Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Uhvatio na nekom filmskom kanalu Caveman, iz 1981.

http://www.imdb.com/title/tt0082146/

 

Posto sam bio mamuran, lezao u polumrtvom stanju, uspeo sam da ga odgledam celog, cak i da se nasmejem par puta.

Mada, kad bolje razmislim, za neke od novijih komedija/parodija, ovo je objasnilo neke stvari. :D

Produkcija je govno, naravno, a picke u filmu bih opasno jebao.

Glume Ringo Star i Denis Quaid. :D

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Meni je This is the end bio ok. Nisam ni ocekivao ne znam kakvu komediju pa se nisam ni razocarao. Ima kul fora, ali nema sanse da ih se setim posto mislim bas na fore fore a ne na "umrla Rijana" ili "okliznuo se Tejtum".. :]

 

Ali Europa Report mi je bio odlican. Isto nisam nista ocekivao a dobio sam ekranizaciju Klarka, manje vise. Dakle, ne preterano originalna prica, zapravo totalni plagijat, ali kul izvedba, gluma, atmosfera, realisticno docaravanje tog puta, manje vise. Jedan od boljih SF-ova ove godine po meni, a nije ih bilo malo izaslih.

Link to comment
Share on other sites

Meni je This is the end bio ok. Nisam ni ocekivao ne znam kakvu komediju pa se nisam ni razocarao. Ima kul fora, ali nema sanse da ih se setim posto mislim bas na fore fore a ne na "umrla Rijana" ili "okliznuo se Tejtum".. :]

 

Ali Europa Report mi je bio odlican. Isto nisam nista ocekivao a dobio sam ekranizaciju Klarka, manje vise. Dakle, ne preterano originalna prica, zapravo totalni plagijat, ali kul izvedba, gluma, atmosfera, realisticno docaravanje tog puta, manje vise. Jedan od boljih SF-ova ove godine po meni, a nije ih bilo malo izaslih.

jedino sto mi je ok u celom filmu (this is the end) i zasta smeshno bilo, jeste deo sa Majkl Serom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

gledao opet "Into the wild", majko mila...

obavezno da gledaju svi koji nisu gledali ae

Суров крај, то ме је испрва сморило и нисам готивио филм неко време због тога, желео сам да се прича срећно заврши, а онда сам скапирао да су моја очекивања нереална, и да је крај, који се заиста и збио у рл-у, више вероватан.

 

Јел читао неко књигу можда?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...