Jump to content

DC movies, Bats v Supes etc...


Recommended Posts

Da, to sam hteo da kažem ali si se editovao već :D Režiser se igrao sa stvarima koje nisu na njemu da ih menja (mislim jesu, ali gubiš gluposti koje ti čine lika takvim kakav zapravo i jeste) i praviš neki drugi film koji ne bi trebalo da se zove tako i heroja koji nije to za šta je prikazan :D

Kao što su od Hala Džordana na početku napravili imbecila koji rizikuje tuđe živote, i ne ponaša se kao neko od koga bi voleo da postane to što jeste...

Link to comment
Share on other sites

nije da je aflek najuzasniji glumac ikada, i nije da su mu filmovi najuzasniji ikada, ali se sve pomalo sklopilo plus visegodisnja pljuvacina po medijima da se stvori slika da je ogavan, a daleko je od toga

 

solidan glumac koji moze da bude interesantan, al za betmena ne da nije nego ne znam sta treba da uradi da bi film ispao dobar

 

mada kad je 3. deo betmena ispao onakvo govno, ne cudi me nista

 

1148813_10201823982578564_139699093_n.jp

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemam nishta protiv Afleka, chak shtavishe, u poslednje vreme je pokazao da ume da glumi i rezira. Ali mi on nekako ne lezi u ulozi Betmena... 

 

Mislim, vishe mi za tu ulogu leze likovi kao Chaning Tatum, Josh Duhamel ili Ryan Raynolds... Da nije mator, chak bi mi i Russel Crowe bio gotivan u ulozi Betmena :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ben Aflek one time only u Dogmi...

DD solidan ali ne dovoljan za nastavak Betmena posle ovakve triologije...

Ne volim te promene glumaca u nekoj franšizi jer se naviknem (kao i većina vas predpostavljam) i onda posle toga se hteli ili ne očekuje fail, jer retko ko može da iznese ponovo ulogu i još da bude bolji od prvobitnog glumca...

Nekako mi ovo došlo kao promena Sergeja Trifunovića i Nenada Jezdića u crnom Gruji...dobar je glumac ali nije to to više...

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

A još se pre par nedelja i Timberlake javio kako bi voleo da glumi Riddlera, sve deluje kao jedna velika trolololo farsa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Dobro izgleda, sviđa mi se što je Betmen tako nabijen kao u Arkham igrama

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

CGI Betmen protiv CGI Supermena će najverovatnije biti, ovo su napravili samo za marketing :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...