Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Morali su,mora čovek da pokupi oskara xD

 

Pa...

 

... ono, kao ne znamo dal jesu. Možda se Gilenhal ipak okrenuo i otišao, možda ne, to je kao nedorečeno ali samo kažem da bi bilo jako glupo da ga ne pronađu. Zato je dobro što se prekinuo film tu jer da ga nisu našli, uporpastili bi ceo doživljaj.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

kako je glumio bolje da ga nisu nasli, ali je zato Gilenhal objasnio. slozio bih se sa chegijem da je mogao i kraci da bude jer 2.5h je stvarno previse za bilo koji film. a sto se tice utiska, koliko god voleo napete trilere ovaj mi je neki prosek..

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Mnogo zahtevniju ulogu je imao,prenio je osećanja baš kako treba,Gilenhal takodje na niivou.

 

 

nije pojašnjeno, a i ceo taj deo kad ona kaže da je videla njega, pa on ode kod ove matore mi je malo klimav.

Msm da je prestala da pije onaj gatorade,trenutak nepaznje od matore i to je to.Takodje mislim da ga je samo čula,ne videla,jednostavno povezo jer je imao dovoljno infoa

Link to comment
Share on other sites

Prisoners - super film, gledao sam ga pre dve nedelje čini mi se, jeste spor i dugačak ali isplati se na kraju

 

The Place Beyond the Pines - dobar film, iako slično traje kao Prisoners mnogo mi je brže prošao, valjda zato što je ipak malo življa atmosfera

 

Office Space -  hm..kako ovo carevanje nisam gledao ranije. Ko nije neka pogleda. That Would Be Great. :D

Link to comment
Share on other sites

gledam ovo (Drinking Buddies) govno i nisam ni na pola filma a ugasio bi ga.. nego sve nesto cekam da ce se desiti...

gluma ocajna, prica preglupa (poceo sam da gledam zbog kao te price oko pivari i piva ofc :D), ne znam kako cu zavrsiti.. par puta sam pauzirao zbog transfera neprijatnosti zog ocajne glume... cak ni olivija nije toliko dobra koliko zna biti :D

Link to comment
Share on other sites

Гледао сам Тора двојку. Филм је у сустини добар, али ме оне квази комичне сцене јако смарају. Има их превисе није то комедија. Некако сам филм много озбиљније схватио. 7/10

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

gledam ovo (Drinking Buddies) govno i nisam ni na pola filma a ugasio bi ga.. nego sve nesto cekam da ce se desiti...

gluma ocajna, prica preglupa (poceo sam da gledam zbog kao te price oko pivari i piva ofc :D), ne znam kako cu zavrsiti.. par puta sam pauzirao zbog transfera neprijatnosti zog ocajne glume... cak ni olivija nije toliko dobra koliko zna biti :D

 

odgledao sam do kraja...

utisak je sledeci...

napravio sam acc na imdbu samo da bi dao ocenu 1 za ovaj 'film' ....

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1213663/?ref_=nv_sr_1


 

solidna komedija, retka u poslednjih nekoliko godina da sam se i nasmejao

 

e da, ne verujem da je neko ovde planirao da gleda ovaj film http://www.imdb.com/title/tt1854564/

 

ali cisto za svaki slucaj ako jeste neka ga zaobidje i ustedi sebi dva sata mucenja i agonije

Edited by nikola kralj
Link to comment
Share on other sites

ne treba gledati ništa sa ocenom ispod 7 na imdb-u, to je aksiom

 

još pripazite kad ima malo glasova, jer su to uglavnom podelili desetke ljudi koji su uključeni u projekat, i to je to

 

Na zalost, ovako biste propustili dosta dobrih ostvarenja. Slazem se da je za "neinicirane" mozda najbolje da se za pocetak drze tih ocena iznad 7, ali na osnovu debelog iskustva tvrdim da su te ocene na IMDB izrazito relativan pokazatelj.

Ima sasvim logicnih i razumnjivih razloga zasto je to tako. CIljne grupe za koje su filmovi snimani, marketing ulozen u nova ostvarenja, problem "neobrazovane" publike koja ili tek sada prvi put ima priliku da na internetu oceni neko ostvarenje od pre vise decenija, ili tek danas kad ima opciju da ocenjuje prvi put dolazi u kontakt sa starijim ostvarenjem koje izlazi iz aktuelno definisanih okvira zabave i umetnosti, itd..

 

Moj savet je da uvek pogledate (ovim redosledom) ocenu na IMDB-u, ocenu na metascore, trejler filma, i eventualno neki konkretni review ako ste i dalje u dilemi.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...