoo_ said:

http://imgur.com/gkYuL0O

Očigledno nemam. Mada sad gledam transaction history, uopšte se ne vide na spisku kupovine master skinova za golde (imao sam za Silvanu i Rejnora), vide se samo za heroje. Jebaga.

Vidi se sve. Od WoW tokkena do Spraya koji sam kupio. Ne možeš Blizzrad zajebati :)

http://imgur.com/aMhDD9t

Edited by Lok'tar Ogar

Ništa, onda sam lud