Jump to content

Onaj recnik sto dele u slagalici kao utesnu nagradu


killYg0r

Recommended Posts

Нема за 90%, али има за 50% : )

 

edit... на захтев Килија едитовано, како би што пре дошао девојци : )

 

 

Последња јевтина опција је да гањаш губитнике Слагалице по Фејсбуку и питаш их да ти продају књигу!

  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Професионално сецирање реченице онемогућило ти је да ухватиш њен вајб, тиме и употребу баш тог облика! Када си већ ту, колико знам оба су правилна, а неки чак тврде да је јевтино старији облик па је због олакшице у изговору временом јефтино прихваћено као правилно (обрнули смо круг)? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic. Preporucite mi neki dobar englsko-srpski/srpsko-sngleski recnik koji bi pomogao nekom ko zna engleski a hoce da nauci srpski. Po mogucstvu da ga ima na Amazonu ili bilo gde online da shipuju u Ameriku :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic. Preporucite mi neki dobar englsko-srpski/srpsko-sngleski recnik koji bi pomogao nekom ko zna engleski a hoce da nauci srpski. Po mogucstvu da ga ima na Amazonu ili bilo gde online da shipuju u Ameriku :D

 

Možda da probaš da vidiš preko Instituta za strane jezike - http://www.isj.co.rs/nastava/nastavaZaStrance.htm pošto oni organizuju te tečajeve, pa da vidiš da li imaju udžbenik pa da ti pošalju, ali svakako teško preko amazona da možeš da pazariš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...