Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

89

3 hours ago, Corey said:

С обзиром да ништа битно нисам пропустио, могу рећи да сам га сада погледао, уместо "тек сада".

pa omasio si vreme gledanja odnosno zakaznio 15-tak godina :))

Link to comment
Share on other sites

Није ми се допао јер најбитније ствари у филму су на пола копља. Хоће да буде филозофске природе, али није у томе успео, хоће да буде акциони, али није ни то у потпуности. Друштво елиминисано емоција, којих тачно? Ни у једном моменту се не бави тим питањем, том идејом дистопијске будућности. Онако како је на филму, то друштво није без емоција, гомила њихове интеракције заснива се управо на емоцијама, иако се подвлачи да их немају, па се онда поставља питање које емоције им елиминише серум? Наводно су комплетно без емоција, и то како је замишљен човек без истих потпуно је промашено, боље решење би било да се позабавио са одређеним емоцијама и то би било скроз океј. Са друге стране, имамо те акционе сцене којих опет нема у довољној мери па да филм буде забаван на том плану, Матрикс је оба аспекта савршено извео. Треће, ad hoc моменти да се направе заплети урађени из чисте лењости да се боље разради прича и они амерички трипови "а онда сам намерно урадио то јер сам очекивао да ћеш ти уради оно, како сам те само прочитао и зајебао". Филм је ништа више него лоша фузија Матрикса и Орвеловог романа 1984.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0180333/
Preporuka

Zvezde su oči ratnika je jugoslovenski igrani film snimljen 1972. godine u režiji Branimira Torija Jankovića. Po žanru je drama, a radnja se događa za vreme Drugog svetskog rata u jednom srpskom selu, čijeg su omiljenog učitelja Nemci uhapsili pod sumnjom da sarađuje sa pokretom otpora. Protagonisti su tamošnja deca koja, inspirisana legendom o tome da se ratnik posle smrti pretvara u zvezdu, odlučuju žrtvovati svoje živote kako bi spasili njegov.

http://filmokratija.com/2017/02/09/zvezde-su-oci-ratnika-1972/

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2017 at 7:54 PM, sttevann said:

Get out - prijatno iznenadjen. Crnja iz Black Mirrora odlican za ulogu. 

 

stvarno odlican psiho horor,taj crnja se probio u drugom delu dzoni inglisha kao njegov partner :D,film zasluzuje jaku ocenu na imdb-u

Link to comment
Share on other sites

odgledah i logana konacno,imao sam i karte za bioskop i donekle mi je drago sto ga tada nisam pogledao,da je film kao film za sebe logan,bio bi skroz ok ali zavrsetak prica na ovaj nacin je katastrofa,toliko zbrzano i toliko toga preskoceno i nerazjasnjeno da ti ostaje samo da nagadjas,znam da je hju rekao kako mu je ovo poslednji deo ali bolje da ga nisu ni snimali ako su ga ovako nakaradno zavrsili...mogla je prica u mnogo boljem pravcu da ode a ovako je meh...

Link to comment
Share on other sites

On 16.5.2017. at 10:39 AM, sttevann said:

Fist Fight http://www.imdb.com/title/tt3401882/

Klasicno americko sranje, uz mozda par momenata kada sam se "nasmejao".

Uglavnom sve iste fore koje se ponavljaju iz filma u film, jebem ti holivud humor.

 

ja hteo da skinem i po prvi put pogledam komentare ispod i svi kao wtf je ovo, tako da sam preskocio. izgleda mudra odluka :)

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2017 at 0:51 AM, manager said:

The Great Wall

kakvo govno od filma :D
preporuka da se NE GLEDA!
bolje gledajte u plafon sat i 35min ...

Jeste govno...ja pogledao sinoc...ono govnosaurus od govneta....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...