Get Adobe Flash player
Ivan_

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme

4,688 posts in this topic

odgledao sam Contact (1997) - sci-fi classic, koji nekako do sad nisam gledao čak ni u prolazu, i mogu da potvrdim da je zasluženo classic.

Ako vam se svideo Arrival, a niste gledali Contact, onda obavezno odgledati, taj je fazon filma skroz, čak ima i dosta zajedničkih elemenata.

1 hour ago, Dule_smor said:

Koje ste nobine, gledate neke gluposti, a niste gledali Kontakt do sada :(

Tako je, samo što ja ne gledam te gluposti nove, nekako uspevam da filtriram, ali baš zato uvek i napišem ovde kad pogledam neki stari a legendarni film, možda nekog od ovih mlađih uputim u pravom smeru, iako naravno uvek mogu očekivati odgovor ovih tipa, da sam nubina, živeo ispod kamena itd... :)

4 hours ago, FATA said:

kako neko moze da ne pogleda contact za 20godina pa ni slucajno? 

kontakt je sad vec legendaran,  a i knjiga je dobra ofc

kad malo bolje razmislim nisam pogledao taj film bar 10 godina, mozda bih mogao opet 

On 6/21/2017 at 0:40 PM, kimensin said:

Captain Fantastic (2016)

Iznenađujuće zabavan film... nisam neki fan Viga, ali ovde je sjajan [yeahdude]

Slazem se! Nije samo zabavan vec je kvalitetan film

Da se priključim ovima što gledaju stare filmove po prvi put, ja zapravo ovaj nikad nisam odgledao ceo, stalno nešto u delovima

Unbreakablehttp://www.imdb.com/title/tt0217869/

MV5BMDIwMjAxNzktNmEzYS00ZDY5LWEyZjktM2Y0MmUzZDkyYmZkXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Zapravo mi je i OK, Iako sam znao kraj i uopšte radnju, držao je pažnju, što me je iznenadilo.

On 6/21/2017 at 8:32 PM, togFU said:

Tako je, samo što ja ne gledam te gluposti nove, nekako uspevam da filtriram, ali baš zato uvek i napišem ovde kad pogledam neki stari a legendarni film, možda nekog od ovih mlađih uputim u pravom smeru, iako naravno uvek mogu očekivati odgovor ovih tipa, da sam nubina, živeo ispod kamena itd... :)

:*

nho ofc! :DDD

nego kad smo kod tih klasika, evo ja se uopste ne secam da sam gledao stari Andromeda Strain pa uzeh da skinem...a onda videh da ima i neka mini serija od 3 sata iz 2008, vredi li i to pogledati?