Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ma jok, skinuo sam i odgledao ceo novi talas, samo mi nista nije vredno pomena.

Cak sam i u bioskop isao par puta! Bacene pare realno.

 

edit: Osim Interstellara naravno, sreca pa sam ga odgledao u bioskopu.

Edited by Kemp.
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ST. VINCENT

 

Exclusive-St-Vincent-Poster.jpg

 

Standardna priča o čangrizavom matorom prdonji koji se bonduje sa zapuštenim klinjom iz komšiluka, i onda ga tako obučava šta je najvažnije u životu (klađenje, kurve i alkohol). Stvar iznad proseka diže očekivano izvanredni Bil Marej koji nije u svom standardnom fazonu, ali se odlično snalazi u ulozi, uz nekoliko dirljivih momenata iz života njegovog lika, predvidivim i generičnim tokom radnje od polovine filma, i lepo odrađenim finalom bez preteranih iznenađenja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

"Матори чика узима запуштени подмладак под своје, тако што га обучава о есенцијалним животнима стварима, коцки, женама и гудри, и још да споменем да га глуми Бил Мари."

Зашто је твој ривју дужи од горње реченице која говори СВЕ ономе ко зна и најштурије биографске податке дотичног, зашто???!!! :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fury - blah, zanimljiv film za pogledati ali u sustini nista posebno, 6.7/10

 

jerli se meni cini ili je kriterijum za filmove malo opao, ovaj film je realno 300 u WWII okruzenju, kao neki nastavak CoD-a bi bio odlican, ali zvati ovo odlicnim filmom ... jbg :D

Edited by reky
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Gambler-a

 

 

 

Posle Whiplash-a i imitation Game-a, proslo je malo vise od nedelju dana bez da sam odgledao i jedan film koji zasluzuje bilo kakav pomen, pa igrom slucaja naleteh na ovaj.

Eh, Wahlberg odlican na momente, sve u svemu dobar. Mozda malo neoubicajen, ali uloga mu je dobro sela. Vec mozete da predpostavite da se radi o kocki, vecina filma je manje vise realna. U par momenata prikazan je kockar onakav kakav i jeste, a kraj i sve sto se desava, svako moze videti na svoj nacin, ali sto da ne, realno je, kad sve okrenes. 

 

7/10

Link to comment
Share on other sites

fury - blah, zanimljiv film za pogledati ali u sustini nista posebno, 6.7/10

 

jerli se meni cini ili je kriterijum za filmove malo opao, ovaj film je realno 300 u WWII okruzenju, kao neki nastavak CoD-a bi bio odlican, ali zvati ovo odlicnim filmom ... jbg :D

 

film i jeste odlican do poslednje scene ali onda sa odlicnog spada u prosek :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...