Jump to content

Batman: Arkham Origins


SteXmaN

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Idu na comic book izgled,tako da mi dizajn likova ne smeta toliko ,mogla je "zrelija" da bude sa opcijom gore on/off,kao krv npr. ili pucanje kostiju pod redgen vidom kao u MK

 

Melee borba je jedna od boljih,stealth je odličan a i nema toliko naslova pa da moze da se bira sta da se pika,jos je free [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Ovaj stil gde su apsolutno SVI, od Betmena do baba sere, nagruvani ko da triput dnevno jedu steroide stvarno više ide na kurac, jebala ih ciljna grupa od 12 godina uključujući sve koji se tako osećaju...

 

takoe, treba da naprave Men vs Trope in Video Games, kao ono sa ženama. Ovoliko predrkane muskulature mi udaraju na sampouzdanje.

 

... nego

 

http://www.youtube.com/watch?v=c_0zfpfJToY

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni je kec bio bolji od dvojke

kao prva igra imao je neuporedivo veći wow efekat, bolje je napisan, negativci nisu za poređenje, ima mnogo više upečatljivih scena, bolji je lvl dizajn

 

 

 meni je ceo trip sa scarecrow-оm bio fenomenalan

 

 nije dvojka loša, daleko od toga, ali nije mi na istom nivou. koliko vidim, trojka će biti more of the same, pa razmišljam da li uopšte da igram

 

to, kec je bio bolji jer je došao iznenada i baš bio do jaja osveženje. Arkan City je kompleksnija igra i sve to ali nekako ista ko prva i tu je već splasnulo uzbuđenje, naravno, odlična je igra ali nije imala više tu svežinu kao kec.

  • Upvote (+1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

A origins,dobra je priča za sada,nema reputation kao prije,detektiv mode me oduševio ,veći grad za dva puta,malo teza borba na vecoj tezini sto je za pohvalu,nisu lose side misije.

Ista igra,čak animacije nisu toliko drugačije,ali nema šta da se baca novo trenutno,pa moze da prodje xD

 

edit ima ima Naruto xD

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Ne moraš uopšte da igraš prethodne da bi ovaj deo, pošto je sve jedna te ista igra u pitanju :))

 

...u zavisnosti koliko ti je prica (scenario) bitan faktor. Mene je AA odusevio mnogo vise od AC-a (kog, BTW jos uvek igram). Origins me ceka...da prvo zavrsim City. Vidim da se masa ljudi zali da je prica suplja...

Elem, mislim da mi je ovaj Batman serijal prvi single-player komplet igara koje sam kupio (naravno da sam probao narodnu verziju prvo). Do sada sam davao kintu samo za MP igre...

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Ma da...ali...koja je logika da igras tehnicki najsavremeniju igru, pa onda one starije i losije? Sa svim gedzetima koje imas u najnovijem naslovu - predjes na AA gde ce ti igra, verovatno, izgledati retardirano bez nekih mogucnosti koje su "deo arsenala" sismisa u AO. Da ne pricamo o skucenosti prostora u AA u odnosu na AC i pretpostavljam AO.

 

Onaj ko nije igrao ni jedan naslov - moze da igra kojim god redosledom, ali ako prvo izabere AO - preostale dve nece ni pogledati. U suprotnom - moze odigrati sve tri igre. Ovo je (samo) moja logika...

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...