Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Odgledah Alien Covenant sinoc............zao mi je sebe i bacenog zivota na ono sranje. Prema ovom filmu Prometej je Gradjanin Kejn nauchne fantastike. poslednjih 45 minuta sam fast forvardovao jer osim Fasbendera SVIIIIIIIIIII drugi likovi su toliko loshi, nerazradjeni, glupi, nezanimljivi....ma svi moguci najloshiji epiteti. Umesto da nastave prichu u smeru onog sto je jedino bilo interesantno u Prometeju - prichu o kreatorima zivota i zasto su hteli da nas uniste onim virusom - dobili smo vec vidjenu melodramatichnu sapunicu o odbacenom sinu koji se sveti svojim roditeljima. Apsolutno ne znam sta moze zanimljivo da bude u trecem nastavku (ako ga snime).

 

uzasan, uzasan film. Drago mi je sto Ridli Skot ne radi nastavak Blejdranera.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I da josh jedan problem sa Alien Covenantom - prvi wtf momenat kada sam slutio koliko je film losh - DZEJMS FRANKO kao originalni kapetan broda....ne secam se filma, u poslednjih 5 godina, gde mi se dopala njegova gluma. Cela glumacka podela je lichila kao da su imali pare samo za Fasbendera i ostalo skupili kako su mogli

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da jbt taj dzejms franko apsolutnoje delovao kao glumac sa kapcitetom a onda je snimao filmove otprilike p[rema tome koliko je mogao da se zajebava i kvalitetno duva u toku snimanja

 

dunkirk - odlican, ali stvarno odlican, mozda drugo gledanje ili samo vreme ce pokazati da li je zaista toliko dobar ili se prosto istice u govnarijama koje se inace snimaju... konacno film u kojem nema milionm glupih dijaloga i kadrova od 2 sekunde (a jako je generalno lose ako je samo to znak da je film dobar :P)

muzika dobro prati radnju i dobra je sto je zsaista retkost, radnja je dobro pokrivena, na prvo gledanje nisam primeito neke bitne promasaje oko ww2 tehnikalija, likovi su dobri i ako su mogli biti nekako interaktivniji, mada skidam kapu za pokusaj i ovakvog prilaza, osecaj bespomocnosti i borbe za opstanak se oseca u svakom minutu

sad mi je zao sto ozbiljan pristup ww2 tematici necemo imati bar sledecih 5-10 godina

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

da jbt taj dzejms franko apsolutnoje delovao kao glumac sa kapcitetom a onda je snimao filmove otprilike p[rema tome koliko je mogao da se zajebava i kvalitetno duva u toku snimanja

 

lik ima facu kao da je shvatio da mu dzoint koji duva u stvari mirishe na govna.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Amityville: The Awakeninghttp://www.imdb.com/title/tt1935897/

MV5BMjQwOTI3Nzk5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzY3NDMyODE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Glumačka ekipa je zapravo skroz solidna za jedan horor. Praktično svaki glumac ima poneku relativno zapaženu ulogu. Na kraju krajeva i Red Forman je tu! :)) Što se tiče same radnje, ni ona nije grdna - neobičan miks priče, uvezanosti sa stvarnošću (novi stanari uklete kuće znaju i gledaju na primer originalni film, čitaju knjigu itd), nema puno štrecalica, nema prevelikog horor elementa u smislu nekih krvavih scena. Čak je i kraj relativno zadovoljavajuć.

Mislim da ovih dana nema nekog boljeg horor filma koji možete da pogledate.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Tako je, nema horor filma koji možemo pogledati

nemoj tako Vudu, postoje brojni dobri horori, to sto Laki gleda americku tresh produkciju jer voli da se smeje nesrecnim ljudima je njegov interni dil

eto recimo Raw je jak i dobar horor http://www.imdb.com/title/tt4954522/?ref_=fn_al_tt_1
super je i Girl with all the gifts http://www.imdb.com/title/tt4547056/?ref_=nv_sr_1
ovde su misljenja podeljena oko Get Out ali ono...iako ima izrazito americko liberalni vajb nije za bacanje http://www.imdb.com/title/tt5052448/?ref_=nv_sr_1
a Prevenge je jedan od najboljih filmova koji ces videti ove godine, pogotovo ce da te strefi sto si mlad roditelj ;o) http://www.imdb.com/title/tt5154288/?ref_=nv_sr_1

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Tako je, nema horor filma koji možemo pogledati

eh sad, vudi ustao na levu nogu aka i dalje da drma post-odmor depra! :)

1 hour ago, Kole said:

nemoj tako Vudu, postoje brojni dobri horori, to sto Laki gleda americku tresh produkciju jer voli da se smeje nesrecnim ljudima je njegov interni dil

hvala na razumevanju! :)

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam Guardians of the Galaxy 2 i film je super (mozda ne bash na nivou keca jer smaraju oni delovi sa rakunom i donekle oni sa zlatnim ljudima). Jedino sto me zbunjuje i sto su mogli da preskoce jeste onaj deo kada su ubacili Haselhofa i replika u stilu " da li znash koliko mi je trebalo truda da budem u obliku koji ti odgovara" jer ispada da je birao sve likove koji su bili in tada (knight rider verzija Hofa), sto bi radilo da nije predstavljeno da je bio u formi Rasela i kada je muvao kevu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Odgledah The Wailing. Film je predugacak, moglo je sve to i za dosta krace vreme da se odradi. Ali film je dobar, tek kada pocnes da razmatras ko je tu u stvari los a ko dobar i skupljas sve detalje shvatas koliko je zanimljiv. Ja jos uvek ne mogu tacno da kazem sta bi na kraju. Po netu objasnjenja kojih ima dosta ali dva su dominantna, a i kada pricaju ljudi o njima imaju svoje varijacije. U oba objasnjenja ima rupa koje nisu popunjene.  Sto mislim da i jeste poenta filma, da zavisi od interpretacije coveka koji gleda.  U svakom slucaju preporucujem zato sto posle filma je prilicno zanimljivo da razbijas glavu..
 

 

I need to get to the bottom of this.. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2017 at 5:23 PM, Lucky said:

eh sad, vudi ustao na levu nogu aka i dalje da drma post-odmor depra! :)

hvala na razumevanju! :)

Samo ti Lucky redovno "proveravaj pumpicu" idu godine... Da ne prođeš kao moj pokojni drug koji je obožavao horor filmove, dok mu se srce bukvalno nije raspalo pred samu operaciju u Pragu.

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2017 at 2:55 AM, SpiRo said:

Odgledah The Wailing. Film je predugacak, moglo je sve to i za dosta krace vreme da se odradi. Ali film je dobar, tek kada pocnes da razmatras ko je tu u stvari los a ko dobar i skupljas sve detalje shvatas koliko je zanimljiv. Ja jos uvek ne mogu tacno da kazem sta bi na kraju. Po netu objasnjenja kojih ima dosta ali dva su dominantna, a i kada pricaju ljudi o njima imaju svoje varijacije. U oba objasnjenja ima rupa koje nisu popunjene.  Sto mislim da i jeste poenta filma, da zavisi od interpretacije coveka koji gleda.  U svakom slucaju preporucujem zato sto posle filma je prilicno zanimljivo da razbijas glavu..
 

 

I need to get to the bottom of this.. 

Evo i ja gledam explanations, nisam sve povezao, tj ostavili su prostora da razbijas glavu u svakom slucaju.. 
I da, traje malko duze, unervozio sam se malko :)

 8/10 od mene, odlican.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...