Jump to content

Infinite Crisis


Slađan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Pa oni su ovo izdali tek pre dva meseca? Ja sam mislio da je odavno pokrenuto, znam da sam je pikao ima tome više od godinu dana.

 

Ali ne mogu da se izbore sa tržištem na ovaj način, mora da bude vrh vrhova moba da bi prošla pored ogromnih, ili makar da ima leđa tipa Blizz pa da svi hoće da je probaju. 

 

EA je na kraju krajeva ubio Dawngate koji je meni bio strava, pa kad su oni skapirali da ne mogu nikakve pare da uzmu a štancuju kojekakva sranja, onda je jasno da killer-MOBA mora da bude vrh vrhova da bi prošla.

Link to comment
Share on other sites

Da da, do tada sve kao neka beta.

 

Za Dawngate je i meni krivo, bas sam je lepo peglao :)

 

A ovi su hteli da upadnu zbog DC fransize, ali patka...nema leba da ce neko da se probije pored lol,dota,hots. Smite se tu negde ugurao zato sto je wasd kontrola i kao drugaciji je (kod njih mi je do jaja sto mozes da das na popustu oko 18e dobijes sve junake), Strife ne verujem da ce napraviti nista bolje nego sto je trenutno.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Smite je kul, ali skoro pa da nije ni MOBA u pravom smislu te reči, tako da se malo izvlači po tom pitanju.

 

Inače kada malo "zagrebeš" skapiraš da svaki drugi veći publisher ima MOBA naslov u rukavu koji sprema - tako da gledamo sličnu situaciju kao sa MMOovima. Svi će fejlovati :) Tj. ajde, da ne budem "mrtvozornik", velika većina će fejlovati :)

Link to comment
Share on other sites

Ispade svi igrali Dawngate :)

Meni je bio sjajan, samo mi nije bio jasan fokus na mrtvi lore i potpuno odsustvo podrške EA projektu.

Tolika nula od hajpovanja dugo nije zabeležena.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ispade svi igrali Dawngate :)

Meni je bio sjajan, samo mi nije bio jasan fokus na mrtvi lore i potpuno odsustvo podrške EA projektu.

Tolika nula od hajpovanja dugo nije zabeležena.

 

Da, pomenuh onomad na GamesComu - oni jesu "lepo" najavili projekat kao i većinu drugih na konferenciji, ali kasnije "behind the closed doors" nije bilo žive duše za Dawngate. Ja upao a oni svi presrećni što ih se neko setio :) I fino smo se ispričali jedno čuku vremena, niko se drugi nije pojavio da hoće da pogleda igru. Totalni trip. Trebalo je već to tada da mi bude sumnjivo :) Doduše, na samom sajmu je štand bio posećen i igrali su ljudi mečeve, ali dobro, oni bi igrali i najveću glupost tamo.

 

Zato sto je bio dobar :)

 

Na ovo sam naleteo pre neki dan https://supernovagame.com/pa da vidimo dal ce i ovo da se ugasi ;)

 

kakav je ovo starcraft? :))

Link to comment
Share on other sites

Supernova Starcraft MOBA :D 

Inače Dawngate sam đuskao još u closed beti kad su serveri radili isključivo vikendom, fail je što nisu plasirali igru kako treba, loš marketing jbg, ali imali su zanimljiv koncept i ideju. Trenutno kežual igram Strife i okej je igra, ništa spešl, mada me malo asocira na početak LoL-a.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...