Jump to content

SPLIT: Navigacija za Android


FATA

Recommended Posts

  • 3 years later...

Bump iliti džomba

Do početka jula je na akciji Sygic premium verzija za Evropu, sa informacijama o saobraćaju (20 evra) ili bez (17 evra)

Informacije o saobraćaju ne pokrivaju Srbiju i traže internet konekciju tako da se ne isplate obavezno po punoj ceni, ali za 3 evra razlike, nije šteta

https://help.sygic.com/en/sygic-gps-navigation-for-android/why-sygic/difference-between-premium-and-free-usage

Link to comment
Share on other sites

Ovo radi perfektno, Sygic me nikad nije prodao, bilo koja besplatna varijanta mi je kad tad pravila probleme, mnogo loše kad sam van zemlje recimo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2017 at 10:13 AM, VEGE said:

Koja je razlika između ovoga i Here maps-a?

here maps mene služe do jaja i u srbiji i van. sygic je malo više fensi u smislu imaš kamere na putevima, zumira ti kad prilaziš isključenju itd.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nasao SYgic na torentu, probacu da ga nabacim na fon danas, kad ostanem bez neta pozz gmaps....  mada znam da ima i ona fora kao save offline za neko porucije mape....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ima, to sad na Google maps radi skroz ok ako izuzmemo činjenicu da ti svaki put kaže da radi u offline modu i da nema traffic data :) Ali ono, jednostavno je i meni najčešće tako najlaške umesto da se smaram da instaliram druge aplikacije, gledam da li imam mape i to. Selektuješ region sveta koji ti treba, on kaže koliko je to MB u tvom telefonu i to je sve što ti treba. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fatboy said:

Nasao SYgic na torentu, probacu da ga nabacim na fon danas, kad ostanem bez neta pozz gmaps....  mada znam da ima i ona fora kao save offline za neko porucije mape....

Sudžuk radi lepo i sa google play-a, šta će ti s torenta?

Kruži priča da Sygic ima detaljnije mape za zapadnu Evropu (tj. TomTom) a Here za istočnu, skinuo sam oba + sve mape koje mi trebaju, za svaki slučaj.

Link to comment
Share on other sites

Koji i posle radi, jebem li ga koja su ograničenja, nema valjda glasovnog navođenja, i mislim da je broj zemalja ograničen. Svako malo je na popustu i tada košta 9,99 €. Mislim da nije puno (koristim ga uporedo sa google mapsom).

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Iznova me Here nije "izneverio" na putu - Mađarska, Slovačka, Češka, Srbija. 

Skinuo sam sve mape, radi offline, kad si online pokupi trenutno stanje i da ti obaveštenja itd. 

Upoređivao sam sa google maps i apple maps i ponekad google ponudi i neke druge rute, koje Here nema, ali generalno glavne rute su identične.

Ono što me je dosta iznenadilo je da Here uvek prognozira 10% više vremena za put i zapravo bude najprecizniji, ali kada se uračunaju i pauze itd. Deluje mi da Gugl npr proceni samo razdaljinu i da vreme, dok Here uračuna nekako i pauze ili ne znam ni sam, jer uz sva stajanja koja sam imao stigao sam otprilike kada je Here i rekao da ću doći.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...