Jump to content

Infinite Crisis


Slađan

Recommended Posts

možda niste znali ali i DC već neko vreme sprema MOBA igru smeštenu u DC univerzum i sa DC herojima i antiherojima pod imenom Infinite Crisis. Pa evo dva ključa za zatvorenu betu:

 

a. Napravite nalog prvo ovde - https://www.infinitecrisis.com/en/auth/login

 

b. Unesete beta ključ:

 

1. DFLHP2FPY2WPAJRAJQFDQLMCH

 

2. CC43D2HJEYZYJHFXWPK92Y93Z

 

 

Ko uzme nek potvrdi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

možda niste znali ali i DC već neko vreme sprema MOBA igru smeštenu u DC univerzum i sa DC herojima i antiherojima pod imenom Infinite Crisis. Pa evo dva ključa za zatvorenu betu:

 

a. Napravite nalog prvo ovde - https://www.infinitecrisis.com/en/auth/login

 

b. Unesete beta ključ:

 

1. DFLHP2FPY2WPAJRAJQFDQLMCH

 

2. CC43D2HJEYZYJHFXWPK92Y93Z

 

 

Ko uzme nek potvrdi.

 

Uzeo sam ja ovaj drugi kod, hvala Čegi! Ipak radi igru Turbine, to mi je privlačno, nisu oni toliko loši, ne sama činjenica da su DC likovi, to more or less. 

Probaću večeras ako stignem.

Link to comment
Share on other sites

Ali kako da ne volim igru koja ima heroja koji se zove:

Atomic Wonder Woman

 

Koja je odlicna ! Sve ubijam sa njom ! ;)

 

Ok je igra...samo ima da se pegla dosta,ali zato je beta...mada meni su likovi iz DC-a super, moguce da ce nekome biti sranje.

 

Ako hocete nesto sto je pribliznije standardnim MOBA igrama onda igraje Coast City mapu. 2 corridor je varijanta.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ja izdominirao sa onim likom što ne znam ni koji je, al' baca struju i ima kapuljaču! :)

 

bio sam pravi support, bole bi bio ponosan na mene!

 

inače, smor je što kad se traži partija ne smeš alt+tab jer se prekine search. sve ostalo je podnošljivo za jednu igru koja je tek krenula sa betom.

Link to comment
Share on other sites

Malo je čudan sistem targetovanja jedinica za bacanje magija, to sam primetio (ili se nisam navikao). Recimo prva od ovog delije što sam ga igrao je da se zaleti u protivnika. Ako si "predaleko" ne dogodi se ništa, ako uđeš u taj neki radijus on se automatski zaleti na njega, pri čemu nemam pojma kako odabira ako je više neprijatelja u radijusu i nekako mi sve to deluje malo neprirodno.

Link to comment
Share on other sites

Eh Laki...SHAZAM ! :D

On i jeste neki polu tenk-polu smarac.

500px-Shazam.png

 

Video si da te ulti pretvori u klinca.

 

Da targeting je malo "sjeban, pogledaj tamo u opcijama dal ima da se namesti nesto. Kad je malo vise ljudi zbudzeno, nemam pojma na koga sta bacam nekad.

 

A sto se tice alt+tab...meni se to ne desava. Znas sta ti se desi...alt-tabujes i 100% te ubrzo zove u partiju, ali posto nema nikakva notifikacija da ti je iskocio invite, prodje 15 sec koliko imas vremena da kliknes ok i onda te izbaci iz que-a.

 

Ja sam tamo Katsu pa ako ste online javite se.

 

Btw ako se prijavljujete za betu, vidite na nekom sajtu da nabavite onaj "preferred" key, on kao povecava sansu da se dobije invite.

 

Evo od mene jedan - ZTN2-G8BT-53LD-YRPV

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

e taj, Shazam! Video sam i da na početku dotrči klinac pa se morfuje u ovog lika :))

 

Alt+tab - moguće je, nisam siguran, probaću sutra ondaK iznova.

 

Targeting - ja sam odabrao da sam "pro" pa mi je on tamo ponešto omogućio, isključio sam auto-attack i tako još ponešto, ali i dalje slična fora, šta ga znam.

 

Malo mi je hevi i dalje da skapiram sve oko heroja itd pošto nema neki "Learn" nego onako sve in-game čitam šta koja đija radi itd. 

 

Ne uspevam da se teleportujem kući, to me zanima gde fejlujem, klik na "D" ne radi ništa, klik na "D" pa na HQ isto ne radi ništa? :)

Link to comment
Share on other sites

Za teleport u bazu ja koristim  B :) uvek me teleportuje sem ako imam dot na sebi. A ima i mala ikonica za teleport iznad HP-a koliko ja znam

 

Sto se tice heroja.

 

Wonder Woman,Doomsday i Gaslight Joker su ti cisti tenkovi. Nemaju neku "opasnu" magiju. Wonder Woman nemoj ni da se trudis da ubijes, a i ma mass taunt na par sekundi...

 

Shazam i Batman su ti polutenk, polu dps...bruisers. Ok su oba.

 

Green Lantern i Joker su ti klasicni magic junaci. GL moze da te regulise u jednom combo-u.

 

Gaslight Batman i Cyborg su ranged dmg. Gas Batman userava. On ima ulti kao onaj iz LOL-a sto opali wave preko cele mape, ubija auto-attackom.

 

Catwoman, Flash, Vampire Batman i Atomic Wonder Woman su ti klasicni assassins. Ako se nabudze ubiju te iz 3 udarca. Catwoman ima stelt par sec i blink na neprijatelja. Batman, stelt par sec i blink stun 2 sec. Wonder Woman skok,udarac koji ti skine pola hp-a i da se zaleti na tebe preko pola mape. Flash...userava izbegavaj ga ;)

 

Poison Ivy i Zatanna support - obe imaju neku vrsu heal-a. Ulti kod Ivy je poison cloud. Zatanna te pretvori u zeca.

 

Eto cisto mali info ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam i ja malo, ali nisam imao pogodno mesto da otvorim topic. :P

 

Šalu na stranu, nisam bio oduševljen, ali mi se dopalo. A evo i kratkih crtica šta mi je kul, a šta mi je nekul.

 

+

DC superheroji. Više volim Marvel, ali ko ne bi voleo da bude Batman (i to više verzija) u jednoj igri?

Brže partije nego u Doti i HoN-u.

Interesantne mape i sistem kontrolisanja pointa.

 

-

Creepovi su presmešni.

Grafika je generalno jadnjikava i malo mi je sve nepregledno i presitno.

Sistem ispaljivanja magija mi se ne dopada (imao sam isti problem kao i Laki prvih par partija).

 

No, nisam se previše igrao između ostalog i  zato što uvek u timu imam 2 potpuna retarda i 2 neka imba debila koji prskaju i kenjaju po nama koji ne znamo. :P

Ali sad kad nas ima više, mislim da možemo i da se sigramo zajedno, pa da lagano provaljujemo stvari!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

E , koji topik.

 

Igram ja ovo neka 3 meseca vec (nisam igrao poslednjih nedelju dana), nije lose uopste.

 

Beta je u pitanju, pa ni balans nije najbolji, neki heroji su bas OP, lako snowballuju, ali ima zanimljivih mehanika generalno po mapama, i brze traju partije nego u doti.

 

Tip za pocetnike: gledajte da kupujete recommended iteme bas na pocetku kad ucite da igrate, ali cesto nisu najbolji izbor pa tu treba malo da se nauci sta i kako.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Za teleport u bazu ja koristim  B :) uvek me teleportuje sem ako imam dot na sebi. A ima i mala ikonica za teleport iznad HP-a koliko ja znam

 

Sto se tice heroja.

 

Wonder Woman,Doomsday i Gaslight Joker su ti cisti tenkovi. Nemaju neku "opasnu" magiju. Wonder Woman nemoj ni da se trudis da ubijes, a i ma mass taunt na par sekundi...

 

Shazam i Batman su ti polutenk, polu dps...bruisers. Ok su oba.

 

Green Lantern i Joker su ti klasicni magic junaci. GL moze da te regulise u jednom combo-u.

 

Gaslight Batman i Cyborg su ranged dmg. Gas Batman userava. On ima ulti kao onaj iz LOL-a sto opali wave preko cele mape, ubija auto-attackom.

 

Catwoman, Flash, Vampire Batman i Atomic Wonder Woman su ti klasicni assassins. Ako se nabudze ubiju te iz 3 udarca. Catwoman ima stelt par sec i blink na neprijatelja. Batman, stelt par sec i blink stun 2 sec. Wonder Woman skok,udarac koji ti skine pola hp-a i da se zaleti na tebe preko pola mape. Flash...userava izbegavaj ga ;)

 

Poison Ivy i Zatanna support - obe imaju neku vrsu heal-a. Ulti kod Ivy je poison cloud. Zatanna te pretvori u zeca.

 

Eto cisto mali info ;)

 

Izvalio sam i ja da je ovaj gaslight joker tenk, bolestan je skroz i ima neki bolestan ulti ili tako nešto.

 

Ja sam igrom slučaja pikao sa krajnje ok ljudima, nismo bili nešto organizovani ali nisu ni oni nešto previše kenjali, ni moji ni protivnici, tako da je to sve prošlo ok. Ali ako se ne varam, oba tima su imala po jednog betmena, to mi je možda malo bezveze, da možeš da biraš istog heroja kao i protivnički tim. Ili je možda samo ikonica bila slična (mada je meni delovala identično skroz) a ipak su bila dva betmena. Inače smo mi u timu imali i običnog i gaslight betsija a oni tog jednog, opet običnog.

 

i šta uopšte radi doomsday device, nisam skapirao? naizgled se ništa drugačije ne događa kada ga "zauzmemo"? :)

Link to comment
Share on other sites

Doomsday device se ne zauzima... on se otkljuca u jednom trenutku na MIDu ove druge mape.. Coast Marina, odes na mid, ubijes neki Mega tower koji radi dosta dmga... i on dropuje doomsday device, koji pokupi jedan heroj i u sledecih 60 sekundi moze da baci ogroman AOE (na "T" se castuje), range je otprilike malo manji nego ceo ekran, radi dosta dmga, ima neki delay, tip sekund i po.... radi okvirno oko 60% dmga jednom turetu u lejnu.

 

 

 

Ono sto si ti Laki mislio ... je verovatno na drugoj mapi Gotham Heights... kad zauzmes taj mid, desi se nekoilko stvari. Spawnuju se mega roboti neki koji su kripovi, za svaki control point koji kontrolise neprijatelj po jedan taj, i automatski krenu ka pointima. Druga stvar koja se desi... to je kao 6ti kontrol point, vidis gore na UI-ju da dobije boju strane koja ga kontrolise, i u tom smislu je vazan, zato sto na primer.. kad gubis 3:2 u kontrol pointina, zauzmes to i onda bude 3:3, pri tom se taj centralni point zakljuca. Ne bude tvoj dok se ne otkljuca ponovo nego dosta krace.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

aha, kul, skapirao :)

 

inače, pikao sam malo sa green lanternom, igrom slučaja, baš je buljaški heroj, osim što ima onaj slow koji je kao ok. Naravno uvek može da bude i da ja nemam pojma da ga koristim :))

 

Doomsday nas je bio sabio, samo baca neke đije i skače po nama :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...