Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ahahahahaha. :))))

 

daki, sin ti je dobijao pluseve kad si imao periode kul postovanja. nije bilo tih "kako sam se najeo - kako" postova, umeo si da baciš i dobre fore, i da budeš konstruktivan u raspavama i zaista kažeš nešto.

posle si potpuno batalio to i vratio se na staro, gde uletiš u topik i u sat vremena bacis šest "kako" postova na dve strane topika i sve iznerviraš. očigledno nisi ni sam primetio da si se vratio na taj očajan troll humor, koji si previše forsirao. a tim trolovanjem od kog nisi mogao da se suzdržiš si ubijao topike.

Link to comment
Share on other sites

Imam rodbinu u Hrvatskoj koja hoće da mi pošalje pare da platim troškove sahrane Mamine. Zanima me, da li osim broja računa u banci i mog Imena i prezimena njima treba i adresa poslovnice Banke Intese ili to nije neophodno ? Hvala unapred na pomoći.

Daki, vrati se na fb.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Позови Интезу, рећи ће ти све потребне податке, вероватно је потребан ИБАН, свифт код или тако нешто. 

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Imam rodbinu u Hrvatskoj koja hoće da mi pošalje pare da platim troškove sahrane Mamine. Zanima me, da li osim broja računa u banci i mog Imena i prezimena njima treba i adresa poslovnice Banke Intese ili to nije neophodno ? Hvala unapred na pomoći.

Daki, vrati se na fb.

Nek ti posalju koju kunu vise ako mogu, dugujes nam one pare vec mesecima...

Volim svoga batu vise nego tatu. <3

Link to comment
Share on other sites

Позови Интезу, рећи ће ти све потребне податке, вероватно је потребан ИБАН, свифт код или тако нешто. 

 

Mislim da mora da ode do njih, to je placanje iz inostranstva, odes tamo i trazis papir koji se zove "instrukcije za placanje iz inostranstva" (obicno i stoji u kojoj valuti, kapiram najverovatnije eur). Tu pise IBAN, SWIFT kod banke i sl, sve sto je potrebno. Taj papir posaljes njima i oni to daju u svojoj banci. Naravno mozes i preko Western Uniona, tada im treba samo tvoje ime i prezime, ali ti oni uzmu 10% sume, a kad ide standardnim bankarskim transferom je mislim fiksno oko 10eur po transakciji.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

De si dei, kolka ti je plata? kako u biberu? kako razvojni tim? s kog aerodroma kucas?

 

Znas ti dobro na kom sam aerodromu, no trenutno sam u vozu(imaju net i u vozovima ^^)... 

 

 

@topic

 

Ako je istina ovo za Rebela, dokle bre vi idete sa tim daj mi plus, daj mi minus, ljudi pa ovo je forum. Ja ne mogu da verujem da se neko dogvara sta ce da postuje i kome ce da da minus ili plus. Ja to ni ne gledam, u zivotu sam mozda 2 puta dao minus i par puta plus jer mi je eto tada palo na pamet da to uradim.

 

Prosto mi nije jasno kako neko ima potrebu da bilduje svoj "Internet Profil" i bude mega kul baja na RURu, dokle ovo sve ide je jedna velika nevera. Ne kazem ja ni da je ok da svi trolujemo i hejtujemo ali realno RUR je dobrim delom upravo to i zato u sustini i dolazim ovde. Meni ne smeta sto 99% foruma(siguran % Laki :P) misli da sam neki nadmeni retard jer mi to nije bitno, niti ja dolazim ovde da bi neko mislio da sam super kul lik, ovde dolazim samo da se zabavim jer je ovo realno vrlo zanimljiv forum a i neretko pomazemo informacijama jedni drugima sto je sasvim ok. Imajuci sve to u vidu ne vidim sto bi se toliko forsirala ban politika, u ovom slucaju prema Dakiju, a ne bi prema drugim clanovima foruma. 

 

Mislim da RUR nije RUR bez Dakija isto kao sto RUR nije RUR bez Mohija ili Dulia etc..., ceo taj miks i dobrih i losih stvari je upravo RUR i takav treba i da ostane.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...