Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Koja bagra jebena, procitah i ja. Bio sam reklamirao slusalice 1x 2 meseca je to potrajalo rekao sam nikad vise, a nisam hteo kupujem preko "madjara" jer sam kupovao devojci. Medjutim od tog momenta nikad vise u winwin gigatron i ta govna, samo sam kablove tamo mogu uzmem i to je to

Ali lol koja konfiguracija za 80k xD

Link to comment
Share on other sites

Ja znam jednog što radi u WinWin-u i kaže da ni ovi što vraćaju robu na reklamaciju nisu cveće.

Npr. jedan doneo crknutu grafičku, reklamacija prihvaćena, on neće zamenu nego insistira na povraćaju para po trenutnoj ceni kartice, iako se po zakonu vraća iznos sa fiskalnog računa (trenutna cena je viša ofc, kartica poskupela u međuvremenu). Ima još svašta.

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2017 at 8:48 PM, Lacana said:

Ortak se isto namučio skoro sa WinWIn mašinom, ali isključivo sa kvalitetom, generalno su mu pomenjali sve. Tri puta reklamacija. Jednom za napajanje. jednom za ne znam šta, možda matična, poslednji put posle 6 meseci rada ram puca greške na memtestu, hard pao na 80% helta i dobio loše sektore i SMART warninge.  Prodavac komentariše za hard da je to normlano od korišćenja ;-D Možda posle 6 godina, ne posle 6 meseci. Uglavno, u sedam meseci kompe je proveo oko mesec i po na reklamaciji. Njagori krš od napajanja mogući, najjeftiniji ram i matične, i najgore, verovatno reparirane hardove valjaju.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2017 at 11:52 AM, fatboy said:


 

SAMO I JEDINO SENNHEISER.   Ne kvare se, sundjere mozes zamenske za 12eur da kupis, plastika nije krta i ne lomi se, najbolji zvuk ikada.....

 

Zapravo.. do sada sam imao 3 puta sennheiser slusalice i na sva tri hedseta se pokvario mikrofon tj. krenuo da gubi kontakt sto je rezultovalo u krcanju... tako da je daleko od toga da se ne kvare. (pri tom nisu bili neki najjeftiniji modeli).

 

A ovo sto sam napisao.. HyperX Cloud 2 vs Sennheiser GSP 300... iskreno HyperX pisha po Sennheiseru pa sam kupio njih.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2017 at 6:11 PM, jasamnepismen said:

Ja imam 930 (430+wireless) i bas su plasticno govno koje skripi, da sad uzimam nesto tako gledao bih verovatno neki sennheiser.

Ako moze neko da ti donese od preko 430, recimo da vrede 50e, al' ne vise.

Logitech g53, nisu bezicne ali su odlicne slusalice.

Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2017 at 11:55 AM, Pesma-mrtve-dece said:

 

Zapravo.. do sada sam imao 3 puta sennheiser slusalice i na sva tri hedseta se pokvario mikrofon

Daj oznake modela, zivo me interesuje......

In other news:  Sta bre ti radis sa tim slusalicama kad ti na svakoj puca mikrofon?   :D 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

BTW, da bacim i ovde info, opraštam se uskoro od svoje grafičke, eto prilike da uštedite 15K dinara, dakle prodajem:


asus-rog-strix-gtx-1080-box.jpg

http://www.monitor.rs/graficke-karte/Asus-GeForce-ROG-Strix-GTX-1080-A8GB-DDR5-GAMING-STRIX-GTX1080-A8G-GAMING

 

Ide za 80K, može kod mene da se testira pošto je još uvek u kompu....  cimajte na  064 650 2067    

 

o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Brat G!!!  prati trendove!    :) 

Vudica penzos  hhhh

Dule alkos huehuehuehuehue  + prodaje za tenkiće  (javi se kad dođeš u kraj maaatoooreee...)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, fatboy said:

Daj oznake modela, zivo me interesuje......

In other news:  Sta bre ti radis sa tim slusalicama kad ti na svakoj puca mikrofon?   :D 

Pa ne znam.. mislim da se uvek kabl nesto razjebe, nisam siguran.

Imao sam PC150, PC333D, PC350 ... na svim u jednom trenutku mikrofon crkne tako da krene da krchi i da broadcastuje sam od sebe cak i kad je mute-ovan.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Meni PC150 i dalje šljaka u fullu, a ima već sigurno 7-8 godina, ako ne i više

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

Pa ne znam.. mislim da se uvek kabl nesto razjebe, nisam siguran.

Imao sam PC150, PC333D, PC350 ... na svim u jednom trenutku mikrofon crkne tako da krene da krchi i da broadcastuje sam od sebe cak i kad je mute-ovan.

Jbg, razmisli o robusnijim modelima, HD25-1 verzija sa mikrofonom npr.... to su one sto nose npr svi koji prenose superball/nba i sl.... brutalan MIC zvuk, brutalne sluske radjene od plastike koja je elasticna tj ne puca ni pri jacem izvijanju. Moje su 15 godina stare, menjao sam samo sundjere jednom...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

au jebem ti sunce, skroz sam zaboravio na to :tf: Moj šljaka i dalje, tebi sam uvalio fušaru, jebiga komšo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jebiga, nemamo poštu i maksi, pa se vidi frust :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...