Jump to content

DC movies, Bats v Supes etc...


Recommended Posts

Kao da su ga smišljali japanski game developeri :-)

 

Nije mi jasna njihova postavka, kako misle da ikad pripreme Justice league kako treba, kad je sve što su imali i pre Marvelovog buma bio Betmen i Supermen, i dok je Marvel posrtao i sabijao, i gradio univerzum, oni su fejlovali sa Povratkom Supermena, Lanternom, i ne rađenjem ničega po pitanju Wonder woman, Aquamana, Flasha etc. I sad, umesto da nešto inoviraju, idu na sigurno - Nolanov Betmen, nolanizovan Man of Steel to play it safe, sad Batman vs Superman. 

 

Jedinu slamku spasa vidim u tome da merguju filmski univerzum sa serijskim, jer tamo imaju soilidni Arrow i dobru postavku za Flasha. E sad, negde sam čitao da oni nemaju nameru da mešaju filmsi i serijski univerzum, ali ja ne vidim bolje i sigurnije rešenje.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja mislim da ce se pojaviti samo u poslednih 3 i po minuta i neka epska najava posle kredista.

Moraju da se takmice sa Marvelom koji polako prave epski univerzum sa kojim ce moci da prave filmove van zemlje. Prvo Avengers sa vanzemaljica, Thor 2 sa elfovima i sad ce Guardians of the Galaxy.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Što? Pa sigurno ovo neće biti produžetak Nolanovog. Mora novi, pa i njegova priča :)

 

nisam baš siguran dal smo na istoj strani što se tiče ovoga. Ovde je reč o rebootu Betmena 2019, dve godine (ili koliko već) posle JLA filma sa već ributovanim Betmenom kojeg glumi Ben Aflek. Tako da bi to bilo tri različita Betmena, tri različita kanona u okviru jedne decenije.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa to je još nejasno, da li će biti Batfleck film ili ne, ali nešto nisam siguran da hoće jer ovaj Batfleck je mator Betmen, a ako ributuju ili šta već planiraju, valjda neće Aflek da glumi mladog Betmena. Ko zna, mada kontam da je DC/Warner u panici već neko vreme i shodno tome samo trpaju šta im prvo padne na pamet i šta fokus grupa zahteva.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa to je još nejasno, da li će biti Batfleck film ili ne, ali nešto nisam siguran da hoće jer ovaj Batfleck je mator Betmen, a ako ributuju ili šta već planiraju, valjda neće Aflek da glumi mladog Betmena. Ko zna, mada kontam da je DC/Warner u panici već neko vreme i shodno tome samo trpaju šta im prvo padne na pamet i šta fokus grupa zahteva.

 

 

A zasto bi glumio mladog betmena? Meni iskreno pun kurac batman origin prica. Skroz bi bilo u redu da naprave matorog vec iskusnog betmena kako jebe mame svima i nesvima.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali ovaj u vs je već mator :D 2019 mogu da prave jedino Batman beyond ako nastavljaju istog...

A umeju sa animiranim filmovima, ne znam šta su se pogubili....

edit:

Mada ni tamo nemaju kontinuitet neki nego ih samo kantaju -.-

Edited by Komek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...