Jump to content

Europa Universalis IV


brue

Recommended Posts

pozdrav,

 

jako mi sporo raste army tradition, posle svake bitke mozda 0.1 ili 0.2:

 

iXdniW1.png

 

Na primer, ratovao sam sa Rusom, 10 godina, rezultat je bio white peace, i izasao sam sa army tradition 25.. sto tako sporo napreduje?


u ovoj bici nisam imao generala, ali ih inace uvek imam

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Z4hx7pr.jpg

 

strelica koja je usmerena na moju vojsku pokazuje crvenu tackicu koja oznacava to da moja vojska stoji na neprijateljskoj. takodje druge strelice pokazuju jasno da sam u ratu sa portugalom. gore mi vojska stoji na jednoj teritoriji i uspesno je sidzuje(to se ne vidi). jel moze neko da mi objasni zasto ovi moji ignorisu protivnicku vojsku?

Edited by Makondo
Link to comment
Share on other sites

Зато што се неког потписаног мира нису вратили на своју територију и тако ресетовали свој статус "пролазника" преко туђих територија.

 

Претпостављам, пошто сам на тако нешто налетао само у поменутом случају.

Link to comment
Share on other sites

u pravu si. ovaj crni pravougaonik, desno od jedinica, oznacava da su in exile. mnogo se tesko primecuje pravougaonik, nisam ni stavio misa preko njega jer sam mislio da igra zabagovala. 15min sam kliktao na sve zivo da vidim sto nece dok ne resih da vidim sto baguje taj crni pravougaonik

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Игра ли неко и даље ово? Изашла је недавно мини експанзија http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?789550-1.7-Update-amp-Res-Publica-Released коју ако будете инсталирали обавезно скините и хотфикс на верзију 1.73. Нисам играо скоро годину дана тако да не знам кад је шта мењано, али игра делује далеко озбиљније него кад је изашла иако је ЕУ4 вероватно најмање багована Парадоксова игра приликом изласка (рецимо у Хои 3 је колико се сећам вечито падала киша у Европи кад је изашла игра [:D] ). Иначе и мулти шљака у народној верзији, пријатно изненађење.

Link to comment
Share on other sites

ja ponekad, pre neki dan sam instalirao nations, nisam imao vremena jos da vidim sta ima novo u igri

ako neko skida treba mu samo nations, pa onda patch 1.62, pa 1.62 - 1.7.7.

ja sam ubacio i hot fix 1.73.7 mozda nije trebalo ali radi igra

sanjam dan kad ce da naprave igricu sa kompleksnoscu osvajanja teritorija i upravljanja imperijom kao EU i bitkama iz TW-a

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 11 months later...
  • 6 years later...

Uzeo Turcima grčka ostrva bez ijedne kopnene bitke. Objavili mi rat sa Take Rhodes kao Wargoal, a ja buffovao galije od starta. Uništio im flotu, blokirao luke i sačekao kraj rata za 35 warscore.

 

Screenshot_4.thumb.jpg.6e6411a4988702fcbcc50ba4bc96c2fc.jpg

Screenshot_3.thumb.jpg.142b13d6b0029332b837990e6ea093ad.jpg

 

 

Edited by Neptune
  • Like +1 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...